18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

02.11.2020 Wiedeń - atak terrorystyczny

~Angel • 2020-11-02, 22:26
Co najmniej 7 osób nie żyje po ataku w Wiedniu.







W tym jeden z napastników





Edit 23:46:
Raporty będą się zmieniać z upływem czasu, bilans również, ale podsumujmy co wiemy oficjalnie na teraz w sprawie ataku w Wiedniu:

- kilku zamachowców
- strzały w co najmniej 6 lokalizacjach (wszystkie w tej samej okolicy)
- co najmniej jeden zamachowiec zabity
- co najmniej jeden cywil zabity
- 15 osób trafiło do szpitali, 7 w poważnym stanie
- operacja antyterrorystyczna trwa, na wolności pozostają ciężko uzbrojeni zamachowcy - podaje MSW Austrii
- austriacka armia wzmocni ochronę kluczowych budynków

To są komunikaty władz, nie mediów.

Źródło FB- KiKŚ

Więc filmików w komentarzach.
Ostatni filmiki - atak terrorysty na przypadkowego przechodnia: https://www.sadistic.pl/02112020-wieden-atak-terrorystyczny-vt528110.htm#5828016

Amg19

2020-11-03, 07:52
Austriacy powinni w ramach odwetu za każdego zabitego rozstrzelac 100 nachodzcow. Przecież praktykę w tym mają, ćwiczyli to w Polsce w '39.

ZagrzybialySandal

2020-11-03, 07:58
gdzie są te lewaczki-szczekaczki z sadola? czemu milczą?

DemekMaciek

2020-11-03, 08:10
Za każdą ofiarę śmiertelną zamachu islamskiego powinno się deportować 100 muzułmanów...

Wiewór

2020-11-03, 08:26
borelli napisał/a:

A unia europejska chciała ich na siłę wepchnąć do nas, ale dzięki pisowi im się to nie udało. To chyba jedyna dobra rzecz jaką pis zrobił podczas swojej kadencji, bo PO nawet samo chciało ich nawpuszczać.



Tak się składa że Angel ostatnio przedstawiał statystki z których wynika że PiS wpuścił 5x więcej kozojebcow rocznie niż PO :)
Przykro mi, że żyłeś w słodkiej nieświadomości i popsułem twój idealny pisowski świat.

Ostatnio w Wiedniu byłem kilka lat temu. Nocowałem w tanim hotelu na peryferiach. Czułem się jak na arabskim bazarze. Ilość szmatoglowych była szokująca. Musiało się tak skończyć.

beny561

2020-11-03, 09:57
Wakcie zemsty Austria wymaluje kredą pół miasta

notak

2020-11-03, 11:30
Wiewór napisał/a:

Tak się składa że Angel ostatnio przedstawiał statystki z których wynika że PiS wpuścił 5x więcej kozojebcow rocznie niż PO
Przykro mi, że żyłeś w słodkiej nieświadomości i popsułem twój idealny pisowski świat.
Ostatnio w Wiedniu byłem kilka lat temu. Nocowałem w tanim hotelu na peryferiach. Czułem się jak na arabskim bazarze. Ilość szmatoglowych była szokująca. Musiało się tak skończyć.



ilu by wpuściło PO tego się nie dowiemy, ale plany były niemałe

EdmundKemper

2020-11-03, 11:37
Kredy w dłoń! Zachód Nas potrzebuje!

Lololoney

2020-11-03, 12:02
Co kraj, to inaczej radzi sobie z trzymaniem obywateli w domach... W Polsce Jaro wzniecił protesty, na które zwali wzrost zakażeń, a na zachodzie znowu luzują dozór nad "pewnymi grupami"...

~Angel

2020-11-03, 12:12
notak napisał/a:

ilu by wpuściło PO tego się nie dowiemy, ale plany były niemałe



Jak podały austriackie służby jedyny znany zamachowiec który został zastrzelony podczas wczorajszego ataku terrorystycznego to Kurtin S. miał albańskie korzenie, a jego rodzice pochodzili z Macedonii Północnej. Zamachowiec urodził się i wychował w Austrii.

Kolejny raz pokazuje to iż zamachowcami nie są osoby z fali imigrantów która spływa do Europy od 2015 r.

Niepokojące są jednak informacje iż zamachowiec był znany austriackiemu wywiadowi, gdyż był jednym z 90 austriackich islamistów chcących wyjechać do Syrii więc kolejny raz zawiodły służby a nie system przyjmowania imigrantów z ostatnich kilku lat.

Osobiście jestem przeciwny przyjmowaniu imigrantów jak leci ale przy odpowiednim weryfikowaniu przez służby osób starających się o pobyt w Polsce może przynieść to więcej dobrego niż otwarcie granic dla ukraińców.

Umiem_modować

2020-11-03, 12:25
pve11 napisał/a:

Truchło islamskiego zamachowca, który zdechnie po takiej akcji należy oblać świńskim tłuszczem, nagrać ten proceder i udostępnić w internecie. Trzeba robić to z każdym kolejnym, a liczba zamachów drastycznie spadnie.



To by było jak wynalezienie lekarstwa na raka. Bez sensu.

Wiewór

2020-11-03, 19:00
notak napisał/a:

ilu by wpuściło PO tego się nie dowiemy, ale plany były niemałe



PiS wpuścił 2,5mln ukrow. Handluj z tym.

notak

2020-11-04, 03:51
Wiewór napisał/a:

PiS wpuścił 2,5mln ukrow. Handluj z tym.



i co z tego, znam kilka rodzin i doskonale się asymilują,
połowa z nich ma historię Polskich przodków, dzieci chodzą do kościoła katolickiego, legalna praca,
jeden ch*j się tylko trafił, który pracować nie chciał i miał wąty do naszego kraju, ale ten przypadek znajomy opowiadał

Marsto

2020-11-04, 11:39
W końcu hard zacznie działać prawidłowo :D

dominator76

2020-11-07, 22:40
Rebeliant napisał/a:

Standard czy jakaś nowość?



to tylko incydent.