18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 czarne biją białą kobiete w windzie

Arturroant • 2013-01-25, 01:52
Czarna mamuśka i 2 córeczki oklepują białą w windzie
ciekawe o co im poszło :kjujik:

ostatni

2013-01-25, 11:36
pisage napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
gadasz jak potłuczony. Mieszasz jazdę autobusem z pieczeniem ciasta. Co rozumiesz pod pojęciem "środowiska lewackie"? O jakich atakach na białych ludzi, a "zwłaszcza chrześcijan" piszesz? Co ma napaść trzech idiotek na kobietę do geja komentującego filmik?
Wyglądasz mi na człowieka, który z maską na twarzy i swastyką na ramieniu krzyczy, że jest patriotą.



Żałosne, podałem kilka cyferek, co kole w oczy lewaków i od razu kontratak przy użyciu sprawdzonej taktyk wymyślonej przez Stalina-krytykujesz nas, jesteś nazistą. Jesteś sp***olony jak reszta twojego środowiska. Jeśli nie wiesz co mam na myśli to ci powiem. Gdyby nie ciągłe ataki lewaków na białych ludzi czy to w USA, czy w Polsce i Europie, to za Oceanem czarni grzecznie chodziliby do roboty, tworzyli jazz i grali w NBA, a dziś napie**alają hip hop o zabijaniu białych policjantów, ciągną zasiłki i tłuką normalnych ludzi. U nas natomiast ciapaci szykują powstanie emiratów europejskich. I tu i tam nic nie można z tym zrobić, bo każdy, kto choćby zauważy, że coś jest nie tak to od razu nazista, rasista i katol. W dodatku każdy biały heteroseksualista to staroświecki zacofany staroświecki prymityw. j***ne lewactwo podcina gałąź, na której siedzi. Nie słyszałem jeszcze żeby promocja homoseksualizmu miała miejsce w dzielnicach muzułmańskich Londynu czy Paryża. Żałuję, że mnie i ludzi mi podobnych szmatogłowi wytną jako pierwszych, a lewactwo jako pomagające w swej głupocie kozojebcom zostanie stracone na końcu. Proces jest raczej nieodwracalny, ale chciałbym zobaczyć wyraz mordy lewaka, gdy przyjdzie jego kolej na dekapitację przy krtaniowym charczącym alllahu akhbarhrhrhrrhr. Pewnie ci z tyłu kolejki do egzekucji będą powtarzać, że to wina tych już martwych, bo byli nietolerancyjni

1488

2013-01-25, 16:08
Moj rasizm i antysemityzm oraz homofobia to samoobrona przed tymi BYDLAKAMI!!!

anonymousm

2013-01-25, 16:17
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

100 lat temu biali stanowili 70% ludności świata, dzisiaj 7%.



Jesteś debilem. Wyssałeś te dane z pały Hochlera?

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Żałosne, podałem kilka cyferek, co kole w oczy lewaków



Jesteś zadowolonym z siebie debilem.

emd

2013-01-25, 16:17
przecież one butowały tranzysotra więc nie wiem o co cała ta afera...

di...........os

2013-01-25, 16:19
@ Ja-ah-qu-ub-el

Takich jak ty wytną pierwszych - wszyscy w końcu wiedzą, że najpierw zaatakują ostoję Polskości, uderzą w ostatnią tarczę europejskich wartości, prawdziwych patriotów z dziada na pradziada, czyli tych, którzy wiedzą jak zaatakuje nas ten spisek murzyńsko-arabsko-cygańsko-gejowsko-żydowski. Albowiem tym samym jest kochać ojczyznę i myśleć - zdaje się, że ci którzy patriotami nie są, zazwyczaj tępakami się narodzili.


