18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

21 letnia Polka zamordowana w dzielnicy Londynu - Lewisham

tepad.no • 2013-08-17, 22:59
Jak to od czasu do czasu bywa w Londyńskiej dżungli(dosłownie i w przenośni) ludziom obrywa się z noża. Dużo już naczytałem się newsów o tym, że kogoś zasztyletowali więc widząc w nagłówku 'stabbed' z reguły udaje mi się zgadnąć pochodzenie oprawcy. Może powinienem zostać jasnowidzem... ale nie o tym. Otóż w środę w dzielnicy Londynu odnaleziono zwłoki zasztyletowanej, 21 letniej Polki. Większość mediów w PL podała tą wiadomość.

cytując onet.pl:



Oczywiście żadnej wzmianki o tym z jakiego kręgu kulturowego wywodził się podejrzany a szkoda, bo być może zniechęciłoby to niektóre dziewczyny do niebezpiecznych eksperymentów.

Ciekawostka: podejrzany nie został zatrzymanyw dzielnicy tylko w mieście Folkestone nad morzem, skąd odjeżdża pociąg do Francji(eurotunelem). Na pewno jechał tylko po ser ;) .

A teraz 'wisienka na torcie', news z BBC:



I w tym momencie dziwnym trafem nasz podejrzany 22 latek zamienia się w osobnika o imieniu Farhad. :D Resztę zapewne dopiszecie w komentarzach. :)

Wnioski: pomijając fakt braku najważniejszej informacji w Polskich mediach - kim jest podejrzany... uważajcie na siebie dziewczyny. Wymuszona równość wobec prawa nie oznacza równości kulturowej, zwyczajów, wartości.

No i nie każdy facet zareaguje tak samo na "jesteś świnia", hehehe ;) .

arkadoss

2013-08-18, 10:20
ciekawe czemu nikt sie nie ogarnie i nei zacznie wyczesywać te j***ne ścierwa .

psiwytrysk

2013-08-18, 10:35
Wielkie halo, polska k***a z ciapatym.Jakby mieli pisać o każdym takim przypadku to by lasów w UK brakło.

Zdzisław2002

2013-08-18, 11:05
k***a jak te media nasze manipulują to się w pale nie mieści,zero wzmianki o tym jakiego pochodzenia jest gość itd. A pamiętacie tego 33 latka z Sanoka co to zastrzelił te swoją dziewczyne 17 letnia a nastepnie siebie? Co było później w mediach podawane? Że 33 latek jest z kręgów pseudo kibicowskich :D

herbalix

2013-08-18, 11:56
bo kanapka była z boczkiem?

h1jack3r

2013-08-18, 12:13
Co ciągnie polki do ciapatych, nie potrafię tego pojąć.

Sick_Stick

2013-08-18, 12:18
Ale gdzie tam k***a jest napisane, że ona z nim była czy się z nim r*chała? Mało to morderst gdzie napastnik wchodzi do czyjegoś domu/mieszkania?


morderuk

2013-08-18, 17:18
k***a a wy juz wiecie ze dawala mu dupy. Pomijajac ze ch*j was to obchodzi. No ale jak ktos cipe tylko w internecie widzial to ma najwiekszy zal siedzac przy kompie ze im nikt nie daje. A moze k***a gosc sie wlamal do mieszkania i ja zabil, moze go w ogole nie znala? Ale wyrok pie**olonych smierdzacych gburow w internecie juz zapadl.

dawydzik

2013-08-18, 21:32
Jako że jestem sadolem i lubie czuc adrenaline, mieszkam w Pakistanie ( dzielnicy Londynu Newham) - powiem ze nigdy na oczy nie widzialem takiej ilosci ciapakow i asfaltow. Co sie nie rusze to ciapate mordy, z mojego Upton Park do centrum, to same ciapaki, asfalty i Rosjanie Polaczki itp. Przynajmniej nie musze sie obawiac ze wysadza siebie na wzajem w metrze.

TRQPL

2013-08-21, 14:02
Chyba potrzebne jest tam założenie oddziału KKK lub innych miłośników murzyńskiej urody i kilka ognisk zapoznawczo-por*chawczych