18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

100 głupich zdarzeń związanych z piłką nożną

MexicoCojonez • 2015-10-22, 20:41
Dodaję ponieważ nie było tutaj 99% z tych nagrań, jeśli się nie spodoba to wyj***ć.

ozarimielin

2015-10-22, 22:29
fajne 3cie, 26te i dziewiętnaste od końca :krejzi:

CichaWoda

2015-10-22, 22:32
nic tylko piłka w dupe kopana

crossdressphyxia

2015-10-22, 22:42
Cytat:

100 głupich zdarzeń związanych z piłką nożną



Nr 1 - Ludzie wymyślili piłkę nożną.

petru23

2015-10-22, 23:09
najgłupszym zdarzeniem w piłce nożnej to ekstraklasa.

sir_Alex

2015-10-23, 11:13
crossdressphyxia napisał/a:



Nr 1 - Ludzie wymyślili piłkę nożną.



jesteś / byłeś gruby i stałeś na bramce, prawda ?

Awyhter

2015-10-23, 11:32
A teraz dajcie mi odpowiedź kto nigdy w dzieciństwie nie odj***ł czegoś z piłką przy nodze? Ja na przykład wybiłem szybę u babki na święta. To spieprzałem przed rodziną gdzie pieprz rośnie, żeby opie**olu nie było. A nie drodzy sadole... większość z was w wieku 6--10 lat ważyła już po 50-70 kg i jedyną pozycją dla was była bramka, a teraz chrzanicie, że to sport dla pedałów. Sami byście dwóch długości boiska na skrzydle/bocznym obrońcy nie przebiegli po 60 minutach pełnym sprintem w celu odbioru piłki, bądź dołączenia do kontry...

adexq1

2015-10-23, 11:32
myślałem, że to będzie gówno, ale to je dobre :D

czysty00

2015-10-23, 11:42
dzięki piłce nożnej dzieciaki się ruszają i nie siedzą przed kompem ;)

Recydywista

2015-10-23, 11:45
Awyhter napisał/a:

A teraz dajcie mi odpowiedź kto nigdy w dzieciństwie nie odj***ł czegoś z piłką przy nodze? Ja na przykład wybiłem szybę u babki na święta. To spieprzałem przed rodziną gdzie pieprz rośnie, żeby opie**olu nie było. A nie drodzy sadole... większość z was w wieku 6--10 lat ważyła już po 50-70 kg i jedyną pozycją dla was była bramka, a teraz chrzanicie, że to sport dla pedałów. Sami byście dwóch długości boiska na skrzydle/bocznym obrońcy nie przebiegli po 60 minutach pełnym sprintem w celu odbioru piłki, bądź dołączenia do kontry...



u Nas mielismy nieobudowane boisko w srodku osiedla. tyle szyb poszlo ze nie zlicze xD

Lares86

2015-10-23, 12:14
Jaranie się pedalstwem, to piłka nożna, a ciota i ch*j to pedał.

Norti

2015-10-23, 12:24
Awyhter,
Mój drogi, dlaczego z góry zakładasz takie pie**olenie? A jakbym przebiegł po 60 minutach (pełnym sprintem) całą długość boiska tylko nie "w celu odbioru piłki, bądź dołączenia do kontry" tylko żeby po prostu pobiegać? Pewnie wtedy jestem smutnym ch*jem i dawnym/obecnym grubasem, co nie? Nie jestem fanem tego sportu, a właśnie jego fani wk***iają mnie najbardziej, bo mają pewne braki w logice. Można nie lubić piłki nożnej nie z tytułu tego, że to jest SPORT, bo jak ktoś jest ciężką p*zdą i nie lubi sportu no to większość dyscyplin traktuje podobnie. Sama piłka nożna natomiast odznacza się wieloma aspektami ch*jowości, które tworzą akurat TĘ dyscyplinę ch*jową i nie tylko tłuste j***ne świnie mogą uważać ten sport za nieatrakcyjny.
Piłka nożna to pedalstwo z najwyższej półki.
PS.: Nigdy nie odj***łem czegoś z "piłką przy nodze", cokolwiek nie chodziłoby Ci po głowie.

headshot666

2015-10-23, 12:40
Zajebiste, mi tam się podobało. Leci piwko !

tom1bombadil

2015-10-23, 12:47
Norti,
Niezwykle merytoryczna wypowiedź! Piłka nożna to pedalstwo i ch*j. Prawdopodobnie uprawiasz jakiś inny spoer i masz BUL dupy, że niekt tego nie chce ogladać( pn ogladaja miliony). Mimo wszystko przychylam sie do teorii, że jestes poprostu mameją i na wf albo nie miałeś stroju albo byłeś wybierany do składu jako ostatni albo woleli grać jednego mniej niż z Tobą. Najprawdopodobniej zostaniesz sędzią piłkarskim i pokażesz tym spedalonym piłkarzykom kto tu rządzi.

Norti

2015-10-23, 12:56
tom1bombadil,
Spokojnie, kim miałem zostać już zostałem, a orientacji seksualnej fanów piłki nożnej i tak nie zmienisz. Bardzo mi przykro, że skupiłeś się tylko na jednym zdaniu mojej wypowiedzi. A i najważniejsze - nie uprawiam sportu, nie mam czasu.