18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

20zl Lublin

C0C0JUMBO • 2022-08-08, 17:44
Lublin. Kolega koledze o 20zł dokonał z nożem zapoznania. Materiał udostępniony przez Policję



Policja wypatrzyła akcję przez monitoring miejski.


Agresorowi grozi 20 lat hotelu. ... A my się dziwimy że ludzie dają X za 500+ :-)

Marcin360360

2022-08-09, 07:12
Co wy macie z tym 500 plus? Przeszkadza wam socjal to czemu nie pójdziecie złożycie skargi w parlamencie europejskim na kraje pokroju niemcy które wprowadziły socjal na dzieci by przyciągać tanią siłę roboczą? Dodatkowo po wprowadzeniu w Polsce 500 plus bezrobocie spadło oraz wzrosły przychody państwa i konsumcja. Tylko debil uwaza ze za 500 plus to ludzie piją alko tylko czemu? Bo plebs dostawał wiecej socjalu przed 500 plus niz teraz. Sam korzystam z 500 plus dzięki czemu za żłobek mam do płacenia tylko 600zl a ja i moja kobieta możemy dzięki temu isc normalnie do pracy. Pata zawsze żyła z socjalu a duza jej część wyjechała na zachód po socja.

oleyu

2022-08-09, 10:18
Przynajmniej policja dobrze zareagowała ;) Brawo

Makulata

2022-08-10, 17:43
Marcin360360 napisał/a:

Co wy macie z tym 500 plus? Przeszkadza wam socjal to czemu nie pójdziecie złożycie skargi w parlamencie europejskim na kraje pokroju niemcy które wprowadziły socjal na dzieci by przyciągać tanią siłę roboczą? Dodatkowo po wprowadzeniu w Polsce 500 plus bezrobocie spadło oraz wzrosły przychody państwa i konsumcja. Tylko debil uwaza ze za 500 plus to ludzie piją alko tylko czemu? Bo plebs dostawał wiecej socjalu przed 500 plus niz teraz. Sam korzystam z 500 plus dzięki czemu za żłobek mam do płacenia tylko 600zl a ja i moja kobieta możemy dzięki temu isc normalnie do pracy. Pata zawsze żyła z socjalu a duza jej część wyjechała na zachód po socja.



Spadł również przyrost naturalny, ale o tym już nie wspomnisz.

Rzepa90

2022-08-11, 10:08
Kriski napisał/a:

Polityki w to nie mieszaj, Komoruski i Kwachu także mają paru meneli na koncie.



tylko MATA!