18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 skinów

JezusToŻyd • 2012-09-07, 18:15
Ostatnio przy okazji parady równości trzech skinów biegło za jednym z homoseksualistów i jak tylko go dogonili zaczęli go tłuc zaraz koło mnie.
Za chwilę pojawiła się policja i zatrzymała ich.
Jeden z policjantów podszedł i mówi do mnie:
- Stał pan tak blisko i nawet pan w tej sytuacji nie pomógł!
- Ale Panie Władzo, przecież widać było od razu, że trzech wystarczy żeby mu porządnie wpie**olić.

pakicito

2012-09-07, 20:33
dobry kawał, taki życiowy

Draiks

2012-09-07, 20:41
Ciebie też tak tłukli?

franz007

2012-09-07, 20:52
Włazi w dupę glinom, pęka przed łysymi i jeszcze się tym publicznie chwali...

mihaueeek

2012-09-07, 22:11
@up
Pedał to pedał, sadol to sadol, po co ta wrażliwość ?

!Timon

2012-09-07, 22:11
@franz007
Ty byś właził w dupę pedałowi co?

smoke86

2012-09-07, 22:55
"jednym z homoseksualistów"
Mamy w języku polskim tyle ładnych słów na określenie pedała, a Ty wybrałeś akurat to ...

Sl...........nx

2012-09-08, 00:05
Dlaczego popieram skinów w tego typu sytuacjach? Normalny człowiek nie obnosi się ze swoją orientacją na ulicy.
Normalny człowiek dochodzi do słusznego wniosku, że skoro nikt go o to nie pytał, to nikogo to nie interesuje.
Mam dwóch kolegów, homosiów. O tym, że mają taką, a nie inną orientację, dowiedziałem się dopiero po 3 latach znajomości. Kiedy zapytałem, dlaczego nic nie mówili, odpowiedzieli szczerze: Bo nikt nie pytał.

Maślak

2012-09-08, 00:42
@up
Z orientacją to jest podobnie jak z wiarą, jedni muszą wszystkim dookoła oznajmić "JESTEM Katolikiem (lub wyznawcą innej dowolnej religii) patrzcie jaki jestem zajebiście wierzący, i zasuwają na jasną górę ze śpiewem na ustach(albo w inny sposób to pokazują) a inni nie ponieważ są NORMALNI i nie obnoszą się z tym na ulicy. Więc tak długo jak pielgrzymki co roku idące na odpust będą przechodzić pod moim domem śpiewając na cały głos tak długo złego słowa nie powiem o paradach równości.

Sl...........nx

2012-09-08, 02:03
Maślak, A mnie się jednak wydaje, że mylisz całkowicie pojęcia. Owszem, wiara jest prywatną sprawą każdego człowieka, ale należy odróżnić pojęcie wspólnoty, występujące w każdej religii od prywatnych stosunków seksualnych. Czy widziałeś kiedyś na ulicy zwolenników seksu analnego, pissingu, seksu oralnego, fistingu, trójkątów itp? Nie, bo seksualność mieści się w sferze intymnej i wyciąganie tego na forum publiczne świadczy jedynie o upadku obyczajów, a pierwsze skojarzenie, jakie mi przychodzi do głowy, to starożytny Rzym.

Drakhesh

2012-09-08, 04:03
Slonx, I co w związku z tym, że wspólnota? Muszą okazywać to, że są jej członkami przez blokowanie ruchu na ulicach przez parę godzin? Jak chcą żyć we wspólnocie, to niech się spotykają u siebie w domach albo w kościołach - po coś je w końcu budują.

Mówisz, że normalny człowiek nie obnosi się ze swoją orientacją? Powiedz to parom, co to potrafią na środku chodnika stanąć i się ślinić.

Jetem przeciwnikiem wszelkich pielgrzymek, marszy, parad i inszego cholerstwa. Jak ktoś koniecznie musi mówić innym o swoim życiu prywatnym (widać taki fetysz...), to niech założy sobie bloga. A nie popie**ala ulicami przez środek miasta, paraliżując ruch i zmuszając innych by tego wysłuchiwali. Bo przecież wszyscy wokół muszą wiedzieć że jest katolikiem/gejem/cholera wie czym.

PS. - lepszym przykładem demoralizacji tego typu byłaby starożytna Grecja - w Rzymie dość szybko modniejsza stała się wstrzemięźliwość.

filipsworks

2012-09-08, 07:33
franz007 napisał/a:

Włazi w dupę glinom, pęka przed łysymi i jeszcze się tym publicznie chwali...



Akurat w tej sytuacji to ktoś inny komuś właził w dupę...

welung

2012-09-08, 08:49
czysty frajer boji sie łysych w 3 na jednego szmaciaże sam na sam to peniają a guwniazernie i kochających inaczej to tłuką

!Timon

2012-09-08, 09:25
@up

Jak na pierwszy post dałeś czadu.

"Gdybyś nigdy się nie odezwał pozostałbyś filozofem"

bishfinger

2012-09-08, 12:44
welung
to jest dowcip - czyli historyjka mająca na celu rozśmieszenie tymczasem tobie pojawiła się piana na ustach i pieklisz nie wiem po co, dokładasz do tego jakąś ideologie
ps. popraw ortografie bno ręce opadają