18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3/4 mili wersja polska

szamanzmazur • 2017-04-16, 23:55
Słynne seicento na światłach ze sprzętem do mycia ulic.

CoJaTamKurwaWiem

2017-04-17, 00:09
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tego raz nie da się obejrzeć.


Mnie sie jakos udalo....ale probuj, probuj...

~zsakuł

2017-04-17, 00:38
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tego raz nie da się obejrzeć.



Mi tak jak koledze wyżej również się udało obejrzeć raz. Nie wiem w czym tkwi Twój problem. Może zmień przeglądarkę na coś innego niż Internet Explorer albo chociaż zapytaj dostawcę internetu o możliwość podłączenia innego niż na impulsy.

~Velture

2017-04-17, 08:19
To jest bardziej czerstwe niż dowc**y w familiadzie a po ilości piw widzę, że wejdzie na główną.

A to do mnie się dopie**alacie jak dam film z koniem i aligatorem.

heinzzz

2017-04-17, 08:48
Zaj***ne skądś:


wczoraj na Wołoskiej zaliczyłem najbardziej epicki wyścig spod świateł ever. EVER.

Podjeżdżam, patrzę w lewo - typ w Toyocie Prius (notabene w kowbojskim kapeluszu). Normalnie bym pogardził i spojrzał z wyższością, ale że jest, jak jest i siedzę, w czym siedzę myślę dobra, ch*j, godny rywal. Siadam na cwaniaka, prowokacyjnie gazuję i kiwam głową, wyrażając gotowość i chcąc odstraszyć rywala. Ku mojemu zdumieniu, hybrydowy Lucky Luke odwazjemnia kiwnięcie. Dobra - it's on.

Wzrok na światła. Jak się powiedziało A, to nie ma to tamto, trzeba trzymać się konwencji i dowieźć dobre B. Może i jestem mały, ale przynajmniej na paliwo – bring it, frajerze na kalafiory. I tu uwaga, bonus - pełen napięcia patrzę jeszcze na szybko w prawo i nie wierzę - obok mnie na jakimś zdezelowanym skuterze stoi dostawca pizzy z Dominium, który najwyraźniej obczaił całą akcję i teraz macha, że on też się będzie ścigać.

Czaicie klimat? PRIUS vs SMART vs SKUTER Z PIZZĄ. No przecież kuuuuurwa ♥

Nawet nie wiem, kto wygrał, bo to w ogóle przy takich parametrach ciężko stwierdzić – szczerze to nie wiem, czy ktokolwiek poza nami zauważył, że się ścigaliśmy – ale sam fakt zaistnienia takiego zdarzenia był dla mnie awesomeness overload. Tłumy szaleją, ekolodzy wiwatują.

True story bro. Na samo wspomnienie mam spocone ręce.

socjalmmv

2017-04-17, 13:14
i leci taki dziadek 40km/h non stop lewym pasem

emperorzbigniew

2017-04-17, 15:07
^^ heinzzz - cieszymy się Twoim szczęściem :)

Jak będę tam jechał rowerem, to poszukam śladów opon na jezdni :)

waloos

2017-04-17, 15:36
a to gdzie te światła miały ten sprzęt do mycia? Ja tam widzę zwykła sygnalizację.




k***a mać, języka polskiego się używać nauczcie! Przecinki, myślniki i inne kropki wymyślono po to aby ich używać, a nie dla tego że klawiaturę trzeba było jakoś zapełnić!

jebiewdupelewaka

2017-04-18, 01:03
Velture
to wcale nie jest czerstwe,
bo na wschodzie Polski tak jeżdzą

Vanathos

2017-04-18, 15:15
Cripple fight!