18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 sposobów na przyprawienie kogoś o zawał serca...

Sothoth • 2012-06-18, 13:48
...czyli sztuka doprowadzania do k***icy.


Leothyr

2012-06-18, 13:53
Hehe, wszystko fajne :D
Tylko ten brudas co to zmajstrował mi się nie podoba :evil:

hunter321a

2012-06-18, 14:07
Dobra suka w 6 tak ch*ja urządzić :D

takija

2012-06-18, 14:24
Doprowadził mnie do k***icy zanim cokolwiek pokazał....

Borsuk1987

2012-06-18, 14:48
Samo jego gadanie przyprawia mnie o k***ice.

Wystarczy 5 pierwszych sekund... :idzwch*j:

Sothoth

2012-06-18, 14:59
@ up i 2up
jak dwoch typow, ktorzy wrzucili lacznie 0 (slownie: zero) tematow, moze sie krytycznie wypowiadac na temat goscia, ktory zadal sobie trud zmontowania filmiku? Fakt, ze nic sami nie zrobiliscie mozna przebolec, ale zamknijcie laskawie twarze dopoki sami czegos nie wrzucicie.

contracts

2012-06-18, 15:02
Schowaj komuś ładowarke w momencie jak bateria pada - wystarczy do k***icy.

Borsuk1987

2012-06-18, 15:08
Sothoth napisał/a:

@ up i 2up
jak dwoch typow, ktorzy wrzucili lacznie 0 (slownie: zero) tematow, moze sie krytycznie wypowiadac na temat goscia, ktory zadal sobie trud zmontowania filmiku? Fakt, ze nic sami nie zrobiliscie mozna przebolec, ale zamknijcie laskawie twarze dopoki sami czegos nie wrzucicie.



Rozumiem że śledzisz wszystkie portale na których mam konta (i doskonale wiesz czy czegoś np: na YT nie wrzucam) i wszystko o mnie wiesz? Mam się bać?
(dzisiaj mam dobry dzień- krew mnie nie zaleje :p )

zeto88

2012-06-18, 15:18
@Sothoth to tak samo jakbyś zabronił ludziom oceniania i krytykowania np samochodu, bo nigdy żadnego nie stworzyli...

Sothoth

2012-06-18, 15:21
zeto88 napisał/a:

@Sothoth to tak samo jakbyś zabronił ludziom oceniania i krytykowania np samochodu, bo nigdy żadnego nie stworzyli...



No chyba mi nie wmowisz ze wrzucenie posta na forum jest rownie trudne jak skonstruowanie samochodu?

@Borsuk1987 jesli za pierwszym razem nie zrozumiales, to za drugim tez nie dasz rady, wiec nie bede z toba kontynuowal tej konwersacji.

zeto88

2012-06-18, 15:31
@Sothoth Jasne, że nie. Jednak zasada pozostaje ta sama. Nie każdy ma ochotę wrzucać cokolwiek, więc nie powinno to być warunkiem do możliwości komentowania.

takija

2012-06-18, 15:35
Sothoth napisał/a:

@ up i 2up
jak dwoch typow, ktorzy wrzucili lacznie 0 (slownie: zero) tematow, moze sie krytycznie wypowiadac na temat goscia, ktory zadal sobie trud zmontowania filmiku? Fakt, ze nic sami nie zrobiliscie mozna przebolec, ale zamknijcie laskawie twarze dopoki sami czegos nie wrzucicie.



Skoro masz ze sobą problem i nie potrafisz przyjąć krytyki, która nawet nie jest skierowana do Ciebie, to zamilcz i milcz ;)
Co do wrzucania filmików...nie chce mi sie udowadniać że kilka wrzuciłem ;)

A żeby było Ci lepiej to powiem Ci że fajna wstawka :)

ketoprom

2012-06-18, 15:42
0:30 r*chałbym. Robaka też.

Sothoth

2012-06-18, 15:43
demonkuba16 napisał/a:



Skoro masz ze sobą problem i nie potrafisz przyjąć krytyki, która nawet nie jest skierowana do Ciebie, to zamilcz i milcz ;)
Co do wrzucania filmików...nie chce mi sie udowadniać że kilka wrzuciłem ;)

A żeby było Ci lepiej to powiem Ci że fajna wstawka :)



nie wiem czy wiesz ale na tym portalu mozna sprawdzic co kto wrzucil. Piwo dostales przez przypadek.

zeto88 napisał/a:

@Sothoth Jasne, że nie. Jednak zasada pozostaje ta sama. Nie każdy ma ochotę wrzucać cokolwiek, więc nie powinno to być warunkiem do możliwości komentowania.



mnie chodzi jedynie o zasade - bolaczka wielu portali jest krytykowanie wszystkiego i wszystkich. Bezmyslnie i bezrefleksyjnie. Filmik sklada sie z 5 sekund gadania jakiegos typa i prawie 4 minut ciekawych akcji, ale zawsze znajdzie sie kilku typow, ktorzy walna praktycznie niezwiazany z trescia filmu komentrarz. Chyba tylko po to zeby podbudowac mizerne ego.

zeto88

2012-06-18, 15:47
@Sothoth Tu się zgodzę w zupełności. Jednak niestety tego nie naprawisz w żaden sposób. Uciszysz jednego to znajdzie się dwóch nowych.