18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

300

~DMT • 2022-09-08, 20:48
Nic sadystycznego.


spoiler


Jednak warte uwagi. Pomyślcie jaką technologię musi mieć wojsko...

BiOoSs

2022-09-09, 05:35
Aż mi sie sadyzm wylał dupą.

Kamil3l

2022-09-09, 06:13
discoteq napisał/a:

Ukry to samo...
Te, to może zacznij coś dodawać, tak od siebie, dla innych... Żeby każdy podziwiał...
(w 2011 roku miałeś lat 19, i jak teraz nie wiesz nic o świecie, tak wtedy wiedziałeś jeszcze mniej)
To może sam daj coś od siebie...



To że nie dodają, nie znaczy że nie mają racji. Materiał w ch*j nie na miejscu. Tylko zaśmieca portal.

Cipczan

2022-09-09, 07:23
Żeby chociaż jednego drona ktoś wyr*chał, a tu nic. Wypie**alać z tym gównem!

brylski11

2022-09-09, 08:16
" BLUE BEAM " w natarciu.

JackCola

2022-09-09, 09:25
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

No.... ruskie zwłaszcza



I tak poniewierają judeobanderowcami uzbrojonymi przez NATO XD

Ukrainski_Król

2022-09-09, 13:04
discoteq napisał/a:

Ukry to samo...
Te, to może zacznij coś dodawać, tak od siebie, dla innych... Żeby każdy podziwiał...
(w 2011 roku miałeś lat 19, i jak teraz nie wiesz nic o świecie, tak wtedy wiedziałeś jeszcze mniej)
To może sam daj coś od siebie...



Na Ukrainie mamy sporo dobrych dronow i duzo sprzetu od debili :) Na przyklad Ukraina dostala od polskich frajerów czolgi za darmo. Nawet nie wiecie ile mozna zarobic sprzedajac sprzet wojskowy na czarnym rynku. Zasada jest prosta - daja za darmo to bierz. Potem nawet jesli sprzedamy za 1/5 wartosci to i tak 100% zysu bo sprzet za frajer :D

Tego sprzetu nawet nie zal sprzedawac bo malo ludzi chce bronic Ukrainy i dlatego zyjemy na koszt panstwa w polsce :D na Ukrainie mieszkanie na wynajem, pole po rodzicach w dzierzawe a w polsce zasilki. W polsce mam juz prawie cala rodzine od kilku miesiecy i tak dobrze to jeszcze nigdy nie mielismy :D

miedzianek

2022-09-09, 13:16
discoteq napisał/a:


To może sam daj coś od siebie...




Gdybym mial cos od siebie to bym wrzucil, ale na pewno nie takie gowno

discoteq

2022-09-09, 13:31
Ukrainski_Król napisał/a:

Na Ukrainie... blablabla... W polsce mam juz prawie cala rodzine od kilku miesiecy i tak dobrze to jeszcze nigdy nie mielismy


Jeśli w rzeczywistości jesteś Ukraińcem, który pie**oli od rzeczy, to muszę Cię zasmucić. Obserwując różne portale i fora można dojść do wniosku, że Was czas dobrobytu powoli się kończy (idzie to wielkimi krokami, większymi niż szedł po Was Kacapski Putin)... ;)

----------


karakal

2022-09-09, 13:59
Na bank ktoś już napisał k***a kiedyś kod na kutacha

BaryBartek

2022-09-09, 14:30
A później pie**ola ze ufo widzieli haha

DAAB20

2022-09-09, 16:57
Zalogowałem sie tylko żeby dać piwko ;)
- tak nic sadystycznego ale trzeba docenić inwencje białego człowieka

ellsworth

2022-09-09, 20:52
Nie! Nie! Nie!!!! Chwila, moment i nocne niebo będzie zapie**olone takimi dronami układającymi sie w reklamy najróżniejszych rzeczy! Nieee!

korbi15

2022-09-10, 02:28
Technologia technologią... Zobaczcie co nam pookazuję wojsko np. na discovery albo innych kanałach a teraz zastanówcie się czego nam nie pokazują
:D

ZgRyZ

2022-09-10, 13:55
padło pytanie: Pomyślcie jaką technologię musi mieć wojsko...
odpowiedź prosta, można sprawdzić ich technologię na ukraińskim poligonie , gdzie operator z bazy w durnym polaczkowie, kieruje nalotami na kijów, czy tam donieck (jebie mnie to), ze wszystkich stron, podając tylko komunikaty do operatorów kamer bbc: uwaga, poleci teraz rosyjska, a za dwie minuty druga...
i tak właśnie tworzy się historię dla tępego bydła.