18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2023 - Pamiątki I Komunii Świętej

Flodzia • 2023-01-15, 12:21
Kościół idzie z duchem czasu i odchodzi od różańców, świętych obrazków... Jezus niech zawsze będzie z tobą.


mit2

2023-01-16, 23:59
Wiewór napisał/a:

Nie pluje na wszystko co polskie tylko na katoli i debili twojego pokroju.


Kłamiesz jak zwykle. Już jako abraxus napie**alałeś "polakami-robakami" na lewo i prawo. Nie raz pisałeś, że gardzisz Polską i polskim narodem.

Wiewór napisał/a:

PS. Mitologia chrześcijańska nie ma nic wspólnego z Polska.


Sama mitologia nie, ale katolicyzm jest nieodłączną częścią Polski i ch*ja z tym zrobisz, czerwona mendo.

OdbytBiskupa

2023-01-17, 05:24
Flodzia napisał/a:

Oczywiście że jest.
Masz wyp***ku
Są też zabawki z pejsatymi
I nawet Elka się załapała


Psujesz katolskim fanatykom humor i pewność siebie. Ich wizja świata oparta jest przecież na przekonaniu, że lewaki boją się tylko muzułmanów i żydów.

Wiewór

2023-01-17, 14:30
mit2 napisał/a:

Kłamiesz jak zwykle. Już jako abraxus napie**alałeś "polakami-robakami" na lewo i prawo. Nie raz pisałeś, że gardzisz Polską i polskim narodem.
Sama mitologia nie, ale katolicyzm jest nieodłączną częścią Polski i ch*ja z tym zrobisz, czerwona mendo.



Nic nie musze robić bo kościół sam nas wyręcza i przez swoje akcje z roku na rok jest coraz więcej odchodzących z tego rynsztoka.
Już dziś mamy liczne szkoły w których nie ma religii z braku chętnych a co roku padają nowe rekordy w liczbie nieochrzczonych dzieci.
Seminaria świeca pustkami bo dziś pedały nie musza się już chować w kościele.
Calkowity upadek kościoła w Polsce nastąpi jeszcze za mojego życia.

pablohasan

2023-01-18, 17:11
kubol napisał/a:

Ciekawe czy jest wersja z mahometem/allahem



Pewnie nie bo muzułmanie przestrzegają swoich zasad i nie publikują wizerunków mahometa na byle gównie. W przeciwieństwie do katozjebów którzy mają wszystko w jezuski, bozie i inne gołębice.

No...........95

2023-07-01, 01:27
kubol napisał/a:

Ciekawe czy jest wersja z mahometem/allahem



Pewnie nie ma bo muzułmanie za coś takiego obetną twórcy głowę a w przypadku katolików to widać jakie są efekty pomimo rażącej obrazy boskiej persony w komentarzach przewija się szydzenie i drwina.