Zobaczycie. Zgwałcą nas i pobrudzą naszą krew. Bo do czego to doszło?! Murzyn podnosi rękę na białego... Niedługo arab podnosić będzie bombę pod europejskie sklepienia, tuż nad domostwami pracowitych i wykształconych europejczyków. Już żyd podnosi swe brudne łapska, by wydrzeć ostatnie złotówki z portfeli Polaków, czy ostatnie eurocenty z dziurawych już kieszeni greckich. Wtórują im zastępy cygaństwa: ci ręce mają wszędzie. A wszystko to za aprobatą obleśnego geja, co swymi wyuzdanymi kocimi r*chami zachęca to kolorowe towarzystwo do zamachu: zaatakować pragną samo serce europy.

Nie_wiem

2013-01-25, 16:23
@Ja-ah-qu-ub-el Jak czytam twoje komentarze to mam wrażenie że masz jakieś poważne problemy psychiczne. Jak nie islamscy ekstremiści to wszędobylskie "lewactwo" chce ci zrobić krzywdę, aż strach wyjść po bułki do sklepu. W każdym poście napie**alasz na tych arabów jakby ci co najmniej spalili dom, już zupełnie abstrah*jąc od tego że arabów w Polsce praktycznie nie ma. Z twoich opowieści wynika że Europa zachodnia wygląda co najmniej jak jakieś post-apokaliptycze zgliszcza w których ludzie zabijają na ulicy za brak burki, byłeś w ogóle kiedykolwiek za granicą? Zastanawiam się czy to co piszesz to jakaś agitka opcji politycznych które w realnym świecie nie mają racji bytu i dla tego werbują zwolenników na forum ze śmiesznymi filmikami, czy masz po prostu "jedną pie**oloną schizofrenię".

bz...........ue

2013-01-25, 17:12
Ja tam może i rasistą nie jestem, ale nienawidzę tych j***nych murzynów :P

bombiszon

2013-01-25, 17:15
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


Żałuję, że mnie i ludzi mi podobnych szmatogłowi wytną jako pierwszych, a lewactwo jako pomagające w swej głupocie kozojebcom zostanie stracone na końcu.



Gówno prawda. Jako zagorzały wróg homosiów, ksenofob, nacjonalista i wierzący w jednego jedynego boga.. nie różnisz się (spójrz prawdzie w oczy) PRAKTYCZNIE niczym od kozojebców, o których piszesz. Wystarczy, że powiesz (co to za różnica??), że twój bóg to allah i przyjmą Cię jak swojego. Jak dobrze pójdzie, to sam będziesz łby ucinał lewakom, czyż to nie wspaniałe! :gilotyna: :hurra:

Teraz poważniej. Przyjrzyj się swoim poglądom i poglądom kozojebców, tylko dokładnie! Już? Teraz znajdź 5 różnic pomiędzy obrazkami.

ps. Nie jestem lewakiem, zwracam uwagę na oczywisty fakt.

ostatni

2013-01-25, 17:34
Cytat:

@ Ja-ah-qu-ub-el

Takich jak ty wytną pierwszych - wszyscy w końcu wiedzą, że najpierw zaatakują ostoję Polskości, uderzą w ostatnią tarczę europejskich wartości, prawdziwych patriotów z dziada na pradziada, czyli tych, którzy wiedzą jak zaatakuje nas ten spisek murzyńsko-arabsko-cygańsko-gejowsko-żydowski. Albowiem tym samym jest kochać ojczyznę i myśleć - zdaje się, że ci którzy patriotami nie są, zazwyczaj tępakami się narodzili.


