18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 Najpotężniejszych ukraińskich broni

molelek • 2022-06-19, 11:55
Najlepsze bronie jakimi dysponuje Ukraina.


Kriski

2022-06-19, 12:15
Takich bzdur dawno nie słyszałem, S300 czy Su 27 Ukraińskie, i ciekawe gdzie montują Javeliny?

andrzejrobert75

2022-06-19, 12:20
Zaraz będzie temat,,Przemyśl,Chełm stare ukraińskie miasta.''

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-19, 12:26
Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z k***ami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...

Kriski

2022-06-19, 14:12
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z k***ami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...



A to jakieś potwierdzone dane czy z dupy sobie wyskrobałeś?

tranzystor

2022-06-26, 10:19
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z k***ami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...



Żeby walczyć z k***ami nie musisz jechać na ukrainę. Pełno ukrainek stoi przy drogach krajowych.

Ralfeusz

2022-06-26, 15:53
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Jeszcze My Polacy będziemy walczyć za Ukrainę :/ Niebawem każdy kto ma kat ,,A, B czasem dla chętnego z kat D" będzie musiał stawić się do jednostki. Cel? Wyjazd do Ukrainy i walka z k***ami. Ja mogę walczyć, ale tylko za Polskę i za Amerykę...



Za rodzinę i "chaupę" rozumiem, to rzecz oczywista. Za to komu będę płacił podatki to tak jakby hmm... :samoboj:

Wiewór

2022-06-26, 20:39
Kriski napisał/a:

Takich bzdur dawno nie słyszałem, S300 czy Su 27 Ukraińskie, i ciekawe gdzie montują Javeliny?



Widze ze nie zrozumiałeś wiec wyjaśniam. Bron w posiadaniu a nie kto wyprodukował.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-07-05, 13:21
tranzystor napisał/a:

Żeby walczyć z k***ami nie musisz jechać na ukrainę. Pełno ukrainek stoi przy drogach krajowych.



Albo na wiejską.