18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 maja znów czerwoni

Nocturno • 2013-05-01, 13:29
Znowu na pochodzie 1 majowym u lewactwa pojawiły się symbole sierpa i młota.
Przypominam, że komuna zabiła ponad 94 miliony osób, przy czym nazizm 6 mln. I to i to to lewactwo, to jasne, niemniej - dziwi to, że policja nie reaguje na promocję symboli zakazanych konstytucyjne.

PRECZ Z KOMUNĄ!



http://wpolityce.pl/galerie/52640-znow-komunistyczne-symbole-na-pierwszomajowym-pochodzie-lewicy-znow-bezkarnie-zobacz-nasza-galerie?page=9#galeria

Koniec Świata

2013-05-01, 16:01
Zaiste straszliwa siła. Rozumiem, że tym pochodem prawie zniszczyli cywilizację? :lol:

rurkowiec

2013-05-01, 18:26
up

pochodem nie zniszczyli ale to gówno co reprezentują mało brakowało a zniszczyło by cywilizację. ;-)

Nocturno

2013-05-01, 20:11
Dodaj też fakt, że popierają ich politycy, tacy jak Kalisz, Miller etc. To już jest jakaś siła. Należy ją stłamsić, bo namawiają do nienawiści opartej na walce klas. Gdzie tu miejsce na solidaryzm narodowy?

Koniec Świata

2013-05-01, 21:50
Nocturno19 napisał/a:

Dodaj też fakt, że popierają ich politycy, tacy jak Kalisz, Miller etc. To już jest jakaś siła. Należy ją stłamsić, bo namawiają do nienawiści opartej na walce klas. Gdzie tu miejsce na solidaryzm narodowy?



Namawiają do nienawiści? Hm... Ja niemal codziennie czytam na Sadolu posty najprawdziwiej prawicowych prawicowców o tym kogo należy spalić w piecu, kogo zagazować, kogo tępić, komu wsadzić kosę w plecy, powiesić. To już mi nie wygląda na czarny humor tylko wyrażanie poglądów. No ale co ja tam wiem, narodowy katoliku.

vredes

2013-05-01, 22:21
to jest oczywisty przykład tego, że ktoś chce skłócić doszczętnie nasz kraj, NAS?!?!?!?!
:evil: :evil:

Nocturno

2013-05-01, 23:26
A skąd wiesz, że którykolwiek z nich jest prawicowy? To lewacki Hitler Żydami w piecu palił.

Bear93

2013-05-02, 01:12
Na starym gownie nic dobrego sie nie zbuduje. W kazdym kraju skazali zbrodniazy wojennych tylko nie w Polsce. W Polsce maja oni wysokie emerytury i moga cieszyc sie spokojna staroscia. Trzeba wreszcie zrobic z tym porzadek, wyjsc na ulice i napie**alac.

staszekf123

2013-05-04, 15:25
j***ne lewusy, czemu łamią konstytucję, propagując zakazane symbole? k***a, jak to mówią :


"Zwycięzcy piszą historię"

KukizGDZ

2013-05-04, 15:36
Bear93 napisał/a:

Na starym gownie nic dobrego sie nie zbuduje. W kazdym kraju skazali zbrodniazy wojennych tylko nie w Polsce. W Polsce maja oni wysokie emerytury i moga cieszyc sie spokojna staroscia. Trzeba wreszcie zrobic z tym porzadek, wyjsc na ulice i napie**alac.



Już to widze Panie kolego jak ludzie na ulice wyjdą, chyba na spacer albo do sklepu. Prawda jest taka że narzekamy i na tym się kończy. Żadnego działania, które mogłoby przynieść skutek pozytywny. Cóż , nic nie stoi na przeszkodzie żeby założyć sobie własną partie, jedna przyjaciół piwa już była, może czas na drugą?