18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ملاهي كنق النظيم و كازمن ( داخلي + خارجي ) czyli drift...

mcmt • 2011-09-20, 13:57
...FWD in arabian style.

Nie wiem gdzie, nie wiem kiedy, nie wiem kto. Wiem, że są nieźli, mimo, iż za driftem nie przepadam.


Na youtube w znacznie lepszej jakości /watch?v=dGt0RnZcO88&feature=player_embedded#!

Sz...........an

2011-09-21, 00:42
iceman_ napisał/a:



:homer:
co ty w ogóle pie**olisz?
na filmie jest honda accord i toyota camry oba auta FWD




minuta 1.25 widać że tylne kapcie się palą więc napęd na tył ( araby piszą od tyłu więc auta też mogą mieć przerobione )

poza tym skąd wiesz jaka to marka??? może to ich marka ale buda z toyoty albo z hondy np. mamy mazdę 121 buda jest taka sama jak ford fiesta różnica to tylko logo i silnik ( sprawdź na allegro jak nie wierzysz ) .
W Polsce był produkowany fso 125 czyli tzw. włoski fiat 125p
najlepsze jest to że silniki do tego auta pochodziły od starszego fiata tzw. "wanny" ( nie pamiętam dokładnej nazwy ) a to prawdziwych włoskich 125p wsadzano silniki duuużo nowsze.

Przeróbek w motoryzacji jest tyle że się w pale nie mieści
w USA znajdziesz nawet BMW z przednim napędem ( o zmienionej nazwie bo Niemcy nie pozwolą sobie profanacje marki)

Jeśli dalej wierzysz że te japońce mają fwd to proszę twoja sprawa... ( ja osobiście uważam że to arabskie auto na japońskiej licencji a to nie oznacza że musi być fwd )

CookieMonssster

2011-09-21, 00:47
Jakiś arab nagle przesiadł się z osła na samochód i zupełnie nie ogarnia, a wy mu jakiś drifting wmawiacie :)

michaleks

2011-09-21, 01:07
Ty maciek98 jesteś chyba k***a ślepy, albo głupi, albo to i to.

.:...........:.

2011-09-21, 01:10
michaleks napisał/a:

Ty maciek98 jesteś chyba k***a ślepy, albo głupi, albo to i to.



Może i to, że ma trzynaście lat. ;-)

mcmt

2011-09-21, 01:39
maciek98 napisał/a:

o tym że fwd to napęd przedni też nie wiesz bo w 1:25 minucie ewidentnie widać że to napęd na tył czyli RWD
zresztą sama nazwa mówi za siebie "Front Wheel Drive" front czyli: coś na czele na przedzie po prostu na froncie

Ma BMW a nie wie z jakiego napędu korzysta :shock:


To chyba jakaś kiepska prowokacja, nie możliwe, aby ktoś był tak niekumaty :rofl:
Proponuję odrazu zablokować możliwość wypowiadania się w temacie wszystkim "mondrym", którzy głośno wierzą, że na filmiku auta mają RWD...
:trzesieee:

Ba...........co

2011-09-21, 02:12
Ja nawet byłbym w stanie uwierzyć ze napedza ich Allah, będąc niedawno w arabskim kraju widziałem ich styl jazdy, czyste szaleństwo. Nocą bez świateł, trąbi na wszystkich 120km/h na blacie i jeszcze klaszcze w rytm muzyki... prawie sie porzygałem. Zatytuowałbym ten temat 'tora, tora, tora'.

bluecat

2011-09-21, 05:57
za moje pieniądze się bawią allahowe transy w spódnicach... ich ropa zalewa i do mózgu uderza, a mi krew jak mam na stacje podjechać i łożyć na takiego ahmeda co z wielbłąda zsiadł i 4-kółka zobaczył.

kz

2011-09-21, 06:55
4:58 mogl wjebac sie w ten tlum brudasow

cysio0407

2011-09-21, 07:14
Rozpędza się, zaciąga ręczny (który to z resztą raczej seryjny nie jest) i ciągnie te koła za sobą. W necie pełno jest filmików w których "driftują" civicami i innymi autkami FWD.

Krzysztof_Jarzyna

2011-09-21, 08:15
maciek98 napisał/a:


W Polsce był produkowany fso 125 czyli tzw. włoski fiat 125p


Dokładnie na odwrót. Polski Fiat to 125p a we Włoszech produkowano Fiata 125.

piotrwetterman

2011-09-21, 09:29
Oni maja piach równiejszy niż my drogi....

Serval666

2011-09-21, 09:34
driftingiem bym tego nie nazwal bo drifting to precyzyjna jazda w poslizgu a oni ledwo kontroluja auta

Earth

2011-09-21, 09:50
Po pierwsze oni mają czysty asfalt bez żadnych innych domieszek tak jak u nas.
Na pewno kojarzycie jak arab pali lacza rowerem na asfalcie. Powodzenia u nas.

Sz...........an

2011-09-21, 09:56
Krzysztof_Jarzyna napisał/a:


Dokładnie na odwrót. Polski Fiat to 125p a we Włoszech produkowano Fiata 125.



Polski fiat nie był "czysto polski" bo produkowano go na licencji włoskiej.

michaleks napisał/a:

Ty maciek98 jesteś chyba k***a ślepy, albo głupi, albo to i to.



możesz powiększyć czcionkę jak piszesz post? bo nie dowidzę.

mcmt napisał/a:


To chyba jakaś kiepska prowokacja, nie możliwe, aby ktoś był tak niekumaty :rofl:
Proponuję odrazu zablokować możliwość wypowiadania się w temacie wszystkim "mondrym", którzy głośno wierzą, że na filmiku auta mają RWD...
:trzesieee:




dobra kończymy dyskusje bo aż homer padaczki dostał

marcinsud

2011-09-21, 11:34
Koła w 1:25 dymią bo nie kręcą się zgodnie z kierunkiem jazdy a pod kątem do niego, normalna sprawa opona się ściera to dymi.

Co do asfaltu jakbyśmy mieli taki jak u nich to po zimie by go nie było :D Za częste wahania temperatury w okolicy 0