18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

20 metrów lotu

~_Yarko_ • 2021-05-27, 16:30
Śmiertelnie potrącenie na przejściu młodej kobiety w Orenburgu.


Zebrany tłum o mało nie zlinczował kierowcę.





T3RMINATOR

2021-05-27, 16:43
Ale pie**olnięcie, z pieszej został tylko worek na pogruchotane kości.

JolkiPolkiPL

2021-05-27, 17:03
Oni już tam będą wiedzieć gdzie kierowcę umieścić .

gixi

2021-05-27, 17:47
W Toruniu kilka lat temu po północy w nowy rok tak samo para poleciała, potrącona przez taksówkarza, byłego policjanta. Nagranie było tu, na stronie. Szukanie tego nie ma sensu, skoro mało kto daje opisy. Krótko po sytuacji się naszukałam...

ADMINI I MODERATORZY NIC NIE ROBIĄ!

Może byście przypilnowali, żeby nagrania i zdjęcia miały opisy?
Wymagacie, żeby podać Wam link do już istniejącej strony na Sadolu jak ktoś doda duplikat, a jednocześnie macie gdzieś to, czy ktoś doda opis.
Serio, wpadam tu tylko od czasu do czasu. Dopiero niedawno założyłam oficjalnie konto i mimo to ja sama widzę mnóstwo duplikatów, ale... jebie mnie to. Nie potraficie zarządzać stroną internetową. To na prawdę nic trudnego. Robiłam takie coś przez trzy lata. Tylko ktoś konkretnie nieogarnięty może tego nie połapać i nie zrobić jak należy na gotowym formularzu (tu zamierzona cenzura, żebyście tego nie usunęli).

Janusz_k

2021-05-27, 18:04
gixi masz piwo, tak samo jak Ty szukałem filmu z akumulatorem który zaczął się jarać w kuchni i nie znalazłem, bark tagów nawet takich prostych uniemożliwia szukanie.

Justynka99

2021-05-27, 19:21
Drugie nagranie zajebiste. Nigdy takiego zajebistego krawężnika nie widziałam! A jaki zderzak! Dzieło sztuki!

LubięFacetów

2021-05-27, 19:52
A co ona ślepa ze samochodu nie widziała?

~_Yarko_

2021-05-27, 20:01
gixi napisał/a:

W Toruniu kilka lat temu po północy w nowy rok tak samo para poleciała, potrącona przez taksówkarza, byłego policjanta. Nagranie było tu, na stronie. Szukanie tego nie ma sensu, skoro mało kto daje opisy. Krótko po sytuacji się naszukałam...


Po co zaśmiecasz temat.
Tutaj wylewaj żale:
https://www.sadistic.pl/sprawy-organizacyjne-vf1.htm

fikuswdoniczce

2021-05-27, 20:09
_Yarko_ napisał/a:

Zebrany tłum o mało nie zlinczował kierowcę.


Miałeś ty k***a deklinację w szkole?

~Angel

2021-05-27, 23:10
gixi napisał/a:

Może byście przypilnowali, żeby nagrania i zdjęcia miały opisy?
Wymagacie, żeby podać Wam link do już istniejącej strony na Sadolu jak ktoś doda duplikat, a jednocześnie macie gdzieś to, czy ktoś doda opis.
Serio, wpadam tu tylko od czasu do czasu. Dopiero niedawno założyłam oficjalnie konto i mimo to ja sama widzę mnóstwo duplikatów, ale... jebie mnie to. Nie potraficie zarządzać stroną internetową. To na prawdę nic trudnego. Robiłam takie coś przez trzy lata. Tylko ktoś konkretnie nieogarnięty może tego nie połapać i nie zrobić jak należy na gotowym formularzu (tu zamierzona cenzura, żebyście tego nie usunęli).



