18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 rasistowskich filmow

HaSz23 • 2015-08-11, 15:43
rezyser nr.1 rasista czy realista?


makss10

2015-08-13, 08:07
Rozumiem że inne nacje nie mordują , nie kradną , nie gwałcą , nie oszukują , nie wyzyskują współbraci itd. To biały człowiek jest wszystkiemu winien . Ok , niech i tak będzie , tylko że to biały człowiek w Europie zarabia na zasiłki dla tych ciapatych i czarnoskórych myślicieli , profesorów uniwersytetów i piewców pokoju . Rasa nie ma tu nic do rzeczy , jak ktoś jet ch*jem to będzie nim nie zależnie od koloru skóry czy wyznania . Rasistowskie jest pomaganie za wszelką cenę komuś tylko ze względu na jego kolor skóry spychając na plan dalszy los własnych obywateli.

mi...........80

2015-08-13, 12:34
Wojtylak napisał/a:

American History X jeden z lepszych filmów o tej tematyce uwielbiam go.



Kiedyś też mi się podobał, ale wg mnie Romper Stomper zdecydowanie lepszy. Sporo rasistowskich filmów robił Spike Lee.

Bankracy

2015-08-13, 12:35
Film na trzeciej pozycji można gdzieś po polsku obejrzeć?

mi...........80

2015-08-13, 12:53
Deadly Voyage dosyć na czasie...

Większość komedyjek francuskich jest rasistowska w stosunku do białych

Nienawiść (1995) "La haine" dobrze wspominam

Studenci (1995) Higher Learning - lajtowy ale dobry

Fanatyk - średnio mi się podobał

This is England niezły...

Dexterous

2015-08-13, 18:34
Dakann gruby lewak pewnie chętnie sam poleciałby wojować o prawa swoich czarnych braci :D A prawda jest taka, ze najwięksi rasiści, to właśnie murzyni, bo wszędzie się dopatrują takich wątków i zaraz rzucają oskarżeniami. Na szczęście w Polsce wszyscy mają to w dupie i na jednej siłce mogą ćwiczyć murzyni i typy w koszulkach white power :D