18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

100 lat przed murzynami

Ja...........ro • 2020-11-16, 10:59

Ubogacenie technologiczne i szybkość jego przyswajania przez różne dzikie gatunki

joeblacktwo

2020-11-16, 11:11
Dwie wioski dalej i zupełnie inaczej żyją

TRQPL

2020-11-16, 11:18
Po polowaniu czas na posiłek:



Hollow_Man

2020-11-16, 11:35
śmiejecie się a sami nawet drona nie macie, i kto tu jest zacofany ;-)

joeblacktwo

2020-11-16, 12:18
Hollow_Man napisał/a:

śmiejecie się a sami nawet drona nie macie, i kto tu jest zacofany



Aids też nie i ch*j

DzidaZawodnik

2020-11-16, 12:55
Myślicie, że dużżo kosztuje wynajęcie murzynów z plemienia o udawania ataku na drona? Żartowałem, wiem że wcale nie myślicie fejkoobciągacze.

OpenStreetMaps

2020-11-16, 12:57
Jak ja uwielbiam rasistowskie materiały pokazujące brutalną prawdę o statystycznym niedorozwinięciu murzyńskiej roszczeniowej prymitywnej rasy. Co nie oznacza że jestem ślepy na fakty i neguję istnienie jednostek wybitnie inteligentnych wśród brązowych, jak i tego że wśród innych ras idiotów też nie brakuje.
Jednak średnie zidiocenie ciemniaków jest o wiele większe niż przedstawicieli gatunku ludzkiego o jasnej karnacji .

Halman

2020-11-16, 14:16
OpenStreetMaps napisał/a:

Jak ja uwielbiam rasistowskie materiały pokazujące brutalną prawdę o statystycznym niedorozwinięciu murzyńskiej roszczeniowej prymitywnej rasy. Co nie oznacza że jestem ślepy na fakty i neguję istnienie jednostek wybitnie inteligentnych wśród brązowych, jak i tego że wśród innych ras idiotów też nie brakuje.
Jednak średnie zidiocenie ciemniaków jest o wiele większe niż przedstawicieli gatunku ludzkiego o jasnej karnacji .


wszystko spoko ale to było wiadomo już od czasów odkrycia czarnego lądu...
biały dać blaszkę zulu gula, zulu gula wsadzi ją sobie w nos i bedzie piekna wojownika.

ellsworth

2020-11-16, 16:18
DzidaZawodnik napisał/a:

Myślicie, że dużżo kosztuje wynajęcie murzynów z plemienia o udawania ataku na drona? Żartowałem, wiem że wcale nie myślicie fejkoobciągacze.



No to dawaj! Wynajmuj, niech jeden trzyma napis sadistic.pl a reszta celuje z łuków do drona. Zobaczymy! Choć jestem pewien że okażesz się zwykłą p*zdą, która tylko potrafi krytykować.

borelli

2020-11-16, 16:33
To że murzyni są zacofani to wiadomo od zawsze, jednak tych to ja szanuję, bo żyją u siebie, nikomu nie wadzą, nie robią zamieszek itd.

xoslox

2020-11-16, 18:35
Ten pierwszy kadr to nie z Podlasia?

nano50

2020-11-16, 19:25
ellsworth napisał/a:

No to dawaj! Wynajmuj, niech jeden trzyma napis sadistic.pl a reszta celuje z łuków do drona. Zobaczymy! Choć jestem pewien że okażesz się zwykłą p*zdą, która tylko potrafi krytykować.



Jak dobrze pamiętam, to było kilka osób robiących takie filmy z murzynami i tabliczką sadistic. Jeden to fantastico, a innych średnio pamiętam

notak

2020-11-17, 07:48
każdy wie że to fejk,, niemniej jeszcze kilkadziesiąt lat temu istniały plemiona, ludzi, którzy widząc zegarek nie wiedzieli co to jest,
różnica w poziomie umysłowym dalej pozostała mimo, że chodzą ubrani i mają telefony