18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 opętanych przez demony

moskalowy • 2015-05-08, 11:06
Niech ich los będzie lekcją dla tych, którzy chcą poznać mroczny, alternatywny świat. Choroba psychiczna? Efekt okultyzmu? Czy interwencja demonów? Zdecydujcie sami.


Sov3reign

2015-05-08, 11:10
Wiara w duchy i demony w 21 wieku jest tak samo rozsądna jak dawanie na tacę :roll:

[ Komentarz dodany przez: Duch: 2015-05-08, 12:50 ]
Nie wierzysz w duchy? :amused:

mi...........80

2015-05-08, 11:12
Dałem piwo, rozśmieszyłeś mnie.

Cały_Idiota

2015-05-08, 11:23
Sov3reign,
Z wiedzą jest ten problem, że nie każdy chce i umie ją pozyskać. Wiara w gusła jest zawsze łatwiejsza niż odarcie świata z magii i postawienie na fakty. Mamy astronomię, a miliony ludzi nadal wierzy w astrologię, horoskopy, koincydencję, poltergeisty i cuda. Anachronizmy współczesności. :)

mi...........80

2015-05-08, 11:32
Cały_Internet napisał/a:

Sov3reign,
Z wiedzą jest ten problem, że nie każdy chce i umie ją pozyskać. Wiara w gusła jest zawsze łatwiejsza niż odarcie świata z magii i postawienie na fakty. Mamy astronomię, a miliony ludzi nadal wierzy w astrologię, horoskopy, koincydencję, poltergeisty i cuda. Anachronizmy współczesności. :)



A co mi tam, wypowiem się. Człowiek nie jest istotą wszechwiedzącą, nie wszystko da się udowodnić, ale też nie można pewnym rzeczom zaprzeczyć, choćby się chciało. Jak chciałbyś jako człowiek zaprzeczyć istnieniu jakiejś siły wyższej? Poprzez naukę? Nauka to dziedzina człowieka. Człowiek jest Bogiem? Podaje tylko przykład.