18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 zakładów, które zawsze wygrasz

Sombrero360 • 2012-11-14, 17:24

Kiedyś już było 10 zakładów. Dziś dostajemy kolejną porcję ;)

dirty_pig

2012-11-14, 17:44
ktos podrzuci linka do tych zakladow barowych jeszcze?

kamanes

2012-11-14, 19:15
Ok mam taki :
zakładasz się z kumplem o krate piwa ... że kopniesz go w dupę bez jej dotykania !!!
on oczywiście powie NIE ( och*jałeś ) nie da się !!
po czym składasz kolejną propozycję ....
Ok... to za jedno piwo !!... najprawdopodobniej się zgodzi ( przecież to tylko jedno piwo )
no oczywiście przecinacie zakład ( czyli stoi ) :)
po czym każesz mu sie pochylić i ( uwaga z całej siły !!!) naprwdę mocno napie**alasz mu kopa w dupę !!!!!
On zakwiczy jak świnia!!!....
.Fakt stawiasz jedno piwo , ale komentujesz że WARTO BYŁO :) hie hie hie :) :) ;)

think666

2012-11-14, 19:23
@up
Tak się kolegów nie traktuje.

kamanes

2012-11-14, 19:44
@up to jest sadol !! powtarzam SADOL ;) pozdrawiam :mrgreen:

Ajgi

2012-11-14, 20:09
Zakładasz się z Panienką o dowolną rzecz - ważne żeby Lala łyknęła temat z ochotą ;) - dla zobrazowania sytuacji powiem że na przykład o 5 złotyK - że bez pomocy rąk poruszysz jej piersiami... Jak się zgadza bierzesz się do roboty - patrzysz koncentrujesz się pocisz... po chwili mówisz: pie**olić 5 zeta i łapiesz ja za cycuchy i póki nie dostaniesz w pysk miętolisz ;) Hehe
Sprawdzone :)
Działa :)

Magnic

2012-11-14, 20:13
Ajgi napisał/a:

Zakładasz się z Panienką o dowolną rzecz - ważne żeby Lala łyknęła temat z ochotą ;) - dla zobrazowania sytuacji powiem że na przykład o 5 złotyK - że bez pomocy rąk poruszysz jej piersiami... Jak się zgadza bierzesz się do roboty - patrzysz koncentrujesz się pocisz... po chwili mówisz: pie**olić 5 zeta i łapiesz ja za cycuchy i póki nie dostaniesz w pysk miętolisz ;) Hehe
Sprawdzone :)
Działa :)




Rozumiem, że jako rodowity sadol testowałeś na mamie?

Ajgi

2012-11-14, 20:53
Magnic napisał/a:




Rozumiem, że jako rodowity sadol testowałeś na mamie?



No masz... rozgryzłeś mnie... Ale powiem szczerze że na ojcu też próbowałem... Jakież było jego zdziwienie gdy zamiast za klate złapałem go za małego... :D Oj śmiechów i hihów nie było końca :D A później znowu niestety do piwnicy...

think666

2012-11-14, 21:49
kamanes napisał/a:

@up to jest sadol !! powtarzam SADOL ;) pozdrawiam :mrgreen:


Wiem to o 1240 postów lepiej niż ty.