18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

15-latek postrzelony przez policjanta

Jesse.Pinkman • 2023-08-18, 21:52
Gnojek przeżył ale musi nauczyć się słuchać poleceń funkcjonariuszy. Link do całości.

Info:
spoiler

Kriski

2023-08-18, 21:55
Coraz młodsze te małpy z tendencjami samobójczymi.

SkoPio1

2023-08-18, 22:26
„15-latek postrzelony”

Nie. Debil-bandyta.
Wiek nie ma znaczenia. ;-)

~Velture

2023-08-18, 22:57
Trzeba być niedoj***nym umysłowo żeby mając pistolet na plastikowe kulki sięgać po niego kiedy policjant w ciebie mierzy z prawdziwej broni :roll:

zipi

2023-08-19, 05:22
nie szkoda mi totatlnie go, typ ma 15 lat jeździ na hulajnodze i ma przy sobie broń ? u nas 15 latkowie grają w j***nego minecrafta a typ sb z bronią popie**ala.

The_Generat

2023-08-19, 07:42
k***a, j***na policja, tak samo szkoleni jak nasi, sp***olić z takiej odległości ? jak to k***a przeżył, co on jakiś robocop ?

xjan

2023-08-19, 08:52
Jaka broń? Wy czytacie opisy, czy tak radośnie wrzucacie sobie komentarze? Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała. Ba nawet nie zwracali na nas uwagi jeżdżąc polonezem.

Gr0mTom

2023-08-19, 08:58
xjan napisał/a:

Jaka broń? Wy czytacie opisy, czy tak radośnie wrzucacie sobie komentarze? Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała. Ba nawet nie zwracali na nas uwagi jeżdżąc polonezem.



Kiedy ty geniuszu bezmózgi widziałeś żeby ktokolwiek w wieku 15 lat bawił się platkiowymi pistolecikami?

BambiPMT

2023-08-19, 10:18
xjan napisał/a:

Jaka broń? Wy czytacie opisy, czy tak radośnie wrzucacie sobie komentarze? Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała. Ba nawet nie zwracali na nas uwagi jeżdżąc polonezem.



Bo nie było małp.

Ale swoją drogą pies idzie siedzieć. Widać że gowniak odkładał broń, a to Kalifornia.

yesan

2023-08-19, 10:24
k***a ale duren. Ma przed soba policjanta z bronia przed soba i poczul potrzebe POKAZANIA, ze jego pistolek to wiatrowka?
Slychac jak mowi "it is a BB..." kiedy ja wyciagal.

Mogl dac sie zatrzymac, policjant by zobaczyl, ze to tylko wiatrowka i byloby z glowy. A tak nafaszerowany olowiem.

freddy.krueger

2023-08-19, 11:31
Robię sobie taki trening bez strzałowy repliką glocka i wpięcie magazynka i strzał zajmuje mi 2 sekundy natomiast sam strzał około 1 sekundy więc wcale się nie dziwię że oni walą od razu praktycznie jak ktoś rękę w stronę broni kieruje czy tam za nią łapie jak nie zareaguje za sekundę może być za późno

Bul_od_bytu

2023-08-19, 12:14
Oh nie, odj***li młodego tupaka. Przecież to całkiem normalne, że szczyl na hulajnodze ma za paskiem klamkę na wypadek gdyby miał zrobić zakupy a nie wziął kasy.
Jak młody tupak przeżyje to na dzielni będzie bossem

harrame

2023-08-19, 14:34
xjan napisał/a:

Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała



Róznica jest taka ze w USA jest wiecej broni niz ludzi, i w kazdym takim przypadku gdzie ktos zglasza ze podejrzany ma przy sobie bron trzeba traktowac jakby mogl jej uzyc przeciwko policjantowi, nie wazne czy ma przy sobie zabawkowy pistolet, policja dmucha na zimne.

DziadMróz

2023-08-19, 16:36
Bambrych napisał/a:

Bo nie było małp.
Ale swoją drogą pies idzie siedzieć. Widać że gowniak odkładał broń, a to Kalifornia.


Czemu według Ciebie pies idzie siedzieć? Policjant mówi żeby trzymał ręce w górze, a ten imbecyl w kominiarce grzebie się po jajach i wyciąga replikę glocka. Może wyciągnie wnioski i za 10 lat nie wyjmie w identycznej sytuacji prawdziwej spluwy. Jakby tam policjanci mieli każdemu wierzyć że pistolet to atrapa, to żaden nie dożył by emerytury.

smc

2023-08-19, 22:17
Teraz będzie się bał wyciągnąć legitymację szkolną w autobusie...