Zobaczycie. Zgwałcą nas i pobrudzą naszą krew. Bo do czego to doszło?! Murzyn podnosi rękę na białego... Niedługo arab podnosić będzie bombę pod europejskie sklepienia, tuż nad domostwami pracowitych i wykształconych europejczyków. Już żyd podnosi swe brudne łapska, by wydrzeć ostatnie złotówki z portfeli Polaków, czy ostatnie eurocenty z dziurawych już kieszeni greckich. Wtórują im zastępy cygaństwa: ci ręce mają wszędzie. A wszystko to za aprobatą obleśnego geja, co swymi wyuzdanymi kocimi r*chami zachęca to kolorowe towarzystwo do zamachu: zaatakować pragną samo serce europy.
______________



żałosna ironia


Nie_wiem napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el Jak czytam twoje komentarze to mam wrażenie że masz jakieś poważne problemy psychiczne. Jak nie islamscy ekstremiści to wszędobylskie "lewactwo" chce ci zrobić krzywdę, aż strach wyjść po bułki do sklepu. W każdym poście napie**alasz na tych arabów jakby ci co najmniej spalili dom, już zupełnie abstrah*jąc od tego że arabów w Polsce praktycznie nie ma. Z twoich opowieści wynika że Europa zachodnia wygląda co najmniej jak jakieś post-apokaliptycze zgliszcza w których ludzie zabijają na ulicy za brak burki, byłeś w ogóle kiedykolwiek za granicą? Zastanawiam się czy to co piszesz to jakaś agitka opcji politycznych które w realnym świecie nie mają racji bytu i dla tego werbują zwolenników na forum ze śmiesznymi filmikami, czy masz po prostu "jedną pie**oloną schizofrenię".



Widać, że w dupie byłeś, gówno widziałeś. Polecam odwiedzić Danię, Francję, a nawet Niemcy. Potem przejść się po większych polskich uczelniach.


bombiszon napisał/a:

Gówno prawda. Jako zagorzały wróg homosiów, ksenofob, nacjonalista i wierzący w jednego jedynego boga.. nie różnisz się (spójrz prawdzie w oczy) PRAKTYCZNIE niczym od kozojebców, o których piszesz. Wystarczy, że powiesz (co to za różnica??), że twój bóg to allah i przyjmą Cię jak swojego. Jak dobrze pójdzie, to sam będziesz łby ucinał lewakom, czyż to nie wspaniałe!



Taka różnica, że ja nie mam zamiaru nikomu łbów obcinać frajerze. Nie mam też zamiaru nigdzie się ruszać i panoszyć w czyimś kraju. Nawet homosie nie przeszkadzają mi, jeśli pieprzą się cicho w domowym zaciszu zamiast latać z gołymi dupami po mieście i domagać się takich samych praw i ulg podatkowych jakie przysługują małżeństwom dającym narodowi przyszłe pokolenia.


bombiszon napisał/a:

Teraz poważniej. Przyjrzyj się swoim poglądom i poglądom kozojebców, tylko dokładnie! Już? Teraz znajdź 5 różnic pomiędzy obrazkami.



chyba cię poj***ło? czy ja się wpie**alam do iranu czy arabii i mówię jak te świnie mają żyć. NIE! niech sobie tam siedzą i dekapitują się ile wlezie. Mam wyj***ne. Wk***ia mnie że od 1000 lat te szmaty w taki czy inny sposób najeżdżają mój kontynent i nie wolno nawet zareagować bo spedalone lewactwo zaraz podnosi raban. Zrównując europejczyka o prawicowych poglądach z j***nym kozojebcą pokazujesz jak blisko ci do idioty (idiota ma trochę wyższe iq)

jackalski

2013-01-25, 17:35
Sąsiadki pokłóciły się o miejsce parkingowe w garażu.


Naziolek

2013-01-25, 17:45
anonymouesmems ma taki poziom, na jaki wskazują jego posty. Poziom 0. Kręgosłup moralny - zaawansowana skolioza. Słowem prostym i rzeczowym, skończona z niego k***a. O przyszłości nie myśli, z narodem się nie utożsamia, dzieci mieć nie będzie, bo jego koza nie dostała pozwolenia na pobyt w Polsce.
Ja-ah-qu-ub-el: 100% racji. Biała rasa popchnęła świat do przodu o kilkaset lat. Co by to było, gdyby w 10 wieku i później, armie Europy nie zatrzymały islamu? Dzisiaj nie byłoby niczego o co "walczą" lewicowcy. Niszczenie pięknej i wspaniałej kultury na rzecz egzotycznej dziczy. No niestety, murów już nie ma, narodów też nie, wróg jest wewnątrz i za jakiś czas zaatakuje.

