18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

13-milowy wzór na pustyni

Alien_12 • 2013-05-08, 16:57
Patrzcie co znaleźli na pustyni w Oregonie. Wzór ma 13,3 mili, każda linia ma 25 cm szerokości i 7,5 cm głębokości. W obrębie piktogramu nie stwierdzono śladów kół; to odludne i trudno dostępne miejsce. Znaleźli go amerykańscy piloci wojskowi 10 sierpnia 1990:

Ork.Fajny

2013-05-08, 17:09
Pewnie obcy. W końcu takie znaki to najlepszy i najbardziej widoczny sposób by nam powiedzieć że tu są i nas lubią...

ne...........fi

2013-05-08, 18:40
Pewnie sposób kontaktu z Bogiem przez ciemnotę.

zeto88

2013-05-08, 20:00
@Ork a może to znak od nich, że mamy siedzieć na swojej planecie i nie latać w kosmos? cholera wie..

@up kurde, skoro to dzieło ciemnoty to ciekawe co Ty jesteś w stanie stworzyć?

Ork.Fajny

2013-05-08, 20:11
zeto88, nie lepiej rozwalić parę satelitów, zbombardować parę stanowisk z których najczęściej startują rakiety i na koniec wysłać parę prostych wiadomości radiową drogą, które jasno pokażą że jak jakiś człowiek pojawi się wyżej jak tych paręset kilometrów nad poziomem gruntu to zostanie przypieczony na ekstra chrupko...?
Rysowanie symboli które kojarzą nam się z czymś związanym w hinduizmie z wszechświatem to kiepski sposób na zniechęcenie nas do czegokolwiek.

A jeśli to co mówisz to jakaś wyrafinowana ironia to wybacz. Dziś nie działam okej.

~CanesPL

2013-05-08, 21:11
To taki "marsjański" odpowiednik ku*asa. Widocznie tu byli.

Makaronzmiski

2013-05-08, 22:05
Kiedyś po tych wzorkach doszukiwali by się śladów boga i szatana, teraz te ufoki mają

Numernabis

2013-05-08, 22:08
Śrijantra – jeden z symboli bogini Tripura Sundari, wykorzystywany jako pomoc w medytacji m.in. w śiwaizmie kaszmirskim.



Ma formę jantry lub mandali utworzonej przez dziewięć połączonych trójkątów, otaczających bindu. Ponieważ podstawowych trójkątów jest dziewięć, symbol ten nazywany jest również nawajonićakra. Cztery z tych trójkątów skierowane w górę symbolizują boga Śiwę, zaś pozostałe pięć, skierowane wierzchołkiem w dół reprezentują żeński element Śakti.

Dziewięć trójkątów przeplata się, tworząc 43 mniejsze trójkąty, które symbolizują skomplikowaną sieć, czyli cały stworzony wszechświat. Całość ma być wyobrażeniem adwajty czyli jedności.

zeto88

2013-05-08, 22:26
@Ork, mogą być przyjaźni a to mogło być ostrzeżenie? Wiele jest opcji. Teraz jak już wiem, że ów symbol oznacza (przynajmniej u nas na ziemi) wszechświat bądź jedność to moja pierwsza teoria jest i tak z dupy więc przyznaje się do błędu ;)

wyrwiszmat88

2013-05-08, 22:51
nestofi napisał/a:

Pewnie sposób kontaktu z Bogiem przez ciemnotę.



To, że nie wierzysz w boga czy bogów nie robi z Ciebie od razu oświeconego

CiasnyJanusz

2013-05-08, 23:09
k***a Kosmici - fajnie , Ufo - spoko , creepypasta - no dobra , Ale ja sie pytam dlaczego to musi być akurat w ameryce! k***a wytłumczacie mi!

krz2

2013-05-09, 16:41
@Janusz
Bo to najlepiej rozwinięty gospodarczo obszar świata.

Lub

Najbardziej świecą ze wszystkich regionów w nocy :D

Alien_12

2013-05-09, 22:13
@CiasnyJanusz
Najciekawszy wg mnie incydent z Obcymi miał miejsce w Wielkiej Brytanii, pod koniec Zimnej Wojny:
/watch?v=LiZufFrvhcE

Robot

2013-05-11, 17:13
Wszystko fajnie, te artykuły w serwisach paranormalnych, tylko dlaczego zawsze dowiaduję się o nich z takich źródeł, a " poważne media " pierdzą przez parę miesięcy o bobasie zabitym progiem od drzwi, dlatego wszystko to tak bardzo jebie fakem.

Alien_12

2013-05-11, 19:38
A może komuś z jakichś powodów zależy na tym żeby media ci o tym nie mówiły. Nie pomyślałeś o tym?