18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1-0 dla policji

~Angel • 2020-04-11, 19:25
O k***a... O k***aaa!!!



Wypadek radiowozu jadącego na bombach w Tarnowskich Górach. W wypadku ucierpiało dziecko .

Edit: są i zdjęcia radiowozu









https://dziennikzachodni.pl/wypadek-radiowozu-i-osobowki-spowodowali-policjanci-w-tarnowskich-gorach-ranne-dziecko-trafilo-do-szpitala/ar/c1-14914022?utm_source=facebook.com&utm_medium=dziennik-zachodni&utm_campaign=policja&fbclid=IwAR0U4hMUVsW5WYaseENcZFevAN0gPB79rzb1s_or0A5ElYwr5Z7hW10NlG4

jawox

2024-04-09, 22:21
Szkoda policmajstra, srogo zabuli z własnej portmonetki :(

Ajot

2024-04-09, 22:26
jawox napisał/a:

Szkoda policmajstra, srogo zabuli z własnej portmonetki



Nic nie zabuli. Zapłaci budżet państwa. Funkcjonariusz policji nie ponosi odpowiedzialności cywilnej gdy jest na służbie. Może co najwyżej sąd orzec obowiązek zwrotu kosztów, ale misiek chyba musiałby mieć 5promili aby tak się stało.

Jotek

2024-04-09, 22:40
Wina policmajstrów i jak jest nagranie to przegrają sprawę -bomby nie zezwalają na wjazd na skrzyżowanie na czerwonym na pełnej k***ie. 20-30 km/h pojazdu uprzywilejowanego daje czas na zwolnienie lub zatrzymanie się dla normalnych ludzików

420710247365

2024-04-09, 22:52
DupaJasiu123 napisał/a:

Ciekawe czy wy wszyscy jesteście tacy zajebiści w swojej pracy, i tacy nieomylni fachowcy.



Nie wiem jak ty ale ja jestem.

baronturbina

2024-04-09, 22:59
CVSTOS666 napisał/a:

Kolejny kundel, hau hau

O, piesek się oburzył, hahaha. Zaszczekaj, kundlu



Nie pracuje w policji. Rzucam twoją matkę pod taśmociąg w Dabrowie Górniczej a na wieczór zbieram. Jesteś ograniczony i prosty. Słuchaj patusie, jak by policji nie było, było by lepiej? Jak to za dużo nie odpowiadaj.

Rudgardh

2024-04-10, 00:32
szpakowski k***a się znalazł

rexmundus

2024-04-10, 08:26
nowynick napisał/a:

Wjazd na czerwonym, kolizja, zagrożenie dla pieszego na pasach i zielonym. Dla mormalsa ze 30 punktów plus sprawa w sądzie. Policeman dostanie opieprz na komendzie (i to tylko dlatego że się nagrało)



co ty pieprzysz . Jesli wypadaek z winy psa to on ponosi wszystkie koszty. Po pierwsze jesli był ubezpieczony ( jesli sam wykupił ubezpiecznie , bo policja nie ubezpiecza psów w żaden sposób) to pójdzie z ubezpieczenia, chyba że przekroczy koszty w umowie to z włąsnej kieszeni pojdzie.
Druga sprawa jesli poszkodowany powyzej 7 dni spedzi w szpitalku to pies norlanie dostaje zarzuty i jest mocno prawdopodobne zę bedzie zawieszony a potem zwolniony.
trzecia sprawa moze pies jesli to z jego winy zapomniec o dodatkach i premiach w najbliższym czasie .

W polskiej psiarskiej policji jest tak cudownie ze ty musisz bardziej uważać na radiowóz aby go nie zarysować niz spieszyc sie na interwencje bo tam kogos dźgają nożem , bo twoi przełożeni maja w dupie czy interwencje przeprowadziłes szybko i komus zycie uratowałeś, dla nich sie liczy ze sprzętu w tym radiowozu nie porysowałes w czasie roboty