18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

-51...

~DMT • 2021-01-23, 13:28
Coś się popsuło ...




Woytass

2021-01-23, 15:54
Myślimy. Gdy te zwierzęta zamarzały śnieg był dużo wyższy, stąd też takie pozy. Przyszły roztopy troszkę śniegu stopniało i zwierzątka wyglądają jakby zamarzły w ruchu.

BanujNasNieMichalka

2021-01-23, 15:58
Woytass napisał/a:

Myślimy. Gdy te zwierzęta zamarzały śnieg był dużo wyższy, stąd też takie pozy. Przyszły roztopy troszkę śniegu stopniało i zwierzątka wyglądają jakby zamarzły w ruchu.



Śnieg topnieje jak jest powyżej 0 a tam jest -51 to nawet jak spadło do 15 na minusie to ni ch*ja mordo.

Silverface

2021-01-23, 16:11
Jak nic to było ufo.
Walili na oślep, promieniem zamrażającym, bo potrzebowali organizmów do badań, a że tam tak piździ, to zebrali co wpadło w ręce i odlecieli, a ludzie teraz mają rozkminę co się odj***ło. :nie_znaju:

kiwson

2021-01-23, 16:18
A na ch*j wam śnieg żeby coś zamarzło, poj***ni jesteście żeby myśleć że przy -51 nie zamarzniecie, pierw stracicie siły potem staniecie w miejscu i tyle was było. Możecie sobie pobiegać k***a 5 minut, zobaczymy czy więcej wytrzymacie w j***ne -51 stopni.

Oczywiście nie mówię o zamarznieciu w takiej pozycji, na to akurat nie ma szansy. Ale o samą śmierć poprzez zamarzniecie nie jest trudno i nie wystarczy biegać żeby sie uchronić.

Karboksylator

2021-01-23, 16:20
kiwson napisał/a:

A na ch*j wam śnieg żeby coś zamarzło, poj***ni jesteście żeby myśleć że przy -51 nie zamarzniecie, pierw stracicie siły potem staniecie w miejscu i tyle was było. Możecie sobie pobiegać k***a 5 minut, zobaczymy czy więcej wytrzymacie w j***ne -51 stopni.



jesteś głupi, aż siny (pewnie od tego mrozu).
żywy organizm np. pies mógłby tak zamarznąć tylko w zaspie, więc albo ktoś go z niej wydobył, albo to ch*ja warty filmik. Oczywiście jest jeszcze inne wytłumaczenie:
woda zalała gospodarstwo i zwierzęta zamarzły bardzo szybko. to mogłoby tłumaczyć szczura na grzbiecie psa.
Jednak sądzę, że to fake

kiwson

2021-01-23, 16:22
Karboksylator napisał/a:

jesteś głupi, aż siny (pewnie od tego mrozu).
żywy organizm np. pies mógłby tak zamarznąć tylko w zaspie, więc albo ktoś go z niej wydobył, albo to ch*ja warty filmik. Oczywiście jest jeszcze inne wytłumaczenie:
woda zalała gospodarstwo i zwierzęta zamarzły bardzo szybko. to mogłoby tłumaczyć szczura na grzbiecie psa.
Jednak sądzę, że to fake



Edytowałem, nie napisałem dokładnie o co mi chodzi, tak czy tak uważam że to fake


ritu4l

2021-01-23, 16:36
Woytass napisał/a:

Myślimy. Gdy te zwierzęta zamarzały śnieg był dużo wyższy, stąd też takie pozy. Przyszły roztopy troszkę śniegu stopniało i zwierzątka wyglądają jakby zamarzły w ruchu.



U ciebie to chyba problem z tym myśleniem. Jakby snieg stopniał to i te zwierzęta by odtajały i leżały w kałuży.

Suspens

2021-01-23, 18:10
Przecież są nawet filmiki jak ludzie wylewają wrzątek z misek i on zamarza zanim doleci do ziemi. Także nic dziwnego. :)

Woytass

2021-01-23, 18:33
Karmazon napisał/a:

U ciebie to chyba problem z tym myśleniem. Jakby snieg stopniał to i te zwierzęta by odtajały i leżały w kałuży.



Ja już doświadczyłem czegoś takiego to wiem o czym piszę. Moje myślenie jest poprawne a Ty mnie obrażasz gimbazo.

Recydywista

2021-01-23, 18:52
Zewłok666 napisał/a:

Poczytajcie trochę o świecie. Kiedy na rosyjskim czy kazachskim stepie przychodzi tzw. Buran, a temperatura odczuwalna spada poniżej 50 st., to niczym nieosłonięty żywy organizm może zamarznąć na stojąco. Podczas 2 WŚ było wiele takich udokumentowanych przypadków, szczególnie wśród żołnierzy niemieckich.


no wlasnie na stojaco, nie w ruchu. Niby czytasz ale gdzies Ci cos sp***ala

Woytass napisał/a:

Ja już doświadczyłem czegoś takiego to wiem o czym piszę. Moje myślenie jest poprawne a Ty mnie obrażasz gimbazo.



w dalszym ciagu nie wyjasniles dlaczego zwierzeta zamarzly w ruchu, Psy ewidentnie do siebie podchodzily. Nikt nie obraza Cie za to co piszesz tylko ile faktow tu pomijasz byle swoje wklepac

Hrabia Drapula

2021-01-23, 19:01
przecież po tych psach widać że zamarzły ale leżąc i zostały postawione później

ququa

2021-01-23, 21:11
no i jak tam eksperci

rozkminił ktos tego fejka/niefejka

Jak dla mnie, jakis gnom martwe zwiarzaki poustawiał na srogim mrozie w dziwnych pozycjach i nagrał filmik, że niby tak zamarzły.

Kilkanascie lat temu kot mi zdechł i tez zamarzł, niestety wtedy jeszcze nie byłem uzytkownikiem sadistca, żeby porobić takie filmiki(a postawiony w śniegu wygladał identycznie)



BajecznyKrzysztof

2021-01-23, 21:57
no ta owca ewidentnie zamarznieta i postawiona na nogi do filmiku. Pies w prążki też podniesiony. Ułożenie łap świadczy, że leżał na prawym boku i postawili go na sztorc. Następne zwierze zamarzło leżąc podczas odpoczynku/przeżuwania. Ale ten biały pies ze szczurem to zagadka, może taksydermia, bo takie rzeczy się nie zdarzają.

fikuswdoniczce

2021-01-23, 22:10
Tylko idiota w to uwierzy. Jest długa droga między śmiercią z wyziębienia a zamarznięciem na sztywno. Nie da się zamarznąć na stojąco choćby było -200 st. C

UnBlue

2021-01-23, 23:07
Chyba ze zamroził ich subzero z mortal kombat :mrgreen: