18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

0.7 na raz

Skurwysy • 2012-09-10, 15:01
Gdzieś był film jak ten delikwent pije denaturat, a tu kolejny jego "wyczyn".



Swoją drogą to kawał popie**olonego idioty z niego.

PS: Ostatnia aktywność na jego koncie na yt to 17 lut 2010 :dead:

Skurwysy

2012-09-10, 15:07
Miał kilka podobnych filmików dlatego go wstawiłem sądząc, że to nie fake. Swoją drogą w wodzie podczas ruchu powstawały by "bębelki" czy coś takiego podobnego, czego nie widać na powyższym filmiku. A zresztą widać jak odkręca.

kaczy00000

2012-09-10, 15:11
Szkoda ,ze nie pokazali go za 20 min :)

Ponury Knur

2012-09-10, 15:16
Sk***ysy napisał/a:

Miał kilka podobnych filmików dlatego go wstawiłem sądząc, że to nie fake. Swoją drogą w wodzie podczas ruchu powstawały by "bębelki" czy coś takiego podobnego, czego nie widać na powyższym filmiku. A zresztą widać jak odkręca.




Co widać jak odkręca? no odkręca i nie słychać trzasku urywanej plomby. O czym świadczy że odkręca?

toranaga7

2012-09-10, 15:18
@Oszczerca,to nie fejk,ma zdrowie bo małolat,lecz minuta wystarczy i kolo leży,ja w wieku 40 lat jebłem duszkiem 0,5 i głowy na karku nie mogłem utrzymać.

Skurwysy

2012-09-10, 15:21
Oszczerca napisał/a:




Co widać jak odkręca? no odkręca i nie słychać trzasku urywanej plomby. O czym świadczy że odkręca?



Ale widać, że butelka wcześniej nie jest naruszona. Widać też, że zaczynasz się sadzić i dyskutować, daj sobie spokój i pozostaw to użytkownikom pod swoją ocenę, a nie się przypie**alasz. A jak już koniecznie musisz się przypie**alać, to weź przynajmniej k***a chwyć za słownik.

A jak chcesz to obczaj jego kanał na yt DINO665, jest tam parę innych filmików, z bliższego ujęcia.

Ponury Knur

2012-09-10, 15:38
Sk***ysy napisał/a:



Ale widać, że butelka wcześniej nie jest naruszona. Widać też, że zaczynasz się sadzić i dyskutować, daj sobie spokój i pozostaw to użytkownikom pod swoją ocenę, a nie się przypie**alasz. A jak już koniecznie musisz się przypie**alać, to weź przynajmniej k***a chwyć za słownik.

A jak chcesz to obczaj jego kanał na yt DINO665, jest tam parę innych filmików, z bliższego ujęcia.




Łykasz wszystko jak pelikan. Butla zalana prawie pod korek. Nie ma trzasku plomby. Moja opinia to Fake a tobie ch*j do tego. I jak będę chciał to będę się sadził i też ch*j ci do tego, Jebie mnie jego kanał.

rydzo2008

2012-09-10, 15:52
up jestes k***a taki glupi
ps znam tego chlopaka ostatnio upił sie i wypadł z 1 pietra na krzaki potem dzielniocowy chodzil i pytal sie dzieci kto zdemolował krzaki pod balkonami ;)

~Bambi~

2012-09-10, 15:53
Zgadzam się z Oszczercą. Nie było charakterystycznego dla gorzałki pstrykania :amused: Oszukaństwo!

Ponury Knur

2012-09-10, 15:55
rydzo2008 napisał/a:

up jestes k***a taki glupi
ps znam tego chlopaka ostatnio upił sie i wypadł z 1 pietra na krzaki potem dzielniocowy chodzil i pytal sie dzieci kto zdemolował krzaki pod balkonami ;)




Idź w ch*j, a ja znam Elvisa siedzi u mnie w piwnicy. 83 letni gimbusie masz 12 lat i ściemniasz z wiekiem zęby pocierać na hardzie?

Gdzie k***a akcyza na tej flaszce się pytam?

St...........el

2012-09-10, 15:58
Niedawno było nagranie 1L z rosyjskiego wesela, więc nie napinajcie się już... :roll:

neoniasty

2012-09-10, 17:58
Ohoho, tyle znawców na sadistiku! Z waszą wiedzą można budować promy kosmiczne lub rozwiązywać stare nierozwiązane sprawy kryminalne!

gimi84pl

2012-09-10, 18:01
0:29 oszukał, więc na 2 razy. mogli go nagrać jak rzyga i się zatacza byłby lepszy przekaz

Whiltierna

2012-09-10, 18:03
Sk***ysy napisał/a:



PS: Ostatnia aktywność na jego koncie na yt to 17 lut 2010 :dead:




Muszę pamiętać, by częściej się logować na yt, bo zaczną mi znicze i wiązanki wysyłać.