18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

3w1

blizniak • 2014-04-11, 23:02
Jak zamówić rum za jednego centa i powiedzieć, że uwielbia się masturbację?
-Centrum handlowe :homer:

Ko...........in

2014-04-12, 12:28
Mnie osobiście męczą te 'żarty', których zazwyczaj jedno ( w tym przypadku dwa) słowa, są tą ultra super zajebiście śmieszną odpowiedzią na pytanie... dżizys k***a ja pie**ole!

KiKiZ

2014-04-12, 13:25
@nestofi - na ch*j ten ból dupy pajacu? nie podoba się to scrollujesz a nie wylewasz swoje bóle dupy, pseudo inteligencie :)

ne...........fi

2014-04-12, 13:57
Dupa nie, ale boli mnie poziom humoru na tym portalu który po prostu spada, a was co tak naprawdę boli? Czytanie więcej niż 1 linijki tekstu? :lol: Zwykle mam w dupie takie kawały ale jest ich coraz więcej i są coraz prostsze.
Stworzenie dobrego kawału jest sztuką a teraz na topie jest upraszczanie ich do minimum, aby niezależnie od wiedzy czy inteligencji każdy mógł go napisać i każdy mógł go zrozumieć, chociaż będzie bawić tylko niektórych.
BongMan krytykowany często za suchość wrzuca o niebo lepsze dowc**y od tego.

Avalanger

2014-04-12, 14:09
Dobra, spytam wprost :

O co tu k***a chodzi? O.o

powoluku

2014-04-12, 14:28
Cent Rum Hand Love może niektórym będzie łatwiej załapać teraz.

Fa...........um

2014-04-12, 15:06
Cent Handlowe

Socjocinus

2014-04-12, 15:51
Poj***ne jak lato z radiem no i ch*jowe.

Hermalk

2014-04-12, 16:13
Zrozumiałem dopiero na drugi dzień, ja pie**ole ;d

myslezemysleczasem

2014-04-12, 21:20
nestofi napisał/a:

@myslezemysleczasem
Wow, krytykuje mnie osoba bez jakiegokolwiek tematu. Mam coś dla Ciebie, jest to pogarda i się pie**ol :thisissadistic:
Niczego nie żałuję, poproszę warna.



A to do komentowania zj***nych komentarzy zj***nych ludzi trzeba mieć tematy? :facepalm: Jesteś :tecza: , ciapaty czy tylko głupi?

A dowcip ma być zabawmy i ten taki jest.

Maxwell

2014-04-12, 23:20
Gra półsłówek
Sra półgłówek
:krejzi:

ne...........fi

2014-04-13, 01:54
@Nie trzeba, po prostu jesteś dla mnie pasożytem który nigdy nic od siebie nie dał poza sraniem. Jeśli wyzwiska od gejów i ciapatych są twoim szczytem to wysil się i zaskocz mnie czymś lepszym "We are not amused" ;-)

Rax

2014-04-13, 11:58
"k***a no nie... no po prostu k***a no nie..."

naprawde az tylu z was uwaza takie cos za zabawne?

jak rozwiazujecie rebus dla przedszkolaka albo wpisujecie haslo do krzyzowki to tez cieszycie sie jak downy?

ale wam spielo dupska, wezcie jeszcze jakis srakostop to was tak przytka ze rozniesiecie mnie i nestofi :D

@up sory stary ze tak zostawilem temat i ciebie na pastwe "IQ krzesla" ale urlop itp ale juz wrocilem wiec jedziemy z taboretami ;)
wypowiadam wojne takim spamom w trosce o poziom dobrego/czarnego/sadolowego humoru...

p.s. na sadolu powinien byc dzial-odnosnik "spam-kwejk"

blizniak

2014-04-13, 21:39
@up nadal się spinasz? czy tak długo konia walisz? na sadolu tyyle sucharów, że ocean wysuszy, a ty się pienisz jak kostka w kiblu, nie wiem bronisz użytkownika nestofi, który ciśnie użytkownika myslezemysleczasem, z tytułu braku tematów, ale halo kryptodebilu sam nie masz tematów...jesteś hejtem i walisz konia w kącie, żal mi ciebie, ale też gardzę tobą

Rax

2014-04-14, 12:43
@up jakies gówno ci sie z glowy wylalo na forum, posprzataj to