18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 Listopada

mygyry • 2017-11-01, 17:34
Lubię ten Listopadowy okres, można się nie przejmować brzdękiem flaszek w reklamówce, inni i tak pomyślą, że to znicze...

Noside

2017-11-01, 17:40
Za to mogę się napić. Za listopad.

mietas12

2017-11-01, 17:46
Hehe prawda

~PowerBoBass

2017-11-01, 17:50
Dlatego zawsze kupuję piwo w plastiku, nikt nic nie podejrzewa.

nowynick

2017-11-01, 17:54
Mnie tam caly rok pie**oli brzdek szkla.

A dzis koncze handel i wracam bogatszy o dobre dwa tysiace do domu. Kumpel w robocie (tej normalnej w tygodniu) mowil ze bie wypada ze trzeba na groby bliskich. k***a swieczke to im zapale za dwa tygodnie, inaczej o nich dbam? 1 listopad, chocby skaly sraly objazd wszystkich szkieletorni w zajebistych korkach i platne parkingi...

~DMT

2017-11-01, 18:01
nowynick, dokładnie... Jak chcesz o kimś pamiętać, to będziesz pamiętał niezależnie od daty... No ale trzeba odpie**olić rewię mody i napie**olić zniczy, kwiatków, niech będzie na bogato, niech sąsiedzi k***a widzą... A cały rok groby zarastają mchem... :facepalm3:

nowynick

2017-11-01, 18:09
:roll:
A daj spokój ile ja sie nasłuchałem od innych "muszę". Tak k***a batem cie zaganiaja i groza ze kolacji nie bedzie :D . 11ego k***a pojade jak prawilni i lewacy beda demolowac centrum... j***ni debile...

Tafariel

2017-11-01, 18:15
MaszAyahuaskę napisał/a:

nowynick, dokładnie... Jak chcesz o kimś pamiętać, to będziesz pamiętał niezależnie od daty... No ale trzeba odpie**olić rewię mody i napie**olić zniczy, kwiatków, niech będzie na bogato, niech sąsiedzi k***a widzą... A cały rok groby zarastają mchem... :facepalm3:



nowynick napisał/a:

Mnie tam caly rok pie**oli brzdek szkla.

A dzis koncze handel i wracam bogatszy o dobre dwa tysiace do domu. Kumpel w robocie (tej normalnej w tygodniu) mowil ze bie wypada ze trzeba na groby bliskich. k***a swieczke to im zapale za dwa tygodnie, inaczej o nich dbam? 1 listopad, chocby skaly sraly objazd wszystkich szkieletorni w zajebistych korkach i platne parkingi...




:wodka:

elfis

2017-11-01, 20:22
gdyby jeszcze popitka brzęczała, fajny grając akord, nie potrzebowałbym innej muzyki,
piwko i za twoje.....

Szpilant

2017-11-01, 20:49
No k***a ja jestem co tydzień na grobie, wręcz grobowcu moich bliskich. Zawsze świecą się dwa znicze uzupełniane przeze mnie. Dzisiaj ich było w h*j. Tylko dwa moje, Raz do roku, ktoś sobie przypomina. j***ć takie święta

Jedyny plus - wolne w robocie

Pa...........or

2017-11-01, 22:17
Pierwszy dowcip, który mnie rozśmieszył. Łap piwo gałganie.

indrikoterium

2017-11-02, 07:29
Szpilant napisał/a:

No k***a ja jestem co tydzień na grobie, wręcz grobowcu moich bliskich. Zawsze świecą się dwa znicze uzupełniane przeze mnie. Dzisiaj ich było w h*j. Tylko dwa moje, Raz do roku, ktoś sobie przypomina. j***ć takie święta

Jedyny plus - wolne w robocie



bardziej się spylają takie na baterie. kupuje takie czerwone na baterie R14 i świecą intensywniej niz niejeden znicz, w dodatku nawet 3mc. tez jestem co tydzien albo co 2 :jezdziec:

kenzol

2017-11-02, 17:53
nowynick napisał/a:

Mnie tam caly rok pie**oli brzdek szkla.

A dzis koncze handel i wracam bogatszy o dobre dwa tysiace do domu. Kumpel w robocie (tej normalnej w tygodniu) mowil ze bie wypada ze trzeba na groby bliskich. k***a swieczke to im zapale za dwa tygodnie, inaczej o nich dbam? 1 listopad, chocby skaly sraly objazd wszystkich szkieletorni w zajebistych korkach i platne parkingi...


Przecież Wszystkich Świętych to katolickie święto. Dziwnym byłoby gdybyś czcił pamięć zmarłych po katolicku.