18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#17 Przez Świat na Fazie - Ostatnie Dni na Fazie

wozny180 • 2015-08-03, 13:27
Przedostatni film Fazowskiego :)

~DMT

2015-08-03, 13:33
Piwko w ciemno i oglądamy.

Kluposz

2015-08-03, 13:48
Gość jest prze kozak, mnie by tam zaj***li po dniu pewnie. Browarek leci :D

ajeinot

2015-08-03, 14:24
jak ktoś nie pościele łóżka w motelu to jest ch*jem ale jak ktoś się wpie**ala za free przez siatkę do "muzeum" to jest już spoko, nie kumam tego.

spiceman

2015-08-03, 15:05
Kiedyś go ustrzelą za te 20 zetów bo tylko złodziej się wpie**ala przez siatkę

~DMT

2015-08-03, 15:23
ajeinot napisał/a:

jak ktoś nie pościele łóżka w motelu to jest ch*jem ale jak ktoś się wpie**ala za free przez siatkę do "muzeum" to jest już spoko, nie kumam tego.



Weź pod uwagę, że on nie pojechał do Wrocławskiego zoo prosto z domu i pieniążkami od mamusi. Widzę że nie oglądałeś jego wcześniejszych odcinków.

ajeinot

2015-08-03, 15:30
MaszAyahuaskę napisał/a:



Weź pod uwagę, że on nie pojechał do Wrocławskiego zoo prosto z domu i pieniążkami od mamusi. Widzę że nie oglądałeś jego wcześniejszych odcinków.



dobra ja jutro jadę do Meksyku okradnę bank i przytoczę ci ich argument... i tutaj nie chodzi o to, że wszedł tam bez kasy. Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to zrozumiał byś, że nie krytykuje tego że wszedł za darmo tylko to, że ocenia jakiegoś szwajcara, że nie posłał łóżka, a sam wpie**ala się za free.

_Azazel

2015-08-03, 16:19
ajeinot napisał/a:



dobra ja jutro jadę do Meksyku okradnę bank i przytoczę ci ich argument... i tutaj nie chodzi o to, że wszedł tam bez kasy. Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to zrozumiał byś, że nie krytykuje tego że wszedł za darmo tylko to, że ocenia jakiegoś szwajcara, że nie posłał łóżka, a sam wpie**ala się za free.



A co ma posłanie łóżka do wj***nia się do muzeum? Tak poza tym powiedział na wstępie że to ch*jowe ale on nie ma pieniędzy żeby rozpie**alać co chwile na wejściówki. We wcześniejszych odcinkach wchodził na "legitymacje studencką" bo studenci mieli za free :D

jaroz

2015-08-03, 16:41
ajeinot napisał/a:

jak ktoś nie pościele łóżka w motelu to jest ch*jem ale jak ktoś się wpie**ala za free przez siatkę do "muzeum" to jest już spoko, nie kumam tego.


Różnica jest taka że zostawienie po sobie porządku nie kosztuje nic tak samo jak zostawienie bałaganu.

mesjasz19

2015-08-03, 16:43
Chodzi o to, że razi go zachowanie jakiegoś szwajcara który nie potrafi pościelić łóżka a sam za chwilę łamie jakiekolwiek zasady "dobrego wychowania" wkradając się bez opłaty.
To się nazywa dwulicowość.
Nic do niego nie mam i sam bym się wj***ł za free gdybym miał okazję ale ludzie bronią go i dalej nie widzą nic złego we wkradaniu się do muzeum.
Kwota nic tu nie ma do rzeczy, gdyby chciał to mógłby dostać wejściówkę za free, dogadałby się z kierownikiem że pozamiata czy coś, w takich krajach kompletnie inaczej traktuje się innych ludzi, prawie zawsze się można dogadać.

in...........ei

2015-08-03, 17:35
Hahaha @do tych wyżej

pie**olicie bo skończyła wam się maść na ból dupy ;]

Matt88

2015-08-03, 18:16
sp***olony ten gość jest

fi...........in

2015-08-03, 19:00
Jestem pełen podziwu dla gościa za realizację marzeń, podróź i umiejętność przetrwania. Odwiedza ciekawe miejsca, robi coś ciekawego. Szacun. Tylko kurde stylistyka wypowiedzi ziomka z osiedla razi trochę

ti...........ax

2015-08-03, 19:06
figgin napisał/a:

Tylko kurde stylistyka wypowiedzi ziomka z osiedla razi trochę



A tam pie**olisz, dobry ziomek z łosiedla i tyle. Lepiej się go ogląda niże tego typka co rusków odwiedza. Takie to naturalne a nie pod publikę.