18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

37 mila, "Jebać Hejterów" bajka od maxFlorec

maxvolumePL • 2013-05-20, 16:44
Kot Raper, Buka i Skacz, w bajce "37 mila"

Cała prawda o hejterach.



Na YT więcej bajek z kotem. ;)

ENJOY

maxvolumePL

2013-05-20, 22:23
wiesiors4, no wreszcie ktoś załapał, po kiego ch*ja wrzuciłem tu tą bajkę.


Tak, już mi lepiej 8-)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 22:32
Filmik wrzuciłeś ale zaraz potem zacząłeś wywody nad Hip-Hopem a Hip-hopolo.
Zwłaszcza że Hip-Hop to kultura a nie tylko muzyka.
Więc dlaczego oceniasz i hejtujesz Hip-Hopolo?

Shaggy93

2013-05-20, 22:40
coś mnie ominęło ?? bo widzę, że o brudasach, muzyce ... może jeszcze o religii zaczniemy ?? btw
@maxvolumePL
cokolwiek byś nie powiedział to i tak wszyscy wiedzą że jest jedna rzecz gorsza od brudasów ... wszelkiej maści tehnoułomy w tym też słuchacze hardstyle... tak więc good night and go fuck yourself. :idzwch*j: metal to przynajmniej muzyka. co innego czy sie komuś podoba.
Oi!

maxvolumePL

2013-05-20, 22:50
Bo o tym jest ta bajka.

HIP-HOP - Muzyka kultura, itd, wiem bo na tym się wychowałem, jak byłem w 1LO za małolata, akurat do kin wchodzili "BLokersi, i jeszcze się nawet zapie**alało po ziomkach z tym na VHSie. Potem latanie z puszką po mieście no i chyba nie zliczone przypały z psami. Tą kulturę cenie (PRAWDZIWĄ!!!!!!!!!) A nie pie**olonych lamusów którzy właśnie robią HIP-HOPOLO, i szargają dobrą opinie prawdziwym artystą. Jak wiesiors4 napisał, też słucham w ch*j różnej muzyki. Każdej która na to zasługuje, łącznie z nową płytą CHADy bo poprostu uważam że jest dobra. A to że mi serce szybciej bije jak słyszę i robię H-STYLE to już moja sprawa. :mrgreen: Jedno jest pewne i nikt mi nie zarzuci że tak nie jest, że na H-STYLOWYCH ewentach są najlepsze oprawy, jeśli chodzi o nagłośnienie i światła z laserami. Teraz dotarło ?

Shaggy93, nawet nie będę wchodził w poważną dyskusję, z kimś kto jest młodszy o 10 lat. Dorośnij pogadamy ;)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 22:56
maxvolumePL napisał/a:



Shaggy93, nawet nie będę wchodził w poważną dyskusję, z kimś kto jest młodszy o 10 lat. Dorośnij pogadamy ;)



Ale on ma tyle co Ty :wtf:

Ale Ty się mieszasz w zeznaniach stary!
Albo nie hejtujemy NICZEGO albo ten filmik nie ma sensu.

maxvolumePL

2013-05-20, 23:01
SZAJBAAA napisał/a:



Ale on ma tyle co Ty :wtf:



HAHAHA a w nicku sobie dał "93" dla upamiętnienia pierwszego koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Proszę Cię...

a co do HEJTOWANIA, to niech ta bajka będzie najlepszym rozwiązaniem...

Shaggy93

2013-05-20, 23:10
maxvolumePL napisał/a:

Bo o tym jest ta bajka.

Shaggy93, nawet nie będę wchodził w poważną dyskusję, z kimś kto jest młodszy o 10 lat. Dorośnij pogadamy ;)



10 lat to ja miałem synku dokładnie 10 lat temu więc pudło. a pragnę nadmienić że do naszej sadolowej społeczności dołączyłeś w 2012 ja w 2009. Według twojej logiki zrobiłem to mając 6 lat ... dziwne :D założę się, że ty w 2009 wskakiwałeś do wanny z tatą słuchając swojego zasranego hardstyle, więc jedna prośba zamknij swoją wysmarowaną żelem i samoopalaczem japę je*any pedale ! albo lepiej wyświadcz światu przysługę i przegryź sobie żyły bo raczej ci noża nie sprzedadzą.
sorry że sie tak spinam ale wk***ia mnie zagęszczenie gimbusiarstwa na sadolu. gorzej k***a niż ciapaci !! Admini ? nie dało by się wprowadzić przymusowych testów iq ?? każdy poniżej 100 nie może się zarejestrować. To by była zaiste utopijna strona wtedy!

maxvolumePL napisał/a:



HAHAHA a w nicku sobie dał "93" dla upamiętnienia pierwszego koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Proszę Cię...

a co do HEJTOWANIA, to niech ta bajka będzie najlepszym rozwiązaniem...



sorry za dubla ale sie myliłem dla niego od 93 roku minęło 10 lat ... k***a j***ć testy na iq ... tu trzeba sie nauczyć dodawania odejmowania i zapewne tabliczki mnożenia XD

wiesiors4

2013-05-20, 23:11
Shaggy93 napisał/a:


cokolwiek byś nie powiedział to i tak wszyscy wiedzą że jest jedna rzecz gorsza od brudasów ... wszelkiej maści tehnoułomy w tym też słuchacze hardstyle...


