18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 za 1 razem.

DoubleTapMaster • 2017-03-10, 06:57
Nic tak nie cieszy jak widok umierającego, a tu proszę, kumulacja! A nie, jeden przeżył, j***ny terminator.

:kjujik:


nowynick

2017-03-10, 08:02
jeden baran wyprzedza na skrzyżowaniu z prawej strony, drugi nie włącza kierunkowskazów... Jedynie ofiara nic nie zawiniła, wniosek?

Chcesz przeżyć w Chinach? Łam przepisy!

Dreamer

2017-03-10, 10:49
Gość chyba w poprzednim wcieleniu był kotem i podpie**olił sobie jedno życie na zapas.

Tarab85

2017-03-10, 17:29
Oglądam ten film od pół godziny i zastanawiam się, kiedy on się w końcu nauczy żeby pod tę ciężarówkę nie wjeżdżać.

generał

2017-03-10, 19:01
jak to k***a jest że to zawsze kierowca przeżywa wypadki ????

stalowalowa

2017-03-10, 19:16
Co wy się tak ekscytujecie, przecież co najwyżej dostał osiami po plerach, tam nawet Burneika by się zmieścił

Pa...........ć

2017-03-10, 19:32
W chinach to ogólnie jest taka znieczulica że ja pie**ole, założę się że ta pie**olona menda z Ciężarówki specjalnie przejechała dalej żeby upewnić się że gość nie żyje, bo to o wiele bardziej opłacalne zapłacić raz rodzinie odszkodowanie niż płacić kalece przez całe życie. Ale czego się w sumie spodziewać po kraju w którym przez ostatnie kilkadziesiąt lat komunizm wypaczył empatie a jak robotnik sp***oli się z rusztowania to w sumie żaden problem bo na jego miejsce znajdzie się dosłownie miliard innych :P

Jeszcze te reakcje ludzi na ulicy, nikt nawet k***a nie podejdzie i nie zapyta czy jest ok, odwracają wzrok jakby nic się nie stało. Jak ktoś mi powie że w Polsce jest znieczulica to niech się przejedzie do Chin

karol57

2017-03-10, 22:59
@generał

Bo kieruje. W nagłej sytuacji zagrożenia życia jedyne o czym będziesz myślał to ratowanie swojej dupy. Mi na prawku mówili, że najbezpieczniejsze miejsce dla pasażera znajduje się za kierowcą (z wyżej wymienionego powodu). Chociaż w tym przepadku takie najbezpieczniejsze to ono nie było :D