18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 kwietnia w Palestynie

Jo...........23 • 2018-04-03, 02:06
"Na filmie widzimy jak uzbrojona e kij palestyńska kobieta atakuje niewinnego snajpera,
który ratując własne życie wykonuje ostrzegawczy strzał w powietrze i przypadkowo trafia kobietę.
Na szczęście snajper, dzięki swojemu wyszkoleniu, wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.
Podajemy całą prawdę 24 godziny na dobę"


SirMajkel

2018-04-03, 11:56
Wyzimlak napisał/a:

Spokojnie polaczki. Niedługo u nas będzie to samo. Jeszcze ze 3 muzeum historii k***ów koszernych i oddanie resztek strategicznych sektorów przemysłowych. Już ich jest u nas z 200tyś szczególnie w gdansku, warszawie i krakowie. A to dopiero początek.






voytas0

2018-04-03, 11:58
@eMJay O który okres Ci chodzi? Przed Cesarstwem Rzymskim, później czy w paleolicie?? Ziemie są tego narodu, który je wywalczył i utrzymuje. ch*j mnie strzela jak takie coś słyszę. Amerykańskie ziemie są Indian??

Leexo

2018-04-03, 12:22
Tylko, że oni walczą o swoje własne ziemie. Problem który aktualnie ma miejsce w Europie, jest dużo bardziej rozległy, niż większości się może wydawać. Nie bez powodu wspomnę tu właśnie o naszym kontynencie, pod Palestyńsko Izraelskim konfliktem. Zobaczcie tylko jak te pejsate sk***ysyny są bezkarne, czegokolwiek się nie dotkną. Ci, którzy są wręcz siłą upychani na granicach naszych sąsiadów, to starannie zaplanowany projekt napuszczania na siebie ludzi całkowicie odmiennych kulturowo ( biali vs arabstwo / murzyństwo ). Jak słyszę tylko o czymś takim jak asymilacja, czy inne brednie tego typu to mnie po prostu mierzi. Takie rzeczy, przy tak dużych różnicach kulturowych po prostu NIE SĄ MOŻLIWE, a nawet jeśli, to dopiero po dekadach, jak nie setkach lat ( jak odbywała się chrystianizacja Polski, to założę się, że ten proces sprawnie i szybko nie przebiegał).

To co aktualnie robi żydostwo, to umyślnie przeprowadzany projekt skłócania nas z arabstwem (największych wrogów pejsatych). I im się to udaję. Ten precedens ciągnie się już przez na pozór bardzo długi czas. Destabilizacja arabskich krajów, exodus ludzi do bogatej europy, manipulowanie w prawie jewropejskim, całkowicie zmanipulowane media przez koszerne rączki i wpływy, i masa innych rzeczy, które mają wpływ właśnie na taki stan rzeczywistości, w jakiej teraz mamy okazje żyć.

Szczerze mówiąc, to komu się chcę wyjeżdżać z rodzinnego kraju, w którym się wychowywało? Tym ludziom się tworzy cały czas warunki do wyjazdu (wysoki socjal oraz prawa do osiedlania się na terenie obcych państw, uprzywilejowane pozycje w stosunku do miejscowej ludności i tak dalej). Co więcej, w Polsce oraz na Ukrainie ma miejsce TEN sam precedens. Nie wydaje mi się, aby tutaj rządził tym wszystkim jakiś przypadek. Wiem też, że to co piszę, to dla większości ludzi z tego portalu nic nowego. Ale im więcej się interesuję tym tematem, to wnioski są klarowne.
Za wszystkim stoją żydzi. Największy wróg ludzkości.

Dlatego piszcie co chcecie, ale mi tam nawet szkoda arabusów. Bo to oni są tak naprawdę ofiarami. Oczywiście, nie jestem za tym, aby przesiadywali w Europie, niech wypie**alają do siebie, ale patrząc na to wszystko z szerszej perspektywy, to tak naprawdę oni są pokrzywdzeni. Właśnie przez żydostwo.
A my, razem z nimi.

