18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

13-latki biły koleżanki i nagrywały to telefonem komórkowym

Centurion • 2009-12-30, 13:21
- Wyrywałam się, ale nie dałam rady. Ciągnęły mnie za włosy do lasu – wspomina 13-letnia Karolina. Dziewczyna została brutalnie pobita przez swoje rówieśnice. Koleżanki kopały ją po twarzy. Groziły przypalaniem papierosami. Znęcanie się nad Karoliną nagrały telefonem komórkowym.


yh...........ch

2009-12-30, 20:03
Sesja do nk?

RudaGrazyna

2009-12-30, 20:11
myślałem że ruskich tylko taka patologia....

Ra...........og

2009-12-30, 20:21
resurecting napisał/a:

myślałem że ruskich tylko taka patologia....


Nie rób tego więcej, nie myśl...

panrybka

2009-12-30, 23:43
matt_ napisał/a:

zgadzam się z ludźmi twierdzącymi, że sprawa jest nagłośniona przez media, w mojej szkole były gorsze rzeczy, jak łamanie ręki na schodach na przykład i jakoś nikt afery nie robił, nawet nagany nie było. Po prostu teraz ludzie są jak z gówna robieni, byle siniak i afera, dziennikarze policja jakby nie mieli nic ciekawszego do robienia tylko się zajmować gówniarami co którym hormony odpie**alają do końca, pewnie przez tą chemię w tym nowoczesnym żarciu też.

p.s.
jest gdzieś całe nagranie?



nie wiem jak u ciebie w domu było, ale ludzi nie kopie się po twarzy ,ani nie ciągnie za włosy . Jak ktoś komuś łamie rękę umyślnie ,wbrew woli właściciela kończyny i nikt nic z tego sobie nie robi , to już niezła patologia . Może już czas zacząć reagować na te wychowywanie w przemocy. Ciekawe jak ktoś by codziennie łapał cie w szkole i lał. Czy twoja psychika by wytrzymała?

matt_

2009-12-31, 12:47
panrybka napisał/a:



nie wiem jak u ciebie w domu było, ale ludzi nie kopie się po twarzy ,ani nie ciągnie za włosy . Jak ktoś komuś łamie rękę umyślnie ,wbrew woli właściciela kończyny i nikt nic z tego sobie nie robi , to już niezła patologia . Może już czas zacząć reagować na te wychowywanie w przemocy. Ciekawe jak ktoś by codziennie łapał cie w szkole i lał. Czy twoja psychika by wytrzymała?



w szkole nie w domu, w szkole zawsze są podziały, jedni mają gorzej, ocknij się. Tak będzie całe życie, jeżeli Ci psychika nie wytrzyma to będziesz popychadłem, przetrwają najsilniejsi, dalej jesteśmy tylko zwierzętami.

Scarab_Bonku

2009-12-31, 19:20
Mówicie galerianki, nie galerianki ale ta, co "klepała" wygląda naprawdę jak główna bohaterka Galerianek... hmm :roll:

brzyt

2010-01-02, 01:32
matt_ napisał/a:



w szkole nie w domu, w szkole zawsze są podziały, jedni mają gorzej, ocknij się. Tak będzie całe życie, jeżeli Ci psychika nie wytrzyma to będziesz popychadłem, przetrwają najsilniejsi, dalej jesteśmy tylko zwierzętami.


znam takich kozakow jak ty. widza jak na ulicy 100kg facet leje swoja zone i mysla sobie "przetrwaja tylko najsilniejsi". bardzo k***a madrze. jak ci kiedys jakis kretyn w szkole zbutuje dzieciaka to tez mu tak to wytlumaczysz? a moze dasz mu do reki kose, zeby mogl sie nastepnym razem obrnic?

W

2010-01-02, 01:41
mnie zastanawia, dlaczego ona nawet nie próbowała oddać, bronić się, czy po prostu uciekać

brzyt

2010-01-02, 01:56
bo prawdziwe zycie to niestety nie tv. kiedy bija cie kilka osob instynkt samozachowawczy czasem zawodzi. kladziesz sie na ziemie, zaslaniasz rekami i czekasz jak kretyn az sie wreszcie skonczy

Mi...........45

2010-01-02, 13:08
r4dzik napisał/a:

haha, moja szkola, wczoraj widzialem w uwadze :D

Masz 20 lat i chodzisz do podstawówki?

matt_

2010-01-02, 21:09
brzyt napisał/a:


znam takich kozakow jak ty. widza jak na ulicy 100kg facet leje swoja zone i mysla sobie "przetrwaja tylko najsilniejsi". bardzo k***a madrze. jak ci kiedys jakis kretyn w szkole zbutuje dzieciaka to tez mu tak to wytlumaczysz? a moze dasz mu do reki kose, zeby mogl sie nastepnym razem obrnic?



a nie wiem w sumie co zrobię w takiej sytuacji, w tej chwili jestem zbyt nieodpowiedzialny i młody by o tym myśleć.

Calli

2010-01-06, 12:09
Nie wiem jak wy ale mi jakby ktoś dzieciaka bił to bym poszedł napie**olić rodzicom a potem tego dzieciaka powiesił bym. Albo kulka w łeb całej rodzince i po sprawie :-D

suiCid3R

2010-08-28, 14:02
poskakałbym w glanach k***om po głowie...ścierwo...mordą szczyny w dworcowym kiblu bym im wytarl

Jakuś

2010-08-29, 23:00
Jaki morał z tej historii ? posyłając dziecko do gimnazjum do wyprawki szkolnej dokup pałkę teleskopową albo nóż z ostrzem nie mniejszym niż 50 cm to może wróci do domu. :lol: