18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 tys. osób zaśpiewało kolędę umierającej dziewczynce

sauerps • 2013-12-24, 10:27
Dzisiaj świąteczny zmiękczacz dla wszystkich sadoli.
Ośmioletnia Laney Brown cierpi na zaawansowaną białaczkę. Według lekarzy pozostało jej kilka dni życia. Jedno z życzeń dziewczynki to usłyszeć kolędników śpiewających pod jej domem. I stało się!

Ośmioletnia Laney miała dwa marzenia: pierwsze spełniło się w piątek w ósme urodziny Laney - dziewczynka rozmawiała wtedy z gwiazdą muzyki country Taylor Swift przez wideoczat.Drugim wielkim marzeniem dziewczynki było to, by usłyszeć kolędowników pod jej domem. I to był prawdziwy cud: przyszło ponad 10 000 osób by specjalnie dla Laney zaśpiewać kolędy.



Choć dziewczynka była zbyt słaba, żeby podejść do okna, słyszała muzykę. - Słyszę Was teraz!!! Kocham Was!!! - głosi podpis pod zdjęciem, które zamieściła jej rodzina na profilu na Facebooku poświęconym Laney.

- Nie mogę w żaden sposób wyrazić tego, co czuję - powiedziała w rozmowie z oddziałem telewizji CNN, WFMZ, Krysta Rebe, mama dziewczynki w wieku Laney, która uczestniczyła we wspólnym kolędowaniu.

To jest po prostu akt miłości bliźniego. Cudowny prezent na Boże Narodzenie.



http://www.fronda.pl/a/to-jest-prawdziwa-milosc-blizniego-10-tys-osob-zaspiewalo-kolede-umierajacej-dziewczynce,32952.html

srasshole

2013-12-24, 10:42
w Polsce policja rozgoniłaby towarzystwo za nielegalne zgromadzenie.

Crow22

2013-12-24, 10:50
I właśnie w takich sytuacjach odzyskuje się wiarę w ludzi.

MarcinPe

2013-12-24, 10:56
Dźwięku nie ma, równie dobrze możemy myśleć, że zaśpiewali jej to

ti...........11

2013-12-24, 10:57
i czemu to jest na sadolu ?

ps...........se

2013-12-24, 11:04
Gimby ''zaczynajo'' się oburzać co to na sadolu robi...

Smutas

2013-12-24, 11:20
Wielkie poświęcenie, zaśpiewać. A zaraz potem wszyscy szybko rozeszli się po domach aby ciapatych śpiewaniem kolęd nie denerwować.

Steven

2013-12-24, 11:24
sauerps napisał/a:



To jest po prostu akt miłości bliźniego.



A to jest sadistic.
Wesołych
spoiler
Świąt.

sauerps

2013-12-24, 12:40
Steven napisał/a:



A to jest sadistic.
Wesołych

spoiler
Świąt.

zdanie, które cytujesz jest częścią artykułu, który w całości skopiowałem ze strony do której link podałem na dole tematu. Jeśli chcesz komuś przekazać tego typu świąteczne życzenia to musisz je kierować właśnie tam... :idzwch*j:

Da...........id

2013-12-24, 13:11
Mogli się pomodlić, to na pewno by pomogło :D

Radysh

2013-12-24, 13:50
Ciul w zad każdemu do tego, czego sobie zażyczyła.

Kiedyś gość w Austrii bodajże, poprosił o Orion, M-ki
na własnym pogrzebie.

Życzenie zostało spełnione.

Dlatego z okazji nadchodzących,
katolickich świąt, życzę wszystkim
żeby wydobyli z siebie odrobinę asertywności.

Miłego i szczęśliwego, długiego weekend`u
wszystkim życzę.


blezio

2013-12-24, 14:03
Zajebiście że było słychać jak śpiewają.

Steven

2013-12-24, 14:19
sauerps napisał/a:

zdanie, które cytujesz jest częścią artykułu, który w całości skopiowałem ze strony do której link podałem na dole tematu. Jeśli chcesz komuś przekazać tego typu świąteczne życzenia to musisz je kierować właśnie tam... :idzwch*j:



Ale to było do Ciebie. :) Tak przy okazji to wszystkim sadolom życzę żeby w przyszłym roku potrafili mnie rozbawić równie dobrze jak w tym mijającym, poczucia humoru na tym samym bądź większym poziomie. Good luck :)

sauerps

2013-12-24, 14:38
Steven napisał/a:



Ale to było do Ciebie. :) Tak przy okazji to wszystkim sadolom życzę żeby w przyszłym roku potrafili mnie rozbawić równie dobrze jak w tym mijającym, poczucia humoru na tym samym bądź większym poziomie. Good luck :)

aaa to w takim razie wzajemnie.. żeby nie być gorszym życzę ci murzyńskiego ch*ja do dupy tak dla odmiany ;) Wesołych Świąt :)

mateelv

2013-12-24, 14:48
ja pie**ole pokazać filmik ze zdarzenia - nie umieścić w nim najważniejszego czyli samego śpiewania kolędy...