The_Generat

2018-04-03, 12:34
"w Izraelu da sie normalnie zyc " - logiczne skoro dookoła sami żydzi

parolpl

2018-04-03, 14:09
Taj jak wyżej wspomniał Kamil; araby używają kobiet (i dzieci) jako chodzące pułapki. Do tego stopnia, że pakuje w nie ładunków wybuchowych ile wlezie pod szmatę. Na filmiku kobita ewidentnie stwarzała pozory, że chce się wysadzić (ona z przodu, reszta z tyłu czeka). Tyle razy tam tego używano, że żydki mają wyj***ne do kogo strzelają (po to się też wyznacza strefy bezpieczeństwa, by był czas na reakcje).

Piotru70

2018-04-03, 14:16
Jakby tak dłużej się zastanowić to ja kibicuję muzułmanom w konflikcie z Izraelem.

janlew

2018-04-03, 18:21
Wystarczy sobie zadać pytanie od kogo Hitler przejął ideę lepszej rasy, to jest niemieckiego Narodu Wybranego i wszystko jasne. Kogo własną bronią i metodami chciał zwalczyć. Zresztą ja się już napisałem wystarczająco na ich temat.

libr76

2018-04-03, 18:46
Moje kochane misie,

Widze ze dyskusja idzie troszke nieporadnie, wiec postanowilem wam to i owo wytlumaczyc.

Afryka i Bliski Wschod zmieniaja sie powoli w zapiaszczone pustkowie. Zmiana klimatu: wyzsze temperatury, coraz mniej wody, wszystko sie zmienia w pustynie. Do tego wojny i nedza. Jednoczesnie postep medycyny i pomoc miedzynarodowa polepszyly sytuacje na tyle, ze zrobienie i utrzymanie przy zyciu szostki dzieci nie jest wielkim wyczynem.

I teraz te dzieci siedza w piachu, bez edukacji, wody i perspektyw, i zmawiaja sie ktoredy bedzie szybciej przedostac sie do Europy. Nie jest istotne czy sie nam to podoba czy nie, bo to juz sie wydarzylo. To czas przeszly. Juz jest przesadzone ze nasi weseli ciapaci bracia sie do nas wprowadza.

Z ta krzepiaca mysla was zostawiam.

koxu42

2018-04-03, 19:37
libr76 co nie zmienia faktu że obozy np. w Auschwitz stoją nieużywane a kiedyś tętniły życiem...

PieronJasnySzlag

2018-04-03, 19:53
Jako dodatkową ciekawostke można dodać że Izrael bez dożywotniego ściągania haraczu od reszty świata za holocaust nie był by w stanie utrzymać gospodarki i szybko by zbankrutował. Jest to sztuczny twór, całkowicie nienaturalny który bez ogromnego finansowania z zewnątrz nie ma szans żeby się utrzymać na pustyni otoczony z każdej strony arabami.

I druga ciekawostka, każdy kto choć troche zna historie dochodzi do wniosku że żydzi to największy rak tej planety. W gruncie żeczy nie jest problemem czarny ze swoim dwucyfrowym iq, arab ze swoimi kazirodczymi dziećmi... a właśnie żyd. A tfu.

voytas0

2018-04-03, 21:32
@ Spiderowski pie**olisz za przeproszeniem. Kiedy Izrael powstawał była moda na nowoczesny kolonializm i życie w komunach. W szczerej pustyni powstawały gospodarstwa i osady. Sami sobie zbudowali państwo w czasie koedy Hitler dochodził do władzy. Po wojnie tylko sformalizowali i wygrali wojnę z okolicznymi plemionami. Jeśli chodzi o gospodarkę to poczytaj trochę o rynku uzbrojenia. Izrael produkuje tyle broni, że każdy mieszkaniec zarabia na tym 100$ rocznie. Dodatkowo sprzedają wszędzie gdzie się da (Turcja, Indie,Polska). Iranowi też by sprzedali. Armia gotowa do boju w 100% składzie w kilkanaście godzin. Jeden z lepszych wywiadów na świecie. Wszystkie wojny (obronne) wygrane przy zajebistym bilansie strat. k***a nie trzeba lubić Żydków, ale trzeba z nich brać przykład.

Lizodup

2018-04-04, 07:38
Wyzimlak napisał/a:

Spokojnie polaczki. Niedługo u nas będzie to samo. Jeszcze ze 3 muzeum historii k***ów koszernych i oddanie resztek strategicznych sektorów przemysłowych. Już ich jest u nas z 200tyś szczególnie w gdansku, warszawie i krakowie. A to dopiero początek.




ty lepiej zmywaj dalej naczynia u Abdula bo u ciebie jest to już

Ba...........yk

2018-04-04, 20:31
libr76 napisał/a:

Moje kochane misie,

Widze ze dyskusja idzie troszke nieporadnie, wiec postanowilem wam to i owo wytlumaczyc.

Afryka i Bliski Wschod zmieniaja sie powoli w zapiaszczone pustkowie. Zmiana klimatu: wyzsze temperatury, coraz mniej wody, wszystko sie zmienia w pustynie. Do tego wojny i nedza. Jednoczesnie postep medycyny i pomoc miedzynarodowa polepszyly sytuacje na tyle, ze zrobienie i utrzymanie przy zyciu szostki dzieci nie jest wielkim wyczynem.

I teraz te dzieci siedza w piachu, bez edukacji, wody i perspektyw, i zmawiaja sie ktoredy bedzie szybciej przedostac sie do Europy. Nie jest istotne czy sie nam to podoba czy nie, bo to juz sie wydarzylo. To czas przeszly. Juz jest przesadzone ze nasi weseli ciapaci bracia sie do nas wprowadza.

Z ta krzepiaca mysla was zostawiam.



A dlaczego siedzą w piachu, dlaczego nędza,dlaczego są tam wojny, dlaczego muszą uciekać ??? Dlaczego?
Czas przeszły?



voytas0 napisał/a:

@ Spiderowski pie**olisz za przeproszeniem. Kiedy Izrael powstawał była moda na nowoczesny kolonializm i życie w komunach. W szczerej pustyni powstawały gospodarstwa i osady. Sami sobie zbudowali państwo w czasie koedy Hitler dochodził do władzy. Po wojnie tylko sformalizowali i wygrali wojnę z okolicznymi plemionami. Jeśli chodzi o gospodarkę to poczytaj trochę o rynku uzbrojenia. Izrael produkuje tyle broni, że każdy mieszkaniec zarabia na tym 100$ rocznie. Dodatkowo sprzedają wszędzie gdzie się da (Turcja, Indie,Polska). Iranowi też by sprzedali. Armia gotowa do boju w 100% składzie w kilkanaście godzin. Jeden z lepszych wywiadów na świecie. Wszystkie wojny (obronne) wygrane przy zajebistym bilansie strat. k***a nie trzeba lubić Żydków, ale trzeba z nich brać przykład.


Że co? Kiedy powstało to gówniane państewko okupujące Palestynę?

To właśnie jest taki typ gadania. Gadania tak tępego że aż mierzi od nadmiaru sp***olenia.

Brać przykład z syjonistów? No tym to już w ogóle wpisałeś się w kanon życiowych sp***oleńców.
Patrz synku tak wygląda k***a, wsza i rak ludzkości. Bierz z niej przykład a też zostaniesz taką k***a, wszą i rakiem Cóż za wspaniały sposób na piękny świat... :idzwch*j:

Barbarka wam wytłumaczy, po co i jak po co

voytas0

2018-04-04, 21:00
@ Basiu spokojnie użyj jakiś agumentów a nie wyzywaj od sp***oleńców. Żydzi osiedlali się w palestynie już przed wojną. Na gołej pustyni gdzie nie było nic. Poczytaj ochłoń. Nażekasz na żydów, że manipulują kradną są chciwi. Z drugoej strony ciśnieszz ciapaków, że poradzic sobie nie potrrafią. Żydzi potrafią sobie poradzić a ty masz ból dupy. Chciałbym, żeby z Polską też się tak liczyli jak z Izraelem....