18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 lata za zagłodzenie na śmierć psa!!!

Kt...........00 • 2012-08-09, 16:27
Ja bym ukamienował lub potraktował w ten sam sposób taką k***ę!! (Przepraszam za słownictwo ale wole rzeczy nazywać po imieniu)


da...........li

2012-08-09, 21:48
kolejny eko-pedał :trzesieee:

hycel

2012-08-09, 21:52
Tyle, że w kryminale za głowę ma jakiś szacunek, a z znęcanie się nad zwierzętami będzie nękany.

Ashmedai

2012-08-09, 21:54
Dobrze że nie padł podczas sesji fotograficznej, bo jeszcze redakcja odpowiadałaby za jego śmierć. Ach ta prasa bulwarowa i jej sensacje:D

Złowroga Pralka !

2012-08-09, 21:55
baal2000 napisał/a:

jede pies padł z głodu i koles dotal 2 lata a w afryce codzien padaja setki z tego powodu i nikt afery nie robi nie pisza o tym w gazecie... i nikt nie idzie do wiezienia zajmijcie sie prawdziwymi problemami

co nie zmiena faktu ze psa szkoda




to akurat zły przykład.

prozal

2012-08-09, 22:13
@ala963 - a skąd Ty, ba ktokolwiek z nas, może wiedzieć o jaką Polskę walczyli w powstaniach czy na wojnach nasi przodkowie? Ten frazes jest już tak nadużywany i modyfikowany w zależności od sytuacji, że za niedługo jak będziesz siedzieć w klopie i zrobisz małe gówno to powiesz z dezaprobatą: nie o takie małe gówno męczyłam zwieracze....

ala963

2012-08-09, 22:41
@prozal raczej nie walczyli o kraj, z którego młodzi uciekają za granicę bo tam można godnie żyć a tutaj nie, zapewne nie przyświecały im ideały odebrania pracy komu tylko się da i udostępnienia kraju dla ,,inwestorów" którzy kupują fabryki,stocznie etc tylko po to, żeby je zamknąć. Przy okazji ludzi w zakładach pracujących wypie**alając na bruk. To wygląda jak kolejny rozbiór.

Pi...........is

2012-08-09, 23:25
ala963 napisał/a:

o jejku jejku! dwa lata za psa a za człowieka dostałby może 5 i wyszedł po 2, prawdę mówiąc w tym popie**olonym kraju nie ma szacunku do człowieka, przez te wszystkie ,,normy moralne" z wielkiego świata, tutaj za kradzież bułki udupią cię jak za zabójstwo, do tego poj***ne wzorce i coraz więcej homosiów szukających jakichś praw, że niby coś im się należy, do tego wszechobecne kurestwo w coraz młodszym wieku, za fajki i piwo, dymanie w dupę wszystkich przez rząd, ale nikt tego nie widzi, bo starym, ogłupionym bydłem łatwiej sterować a młodemu bydłu nie zależy, i tak znajdą pracę z której będą mogli godnie żyć w Niemczech czy na wyspach, bez papierów, dyplomów i innych matur, gdzie w kraju z wyższym wykształceniem zarabia się tyle co zwykły fizyczny robol na budowie w UK albo kelner w sieciówce. Ceny mamy porównywalne do niemieckich ale płace już nie więc wielu zdecydowało uciec z kraju bez przyszłości.Nie o taką Polskę walczyli na wojnach i w powstaniach. Wszystko dąży do wysiedlenia młodych ludzi i wymarciu starych, bo przy wydłużonym wieku emerytalnym młodzi nie będą mieli nawet gdzie tej pracy szukać, po prostu zabraknie miejsc. Więc wyjadą, często na stałe. Polska powoli staje się krajem starych ludzi, bo z tonącego statku trzeba uciekać, choć jako ostatni ze statku ucieknie kapitan, zgarniając całą pulę pozostałą po tych, którzy emerytury nie dożyli albo tą która przypadała młodym.




Mało tego jest to proces nieodwracalny do czasu przewrotnej rewolucji.

To będą długie lata męki dlatego lepiej jest wyjechać niż tłamsić się w tym syfie.
Z bólem być może przyjdzie mi opuścić ten kraj z powodów finansowych, ale cóż zrobić... naród ten jest tępy jak but.

Niedługo wyjdę z siebie i stanę obok.

wrc1

2012-08-10, 00:07
bardzo dobra decyzja sadu.
wyjebac kazde scierwo z polskiego spoleczenstwa.
to co zrobil temu psu jest na pewno tylko jednym z jego wielu przejawow uposledzenia spolecznego.
wyjebac go z kraju lacznie z cyganami.

pawelwmd

2012-08-10, 00:17
Ja to bym tego sukinsyna głodził przez 2 lata do stopnia krytycznego, a później zaj***ł.

rudixon01

2012-08-10, 01:36
ja bym tego ch*ja co maltretowal psa doj***l doszczetnie sk***ysyna. Az by zobaczyl co to meki sk***iel j***ny...

snik0

2012-08-10, 07:43
pawelwmd napisał/a:

Ja to bym tego sukinsyna głodził przez 2 lata do stopnia krytycznego, a później zaj***ł.



rudixon01 napisał/a:

ja bym tego ch*ja co maltretowal psa doj***l doszczetnie sk***ysyna. Az by zobaczyl co to meki sk***iel j***ny...



gówno byście zrobili internetowi napinacze

Nikczemny_Płód

2012-08-10, 10:23
skandal89 napisał/a:

ech pieska zagłodzili i "och, ach". Codziennie przez koncerny, korporacje i bezmyślność giną z głodu ludzie, choć ziemia jest w stanie wyżywić wszystkich. Oczywiście psa szkoda i właściciel to ch*j, ale dziwne, że ludzie są bardziej wrażliwi na krzywdę zwierząt niż własną.



Pewno dlatego, bo jakby nie spojrzeć ludzie wobec siebie są największymi sk***ysynami.
Cytat:


jede pies padł z głodu i koles dotal 2 lata a w afryce codzien padaja setki z tego powodu i nikt afery nie robi nie pisza o tym w gazecie... i nikt nie idzie do wiezienia zajmijcie sie prawdziwymi problemami


No ale to chyba dobrze?! :shock: