18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

20 groszy

kr...........un • 2018-07-28, 21:51
czyli sposób na życie


Miruu

2018-07-28, 22:10
A w okolicach 6:06 jest pokazanie wejścia do cygańskiego domku.

Uważam, że deratyzatorzy powinni mieć jeszcze jeden punkt dopisany w swoim zakresie usług PKD - odcyganianie. :D

Marty79

2018-07-28, 22:27
Sa sposoby na cuganów Cygani boją sie przesądow zabobonów i złorzeczenia i klimatow związanych z magią.Historyjka z życia pewien koleś powiedzmy znajomy znajomego miał sporą gotówkę i jedna cyganka najzwyczajniej w swiecie zaj***ła mu torbę z tą kasą gdy się skapował zaczął ją gonic i wyklinać na nią niemiłosiernie i w przypływie inwencji powiedział ,, ażebyś k***o musiała pozrzec swoje dzieci"i tu sprawa nabrała nieoczekiwanego obrotupodchodzi do niego cygan grubas i wielkolud ,więc koles mysli nie dośc ze stracił kase to i wpalnik zarobi, aten cyganisko oddaje mu torbę zkasą co do grosza i mowi cos w stylu ,, nie mow tak bo to niewolno tak mocno złorzecyc"koles sięzdziwił ale kasę odzyskał

Cz...........as

2018-07-28, 22:32
A nie wystarczy powiedzieć "sp***alaj"?

rocknroll

2018-07-28, 23:48
Powinni tak jak żydom, przegonić arabów i przenieść Liban ze 100 km na północ. W pustym miejscu zrobić mocarstwo cygańskie i całą tą hołotę z Europy tam przymusowo przesiedlić.
Tam by sobie srali, żebrali, wyrzucali śmieci za okna, kradli, wróżyli, dilowali z żydami i Bóg wie co jeszcze..

Skutki uboczne: zaoszczędzili byśmy sporo kasy na socjalu i przestępczość by spadła. Ta dam tss..

jaguar714

2018-07-28, 23:50
a może wyślemy ich wszystkich do warszawy?

cuurniprime

2018-07-29, 00:13
I co k***a? Kolejny ocyganiony! :mrgreen: Że też ludziom chce się z cyganami gadać...

Dzisiaj

2018-07-29, 00:24
dobrze, ze to tylko film i nie czuc smrodu...

bodzio204

2018-07-29, 00:27
Trzeba było jej kazać klękać do loda, dać 20zł i wypad.

Argeusz

2018-07-29, 00:41
Ostatnio taka k***a chciała mi sprzedać "parfumy dżordżo banani" pod tesco, wysiadłem z wozu, kazałem wypie**alać, poczekałem aż się odsunęła i pojechałem. To bardzo ważne, żeby nie odjeżdżać od razu-może porysować auto.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-29, 00:50
Zboczeniec pie**olony w cycki jej zagląda. I jeszcze kameruje...

Tryper

2018-07-29, 02:40
Mogła mu tymi cycami zwalić konia, później obciągnąć, a nie paplać tą mordą.

~Velture

2018-07-29, 09:47
AyCaramba napisał/a:

A nie wystarczy powiedzieć "sp***alaj"?


sp***alaj czasem bywa zawodne.
Najskuteczniejsze jest powiedzenie "dzwonię po policję".

Te cygany jak tylko słyszą słowo policja to sp***alają szybciej niż jakby mieli do pracy iść.

czerczil

2018-07-29, 10:32
powinienes ujebac jej szpica w dupe i miala by serdzuszk na szczescie!

SirMajkel

2018-07-29, 12:17
rocknroll napisał/a:

Powinni tak jak żydom, przegonić arabów i przenieść Liban ze 100 km na północ. W pustym miejscu zrobić mocarstwo cygańskie i całą tą hołotę z Europy tam przymusowo przesiedlić.
Tam by sobie srali, żebrali, wyrzucali śmieci za okna, kradli, wróżyli, dilowali z żydami i Bóg wie co jeszcze..

Skutki uboczne: zaoszczędzili byśmy sporo kasy na socjalu i przestępczość by spadła. Ta dam tss..



To powinni to samo zrobić jeszcze raz i wywalić stąd całą cebulę, sebixów, karyny, pisowców, lewaków, antysemitów, rasistów, kościół i zostawić tylko normalnych ludzi. Krok nr2. to powtórka tylko na skalę europejską.