18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

'39 pogrom warszawy

Vinyl • 2021-04-07, 13:18
Część reportażu amerykańskiego reportera który był naocznym świadkiem wydarzeń 39 w Warszawie. Julen Bryan - tak się nazywał ten reporter zdołał wynieść rolki z nagraniami poza okupowana Warszawę, pomimo kontroli gestapo. Po powrocie do kraju jego dokument wyświetlano w kinach US (inf z sekcji komentarzy youtube)


Halman

2021-04-07, 13:28
Koloryzowane tą sp***oloną apką do koloryzowania... :facepalm:
Pokoloryzować profesjonalnie to można "Przygody psa cywila" czy "Podróż za jeden uśmiech" itp...

ZATORZE

2021-04-07, 13:36
Kiedy oddadzą nam pieniądze za te krzywdy ?

Vinyl

2021-04-07, 13:40
Halman napisał/a:

Koloryzowane tą sp***oloną apką do koloryzowania...
Pokoloryzować profesjonalnie to można "Przygody psa cywila" czy "Podróż za jeden uśmiech" itp...



Halman ty matiozny Polak

Tu taki rodzynek historyczny a ten koloryzowania bo sam tym na chleb zarabia eh

T3RMINATOR

2021-04-07, 13:41
ZATORZE napisał/a:

Kiedy oddadzą nam pieniądze za te krzywdy ?




Chyba nigdy bo oni wolą czarne pały obrabiać i turecku dupy lizać.

Lobo24

2021-04-07, 14:07
A teraz te teutońskie k***y z merkelową na czele mają czelność pie**olić co w Polsce jest złe czy to z praworządnością czy demokracją. Mój dziadek jak nie miał czym strzelać to gołymi rękami szkopów dusił.

Noside

2021-04-07, 14:20
Vinyl napisał/a:

Halman ty matiozny Polak
Tu taki rodzynek historyczny a ten koloryzowania bo sam tym na chleb zarabia eh



Nie tam, po prostu mu się przypomniały jego kolorowanki. Podobnie między liniami się nie umie trzymać.

Halman

2021-04-07, 14:27
Noside, twej dupy ból to miód na serce me...

Guisante

2021-04-07, 14:32
Lobo24 napisał/a:

A teraz te teutońskie k***y z merkelową na czele mają czelność pie**olić co w Polsce jest złe czy to z praworządnością czy demokracją. Mój dziadek jak nie miał czym strzelać to gołymi rękami szkopów dusił.



Twój dziadek mógł Ci głupot nagadać, a Ty to łyknąłeś jak młody pelikan.

Vinyl

2021-04-07, 14:41
@up czasem gowniakowi taka legend sprzedac niż praw dr

Nienawiść między narodami z dnia na dzień się nie rodzi, a jeżeli mądra to życie ratuje

*Lepiej niż prawdę*

andrzejrobert75

2021-04-07, 15:22
T3RMINATOR napisał/a:

Chyba nigdy bo oni wolą czarne pały obrabiać i turecku dupy lizać.



Przeciez oddają,sprzedajac ze łzami w oczach 1,9 tdi.

nebelwerfer

2021-04-07, 15:31
uuła taki film z poczekalni wyszedł. Na dokumentalnych nie wylądował. Chłopie sukces. Ja te piwa to bym mnożył razy 3 co najmniej na twoim miejscu :) .

Vinyl

2021-04-07, 15:55
@up szczerze to nie spodziewałem się wiele ale poczułem ulgę jak już wyszedł z pocz
Jak poczta sz kom na YT to ten film robi na ludziach że świata ogromne wrażenie
Twarze i bol są autentyczne a w końcu to nasze matki i babki i ten film każdy powinien zobaczyć nawet zj***na swolocz sadola, a może właśnie przede wszystkim ona

KrystekKrystek

2021-04-08, 06:07
Ja Cie vinyl proszę pisz wolniej i skup się na tym co chcesz przekazać, bo ciężko zrozumieć o co Ci chodzi.

ceptronik2

2021-04-14, 17:55
I tak patrzę na otaczający mnie świat i nasuwa się jeden wniosek, że rodacy nie uczą się na błędach