18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10 najlepszych momentów Janusz Korwin Mikke

chemik600 • 2014-08-28, 20:34
Komiplacja dziesięciu najlepszych momentów Janusza Korwin Mikke w debatach telewizyjnych...


P.S. Zachęcam do udostępniania tej kompilacji anglojęzycznym znajomym (nie lewakom :) )
P.S. 2 Prośba do adminów o nie wrzucanie tego do tematu zbiorczego, bo wtedy temat umiera śmiercią nienaturalną. Śmiem przypuszczać, że jest to pewna forma cenzury, bo od dłuższego czasu nie pojawiają się materiały z udziałem tego polityka. Użytkownicy sadistica nie widzą tematu i nie ma szerszej dyskusji, trochę to nie w porządku...

el...........wy

2014-08-28, 21:11
chemik600 napisał/a:

P.S. Zachęcam do udostępniania tej kompilacji anglojęzycznym znajomym (nie lewakom )



Szczerze mówiąc nie udostępniłbym tego, żadnemu anglojęzycznemu znajomemu. Nie dla tego, że ich nie mam :D , ale większość tych filmików to jednak nic sensownego, poza trafnym lub logicznym zagięciem rozmówcy czy tam zmasakrowaniem.
No bo co miałbym pokazać? Że 70 letni gość w muszce ciśnie grubasowi albo jakiemuś chłypkowi co sobie roboty nie może znaleźć?

Wczoraj rozmawiałem ze współlokatorem, Francuzem, który dużo mi mówił jak wygląda kwestia np. zasiłków w jego kraju czy nastrojów społecznych, ale jakoś wyszło w rozmowie, że dowiedział się, że Jugosławia już od dawna nie istnieje i był bardzo zdziwiony. Wniosek jest taki, że angola czy francuza nie interesuje zbyt wiele poza jego własnym podwórkiem, dajmy na to w kwestiach ekonomii, a w kwestiach obyczajowych ludzie są na ogół wyważeni i gość gadający z pedałami, feministkami czy grubymi knypami raczej nie zrobi wrażenia.

Bo bądźmy szczerzy, w jakiś konkretnych kwestiach, jak podatki, Korwin nie ma zbyt wiele do powiedzenia, a w porównaniu np. z Gwiazdowskim to może przypominać trochę rórkowca, który zamiast konkretów gada o paróweczkach i podatkach w US i A przed stoma laty.


chemik600 napisał/a:

P.S. 2 Prośba do adminów o nie wrzucanie tego do tematu zbiorczego, bo wtedy temat umiera śmiercią nienaturalną. Śmiem przypuszczać, że jest to pewna forma cenzury, bo od dłuższego czasu nie pojawiają się materiały z udziałem tego polityka. Użytkownicy sadistica nie widzą tematu i nie ma szerszej dyskusji, trochę to nie w porządku...



Tu nie ma nad czym dyskutować :D Przejrzyj zbiorczy, masz tam całą masę rozmów, większość o niczym i tak samo będzie z twoim tematem, no trudno.
Poza tym, każdy pod postem z korwinem pisze dokładnie to samo co ty :D

Tak swoją drogą, mam podejrzenia, że ten knyp w kapturze, ma konto na sadolu o nazwie imię_jego_44 :krejzi:

Ti...........ch

2014-08-29, 21:24
elBiaauawy, piwo za ostatni akapit. Nawet mimo tego, że jesteś z Rzeszowa.

Di...........ge

2014-08-30, 08:49
elBiaauawy akurat co do podatków i USA to Korwin po prostu podaje przykład, że taki system jaki on proponuje kiedyś istniał(i bardzo dobrze funkcjonował) gdy inny zarzucają mu, że ma "pomysły z innej planety" :-D

A co do samego filmiku- same znane już wystąpienia, nic nowego.

PlenerPłocki

2014-08-30, 20:15
Discharge napisał/a:

akurat co do podatków i USA to Korwin po prostu podaje przykład, że taki system jaki on proponuje kiedyś istniał(i bardzo dobrze funkcjonował) gdy inny zarzucają mu, że ma "pomysły z innej planety" :-D



Ameryka sto lat temu to jest "inna planeta".
Korwiny są wrzucane do Korwinów bo tam ich miejsce, to nie żadna cenzura. Ten temat ma 2 piwa do k***y!

Filmik natomiast pokazuje, że Korwin najlepiej czuje się wśród gimbazy, i to jest jego naturalne środowisko.

oc...........an

2014-08-30, 22:04
Na tego pajaca jest cały zbiorczy :roll:

Di...........ge

2014-08-31, 12:59
Plener napisał/a:



Ameryka sto lat temu to jest "inna planeta".
Korwiny są wrzucane do Korwinów bo tam ich miejsce, to nie żadna cenzura. Ten temat ma 2 piwa do k***y!

Filmik natomiast pokazuje, że Korwin najlepiej czuje się wśród gimbazy, i to jest jego naturalne środowisko.


To nie inna planeta, oj nie. Po prostu Korwin pokazuje, że to co mówi jest możliwe- trzeba tylko zmienić myślenie ludzi, bo to zostało wypaczone przez około 90 lat socjalizmu.

A co do gimbazy- marny argument, przeważnie tak gadają poltykiery co boją się o swoje stołki w rządzie :-D