18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 minuty i 150 strzałów

Topiony_serek • 2014-01-23, 21:44
Zgrabnie ujęta kompilacja.
Przyjemnie trzy minuty od początku do samego końca :piwo:
Oczywiście pełen ekran i życzę niezmarnowania 3 min zycia

lolkokminek

2014-01-24, 15:59
Wiekszosc idealnie za lopatke :) Ladnie.

al...........10

2014-01-24, 16:26
To ścierwo z łukiem to powinno się wykastrować i wywiesić na ambonie, żeby się wykrwawiło. Myśliwy nie poluje pod paśnikiem, a porządny myśliwy - pod wodopojem.

pogromcachess

2014-01-24, 16:28
No jak dla mnie to czyste sk***ysyństwo strzelać do lochy z małymi! Lewacki, chory świat.

Laggeros

2014-01-24, 16:35
Myślistwo myślistwem ale kurde co jest takiego w tym że rzucasz jedzenie sarnom przez 2 tyg. w jednym miejscu i później włazisz na ambone i zasadzasz im strzałę w dupsko. I wielkie k***a koło myśliwskie później jest wytrawnych myśliwych. Nie mam nic do zabijania zwierząt ale takie coś jest słabe i tyle

is...........ay

2014-01-24, 16:46
Jak można być takim sk***ysynem, żeby podstępnie strzelać do zwierząt przy paśniku, z łuku i do tego z ukrycia? Prawdziwy drapieżnik goni swoją ofiarę, aż ona padnie, godzinami bawi się truchłem, żeby zmiękczyć mięso, by wreszcie z roskoszą rozerwać ją na strzępy pławiąc się w krwi i nasrać na jeszcze ciepłe kości.

ofens14

2014-01-24, 17:20
Dobre jest . A tak przy okazji zna ktoś nazwę utworu ???

akfjlah

2014-01-24, 17:36
Kupię lub zamienię. Kupię hoyta bloczka, może być używany. Zamienię kap prostyle refleksyjny, na hoyta. Dopłacę.

Tofel

2014-01-24, 20:00
Zabijanie jak zabijanie, jeśli później te mięso idzie na talerz to spoko. Nie kumam za to zabijania dla trofeum, pieniędzy czy zabawy.

matiskate

2014-01-24, 20:01
Baphomet, akurat pierwszą zaawansowaną bronią myśliwych był atlatl. Ustąpił łukowi owszem, ale przed łukiem było kilka innych przyrządów.

A dla tych co im się to podoba. Fakt myśliwy nie poluje nad paśnikiem ani nad wodopojem, bo jest to słabe i tyle. Tak samo nie zagania się ani saren ani dzików w żadne pułapki i nie napie**ala się do nich jak to bolszewicy, strzał robili w głowę jeszcze może dodatkowo raniąc i przydeptując ofiarę. Zwierzęciu zawsze daje się szansę, o to chodzi w myślistwie - aby pokazać że przechytrzyło się zwierze, i miało się zdrowie i kondycje je gonić.

Druga sprawa, łuk k***a ? Nie lepiej bezboleśnie zaj***ć śrutem, półpłaszczowym i ewentualnie mieć gajowego co by dostrzelił od razu. Wk***iacie się na ciapatych że se kózki mordują jakimiś kosami czy innym gównem, a pie**olnięcie strzałą to co to niby jest? Rozumiem że dawniej tak ludzie robili, ale oni naprawdę byli zagrożeni śmiercią głodową, a nie taki pacan co łazi z łukiem od legowiska do paśnika i z powrotem i wpie**ala 'taktyczne' batoniki.

black88

2014-01-24, 20:26
fajno tylko, że kilka z nich dostaje na "miekkie" albo zabijana jest locha prowadząca młode. A to kurestwo, bo w pierwszym przypadku zwierze jest praktycznie nie do "dojscia" - chyba ze ma się zajebistego psa tropiącego i j***ne szczescie (chociaż dostrzelenie wchodzi w grę tylko z broni palnej), a w drugim przypadku młode są wpie**alane przez wilki, lisy, psy itd itp

R3Slawo

2014-01-24, 22:18
Jak w Far Cry 3 :-)

Promek

2014-01-24, 23:25
Łał taka bestie zabil?! Normalnie jaja ze stali i nerwy napiete jak skora na twarzy cher.... Wiecej dobrego by zrobil strzelajac sobie w ten pusty leb przynajmniej na hardzie by byl.

hogg

2014-01-24, 23:44
Slonievsky napisał/a:

Podeślijcie to jakiejś grupie wegańskiej na Facebooku. Mnie już pobanowali :C



Ty, ile ty masz k***a lat? Piętnaście?

Nikczemny_Płód

2014-01-25, 10:24
Nie ma czegoś takiego tylko z muzułmanami zamiast zwierząt?