18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

14, 528 SMSów miesięcznie wysłanych przez 13 latkę

Centurion • 2009-01-12, 20:48
To jest dopiero SMSomania! Wysłanie 14,528 SMSów w ciągu miesiąca to 484 SMSy dziennie, czyli - jeden SMS niespełna co trzy minuty. Przez całą dobę! Greg Hardesty, ojciec dziewczynki widząc 440 stronicowy billing o mało nie dostał zawału.

Reina, autorka SMSowych rekordów ma zaledwie 13 lat i jest najwyraźniej uzależniona od Smsowania. Na szczęście jej plan abonamentowy pozwalał jej na wysyłanie nieograniczonej ilości SMSów - w przeciwnym razie, ojciec musiałby uregulować rachunek w kwocie 2,905$.
Rodzice dziewczynki zdecydowali że ograniczą jej możliwość SMSowania. Zakazali jej w tym celu…wysyłania SMSów po obiedzie…

Czy dziecko uzależnione od SMSowania do tego stopnia, że potrafiło SMSować praktycznie bez przerwy będzie w stanie wytrzymać bez ulubionej rozrywki?

Zastanawiająca jest jeszcze jedna rzecz - jak udało się rodzicom nie zauważyć takiej ilości SMSów w ciągu całego miesiąca? Załóżmy, że dziewczynka spała przez jakieś 6 godzin dziennie, w szkole była jakieś 2 godziny (w trakcie których zbiorczo nie mogła pisać - zakładamy bowiem że każda przerwa i luźniejsze lekcje zajęte były SMSowaniem). Aby wyrobić normę, trzeba by SMSować przez pozostały czas (a więc w trakcie kąpieli, posiłku a nawet wizyty w toalecie) z częstotliwością wysyłania SMS mniejszą niż raz na 2 minuty. I rodzice niczego nie zauważyli?

Przypadek ten bardziej świadczy o żenująco niskim poziomie zaangażowania amerykańskich rodziców w życie dziecka, niż o uwodnieniu mózgów amerykańskich nastolatek (niewątpliwie jednak trzeba mieć malowniczą papkę w głowie, aby być w stanie tyle czasu pisać SMSy).

źródło

~Tołdi

2009-01-12, 21:16
Dobrze jak ja wyślę jednego smsa dziennie :hitler: co dopiero 484 :shock:

Ap...........um

2009-03-23, 23:47
to jest jakas rozpieszczona dziewucha. max dwa razy dziennie dotykam swojego telefonu komorkowego - w celach telekomunikacyjnych :P

Rh...........ox

2009-03-24, 14:30
ja od sierpnia do poczatku lutego mialem ponad 50k wyslanych smsow xD

Lord of Da

2009-03-24, 18:58
Szczęśliwi bogaci z dużą ilością czasu i cierpliwymi znajomymi :]

Lo...........ey

2009-04-08, 10:08
Swego czasu u nas w kraju był podobny przypadek ,tyle ,że smsy wysyłał gość ,który niebawem miał przejść na emeryturę ,bodajże był to kierowca autobusu gdzieś ze wschodnich rejonów Polski ,wysyłał smsy w konkursie ,gdzie nagroda główna to było 100 tysięcy zł ,a on nawysyłał smsów za 3/4 tej kwoty ,koniec końców nie wygrał i dalej nie wiem jak ta sprawa sie potoczyła :]

Pomocnik Św. Mikołaja

2009-04-21, 18:32
ja w ciągu roku napisze z 3 esy.. 8| jak patrze na osoby które ciągle trzymają w łapie telefon i napiepszają w tą klawiaturę zacieszając przy tym ryja jak głupie to jest mi ich straszniee szkoda: /

zs...........il

2009-05-04, 01:49
To jest całe USA, 11 latkowie porywają autobusy, 12 latki rodza dzieci, 14 latkowie strzelają do siebie. Z biegiem czasu będzie coraz gorzej, i rozprzestrzeniac się to będzie na Europe (patrz UK, gdzie już to daotarło)