Nie, nie ma nic gorszego niż j***ny brud, którego boli dupa o gusta muzyczne.
Cytat:

metal to przynajmniej muzyka. co innego czy sie komuś podoba.
Oi!


Zgadnij co, brudasie. Muzyka to zbiór dźwięków rozplanowanych w czasie. Więc zarówno i metal jak i dubstep, disco polo czy pop to muzyka. A teraz sp***alaj spuszczać się na plakaty SOADu czy co tam sobie słuchasz.

MEDAL - JEDYNA SŁURZNA MÓZYKA ;____;

pie**olone brudy zaczynają się panoszyć w Internecie jak muslimy w Europie....

Czy już nie można słuchać tego czego się chce, bo zaraz jakiś brudas powie że "to co słuhasz to nie mózyka, tylko metal prawdziwom mózykom jezd!", lub "moja muzka jest bardziej muzykowa niż twoja"...
W dupie mam czego słuchacie, ale jeszcze żaden z tych idiotów kłócących się o muzykę, nie obczaił, że to kwestia gustu. Jeśli ktoś woli inny kolor niż wy to też prujecie swoje brudne dupska? :roll:

maxvolumePL

2013-05-20, 23:20
Shaggy93 napisał/a:




sorry za dubla ale sie myliłem dla niego od 93 roku minęło 10 lat ... k***a j***ć testy na iq ... tu trzeba sie nauczyć dodawania odejmowania i zapewne tabliczki mnożenia XD



Teraz jeszcze raz przeczytaj uważnie co napisałem: 10 LAT MŁODSZYM ODE MNIE. A to twoje "XD" na końcu już mnie utwierdziło w zupełności że mam rację. Jak już mówiłem z gówniarzami nie gadam. Bo za moich, a jak ty twierdzisz też twoich "twoich czasów" skoro masz tyle lat co JA, nie pisało się "XD" tylko " :D " Spaliłeś sie chłopaczyno. Nie mam czasu na takich leszczy jak ty pajacu.


presscot

2013-05-20, 23:28
Nie ma pieprzone przygłupy takiego słowa jak hejtować, hejterzyć, czy być hejterem!! Poza tym mam prawo czegoś nie lubić i pisać bądź mówić o tym komu chce i gdzie chce. Tak już jest na tym świecie że jest + i -, jing i jang, jest też krytyka i słowa uznania.

maxvolumePL

2013-05-20, 23:31
Shaggy93 napisał/a:



10 lat to ja miałem synku dokładnie 10 lat temu więc pudło.



Aż musiałem jeszcze tego twojego samobója zaznaczyc :D

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 23:33
presscot napisał/a:

Nie ma pieprzone przygłupy takiego słowa jak hejtować, hejterzyć, czy być hejterem!! Poza tym mam prawo czegoś nie lubić i pisać bądź mówić o tym komu chce i gdzie chce. Tak już jest na tym świecie że jest + i -, jing i jang, jest też krytyka i słowa uznania.



Dokładnie.
Dodam tylko że hejtowanie to krytykowanie na siłę nawet jeśli się tak nie myśli. Zwykły trolling.
Ale teraz cała gimbusiarnia słowo krytykować zamieniła słowem hejtować i teraz każdy każdego wyzywa od hejterów.
A mi ma prawo się coś nie podobać co mi ktoś pokazuje i mam prawo wyrazić na ten temat swoją opinie.

presscot

2013-05-20, 23:37
maxvolumePL napisał/a:

Bo o tym jest ta bajka.

HIP-HOP - Muzyka kultura, itd, wiem bo na tym się wychowałem, jak byłem w 1LO za małolata, akurat do kin wchodzili "BLokersi, i jeszcze się nawet zapie**alało po ziomkach z tym na VHSie. Potem latanie z puszką po mieście no i chyba nie zliczone przypały z psami. Tą kulturę cenie (PRAWDZIWĄ!!!!!!!!!) A nie pie**olonych lamusów którzy właśnie robią HIP-HOPOLO, i szargają dobrą opinie prawdziwym artystą. Jak wiesiors4 napisał, też słucham w ch*j różnej muzyki. Każdej która na to zasługuje, łącznie z nową płytą CHADy bo poprostu uważam że jest dobra. A to że mi serce szybciej bije jak słyszę i robię H-STYLE to już moja sprawa. :mrgreen: Jedno jest pewne i nikt mi nie zarzuci że tak nie jest, że na H-STYLOWYCH ewentach są najlepsze oprawy, jeśli chodzi o nagłośnienie i światła z laserami. Teraz dotarło ?

Shaggy93, nawet nie będę wchodził w poważną dyskusję, z kimś kto jest młodszy o 10 lat. Dorośnij pogadamy ;)



Póki co tylko wypełniony profil świadczy o Twoim wieku, szkoda że poziom wypowiedzi nie. Hip-Hop kulturą? To samo można sobie dopowiedzieć o dubstepie, metalu, disco-polo, czy biber-stylowi. Póki co widzę kulturę niedorozwiniętego gimnazjalisty z problemami.