Wskaż temat bez opisu a nie pitol głupot :facepalm: ( Regulamin:
4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa)
Wystarczy ruszyć głową aby dojść do tego czemu nie można odnaleźć części tematów ale widzę że myślenie nie jest twoją mocną stroną.
Wejdź sobie w ten temat https://www.sadistic.pl/trupy-z-yt-ll-vt270774.htm to może nauczysz się czegoś więcej niż ujadać. To zaledwie mały procent tematów TRUPÓW które są usuwane a na dodatek kilkanaście dni temu padła strona LiveLeak i tym samym na forum powstało tysiące kolejnych tematów trupów które są sukcesywnie kasowane.
Kolejnym pitoleniem farmazonów jest mówienie że obsługa forum nic nie robi więc proszę dział BYŁO https://www.sadistic.pl/bylopl-vf25.htm duble same tam lądują co? O koszu nie masz pojęcia więc nawet o nim się nie rozpisuje Następnym razem jak masz zamiar zabrać głos w sprawach o których nie masz pojęcia to idź pozmywaj naczynia czy ugotuj obiad bo może tam się nie zbłaźnisz.

gixi napisał/a:

W Toruniu kilka lat temu po północy w nowy rok tak samo para poleciała, potrącona przez taksówkarza, byłego policjanta. Nagranie było tu, na stronie. Szukanie tego nie ma sensu, skoro mało kto daje opisy. Krótko po sytuacji się naszukałam...



A teraz żebyś już więcej nie otwierała ust (chyba że będziesz robić loda) i wygadywała pierdoły to znalezienie filmu o którym mówisz zajęło 5 sekund

https://www.sadistic.pl/one-shot-two-kill-vt464783.htm

wystarczyło w wyszukiwarce po TAGACH wpisać magiczne słowo TORUŃ

JaGga

2021-05-28, 02:29
gixi napisał/a:

W Toruniu kilka lat temu po północy w nowy rok tak samo para poleciała, potrącona przez taksówkarza, byłego policjanta. Nagranie było tu, na stronie. Szukanie tego nie ma sensu, skoro mało kto daje opisy. Krótko po sytuacji się naszukałam...
ADMINI I MODERATORZY NIC NIE ROBIĄ!
Może byście przypilnowali, żeby nagrania i zdjęcia miały opisy?
Wymagacie, żeby podać Wam link do już istniejącej strony na Sadolu jak ktoś doda duplikat, a jednocześnie macie gdzieś to, czy ktoś doda opis.
Serio, wpadam tu tylko od czasu do czasu. Dopiero niedawno założyłam oficjalnie konto i mimo to ja sama widzę mnóstwo duplikatów, ale... jebie mnie to. Nie potraficie zarządzać stroną internetową. To na prawdę nic trudnego. Robiłam takie coś przez trzy lata. Tylko ktoś konkretnie nieogarnięty może tego nie połapać i nie zrobić jak należy na gotowym formularzu (tu zamierzona cenzura, żebyście tego nie usunęli).



To jest sadistic a ty jestes laską mamy cie w p*zdzie :) i twoje zrobcie cos


cortizol

2021-05-28, 09:37
dEstabil_ napisał/a:

A co ona ślepa ze samochodu nie widziała?




moją matkę też zabił samochód jadący o 70 km/h za dużo, to była sekunda bo widziałam na nagraniu jak się rozgląda przy przechodzeniu.
Kierowca raczej miał albo fiuta obciąganego i zamknięte oczy albo był sk***iałą tępą blondynką rozczesującą sobie świeżo doklejone do powiek giry gąsienicy

AreS_PL

2021-05-28, 14:00
~Angel napisał/a:

Wskaż temat bez opisu a nie pitol głupot ( Regulamin:
4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa)
Wystarczy ruszyć głową aby dojść do tego czemu nie można odnaleźć części tematów ale widzę że myślenie nie jest twoją mocną stroną.
Wejdź sobie w ten temat to może nauczysz się czegoś więcej niż ujadać. To zaledwie mały procent tematów TRUPÓW które są usuwane a na dodatek kilkanaście dni temu padła strona LiveLeak i tym samym na forum powstało tysiące kolejnych tematów trupów które są sukcesywnie kasowane.
Kolejnym pitoleniem farmazonów jest mówienie że obsługa forum nic nie robi więc proszę dział BYŁO duble same tam lądują co? O koszu nie masz pojęcia więc nawet o nim się nie rozpisuje Następnym razem jak masz zamiar zabrać głos w sprawach o których nie masz pojęcia to idź pozmywaj naczynia czy ugotuj obiad bo może tam się nie zbłaźnisz.
A teraz żebyś już więcej nie otwierała ust (chyba że będziesz robić loda) i wygadywała pierdoły to znalezienie filmu o którym mówisz zajęło 5 sekund
wystarczyło w wyszukiwarce po TAGACH wpisać magiczne słowo TORUŃ



Huhuhuuuu, ale zaszczypało! :D