Wielki_Kloc

2013-01-25, 17:47
@Ja-ah-qu-ub-el ma rację - może wyolbrzymił niektóre liczby, ale tendencja, którą wskazał jest jak najbardziej prawdziwa:
- na początku XXw. (przyjmijmy 1900r) biali stanowili 35% ludności świata, dziś jest to 8%, ok. 2050 będzie to 2%
- muzułmanie na początku XXw. stanowili 3% ludności świata, dziś jest to 25%.
- tendencje przyrostu naturalnego wskazują, że Afryka w ciągu kilkudziesięciu najbliższych lat będzie EKSTREMALNIE przeludniona (m.in. wskutek postępu medycyny i międzynarodowej pomocy humanitarnej). Kontynent ten sam w sobie nie będzie po prostu w stanie wyżywić takiej ilości ludzi przyrastających w takim tempie, w związku z czym jego populacja będzie uciekać (to już ma miejsce od dawna) do Europy
- przyrost naturalny muzułmanów na poziomie średnio 7 dzieci na kobietę i przyrost naturalny rodowitej Europejki sprawi, że ok 2050 roku populacje te zrównają się ilościowo we Francji (przy czym populacja rdzennych Francuzów będzie populacją starą wiekowo, słabą i przemijającą; muzułmanie zaś będą młodzi, przebojowi i żądni ekspansji)
- obydwa powyższe czynniki połączone razem stanowią, iż biały człowiek stanie się za 50 lat mniejszością we własnym kraju (w niektórych konkretnych przypadkach dużo wcześniej, lub nawet już obecnie)

Nie wypowiadam się na temat osoby Ja-ah-qu-ub-el, ale moim zdaniem nie trzeba być nazistą/faszystą/ksenofobem/itp żeby dostrzec powyższe fakty i podchodzić do nich bez emocji i posądzania o rasizm. Ja sam jestem murzynem wyznającym judaizm, o orientacji homoseksualnej, narodowości jemeńskiej, a moi rodzice to dwaj tatusiowie i jakoś te fakty dostrzegam.

anonymousm

2013-01-25, 17:56
Wielki_Kloc napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el ma rację - może wyolbrzymił niektóre liczby, ale tendencja, którą wskazał jest jak najbardziej prawdziwa:
- na początku XXw. (przyjmijmy 1900r) biali stanowili 35% ludności świata, dziś jest to 8%, ok. 2050 będzie to 2%



Jeszcze raz pytam: skąd są te statystyki?

Naziolek napisał/a:

anonymouesmems ma taki poziom, na jaki wskazują jego posty. Poziom 0. Kręgosłup moralny - zaawansowana skolioza. Słowem prostym i rzeczowym, skończona z niego k***a. O przyszłości nie myśli, z narodem się nie utożsamia, dzieci mieć nie będzie, bo jego koza nie dostała pozwolenia na pobyt w Polsce.



Wow, naprawdę mi miło, że się tak dla mnie starasz. Ja właśnie namiętnie kocham Polskę, dlatego będę wycinać takie wrzody na jej dupie - jak ty.

di...........os

2013-01-25, 18:05
Ojojoj, naziolku, też nie utożsamiam się z twoim narodem, dzieci mieć nie zamierzam, a myślę o przyszłości i kręgosłup nawet mam prosty. Co więcej: czytałem systemy moralne Schelerów, Epikurów, Epiktetów, Kartezjuszów, Kantów, Elzenbergów, Ingardenów i jeszcze tam innych, więc i o moralności, zdaje się, mam jakieś pojęcie. Jak więc wytłumaczysz to?

EvilPablo

2013-01-25, 18:18
dajcie mi miec i zezwolenie a liczba tych podludzi sie zmniejszy ;)