18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tuco

2022-02-11, 02:45
Mam nadzieję, że ta historia jest zmyślona.

Luksus40percent

2022-02-11, 03:11
willoo napisał/a:

Jakbym był rodzicem to bym w łeb wyj***ł nauczycielce która wpisała mojemu dziecki -5 pkt



Przed Tobą długa droga, po pierwsze wyjść z piwnicy, po 2 to co w pierwszym, tylko musimym dodać na końcu "rodziców".
Po 3... Potrzebujesz samicę, która wbrew rozsądkowi postanowi z Tobą zostać na minimum 11 miesięcy.
Po 5... Musisz przetrwać 9-cio miesieczny cyrk.
Po 6... Właśnie Twoja udręka się zaczęła. Niech 500+ osłodzi tą mękę.
Po 7... Ogarnięty w nowym życiu, po kilku latach przeciwności, możesz dzieciaka do szkoły zapisać (żłobek, przedszkole, zerówka)
Po 8... Na początku możesz odetchnąć ,ale nie na długo.(mierzone Ę, Á placówki do której uczészcza potomerk)
Po 9... Dziecior już duży, więc czill... Nic podobnego, właśnie się zaczyna prawdziwe wychowanie (użytkownicy tik-toka + postępowi nauczyciele VS Ty dzielny ojciec wykuty w ogniu Harda na Sadisticu!
Po 10... Dochodzimy do Twojego komentarza wiéc: Być może, napie**alanie po łbie nauczycielkę, która nie wpisuje się w Twoje ramy normalnosci, a po fakcie , Marike, królowa kurczaka, wybacza Ci uzycie przemocy, oczywiscie, po odbytym wyroku, 8 lat wiezienia, w zakladzie Odnowy Spolecznej pod Patronatem Teczowego Sztandaru.


Ach te moje mokre sny...

radek225

2022-02-11, 06:46
Ojciec na budowie, matka krawcowa. Łącznie mają około 10.000pln/msc. Szału nie ma ale do biedy to bardzo daleko.

Misiek_KRK

2022-02-11, 07:17
radek225 napisał/a:

Ojciec na budowie, matka krawcowa. Łącznie mają około 10.000pln/msc. Szału nie ma ale do biedy to bardzo daleko.



brak szczegółowych danych kto i co robi.
Słaba krawcowa zarobi 3000 na rękę. Dobra krawcowa lub właścicielka małego zakładu szwalniczego kilkanaście tysięcy.
Podobnie jak ojciec. Pracuje na budowie.
Pomocnik murarza - 3500 za 8 godzin prac dziennie.
Tynkarz, glazurnik - 6-10 tys. zł miesięcznie
Kierownik budowy też pracuje na budowie - 12-15 tys. miesięcznie.

Fx12

2022-02-11, 09:18
Z taką ripostą chłopak ma przyszłość w stand-up`ie czego mu serdecznie życzę :)

radek225

2022-02-11, 11:05
Misiek_KRK napisał/a:

brak szczegółowych danych kto i co robi.
Słaba krawcowa zarobi 3000 na rękę. Dobra krawcowa lub właścicielka małego zakładu szwalniczego kilkanaście tysięcy.
Podobnie jak ojciec. Pracuje na budowie.
Pomocnik murarza - 3500 za 8 godzin prac dziennie.
Tynkarz, glazurnik - 6-10 tys. zł miesięcznie
Kierownik budowy też pracuje na budowie - 12-15 tys. miesięcznie.



Dlatego bardzo mocno uśredniłem i zaokrąglone w dół. Typowa pomoc na budowie teraz to jet ok. 5000 na rękę. Krawcowa ok 3, co daje razem ok 10.000 zł. Obecnie nie są to porażające zarobki jak na gospodarstwo domowe, ale do godnego życia wystarczy.

dżonyłojlker

2022-02-11, 11:33
the_p napisał/a:

muszę wezwać kogoś z IT. Wpisuję 'sadistic' ląduje na kwejku



Do pewnego czasu myślałem, że ten kwejk to takie mityczne miejsce gdzie każe się komuś wypie**alać, ale kiedyś jeden użytkownik wrzucił link do konta poligona na tamtym właśnie portalu i przekonałem się, że to naprawdę istnieje, a teraz takie gówna lądują tu.

SLOVAN

2022-02-11, 12:16
mg_schutze napisał/a:

Ojciec Chad:



Wspaniałe, dobry ojciec mam nadzieje, że nauczycielka zostanie odpowiednio potraktowana...powinna zostać publicznie poniżona szpetna k***a.

KFCnigget

2022-02-11, 13:37
parekselans napisał/a:

Do pewnego czasu myślałem, że ten kwejk to takie mityczne miejsce gdzie każe się komuś wypie**alać, ale kiedyś jeden użytkownik wrzucił link do konta poligona na tamtym właśnie portalu i przekonałem się, że to naprawdę istnieje, a teraz takie gówna lądują tu.



już dawno go usunięto z kwejka, a szkoda :D tam mniej na temat psów się wypowiadał, więcej o lewakach :kawa:

Madmax8000

2022-02-11, 16:13
radek225 napisał/a:

Ojciec na budowie, matka krawcowa. Łącznie mają około 10.000pln/msc. Szału nie ma ale do biedy to bardzo daleko.



Ja jako budowlaniec mam 10 tys. na reke sam i to w slabszym miesiacu, takze tego.

wezu69

2022-02-11, 17:47
Za moich czasów dyżurny przerobiłby ten minus na plus w dzienniku. Dzisiaj w erze komputerów nie wiem musicie sobie sami radzić :)

Za moich czasów dyżurny przerobiłby ten minus na plus w dzienniku. Dzisiaj w erze komputerów nie wiem.. Musicie sobie sami radzić :)

bigaffe

2022-02-11, 18:03
SLOVAN napisał/a:

Widocznie nauczycielka to głupia, tępa k***a bo synek nie obraził ją "koleżanki" żadnym patologicznym wulgaryzmem tylko inteligentnie i grzecznie ją zripostował . To ta młoda głupia, nadęta kurewka powinna dostać na łeb i uwagę za znieważenie/obrażanie kogoś kto ma inny stan posiadania to w ch*j przykre. Te baby to zaj***ne głupi k***y.



a skąd ty k***a wiesz cepie, ze dziewczynka tez uwagi nie dostała, kolejny krótkowzroczny przygłup po budowlance.

No...........95

2022-02-11, 19:31
KeithFlint napisał/a:

Co to k***a jest Marika?



Imię to znane mi jest z Ukrainy a także z Rosji ale na stronie znaczenie-imion.net znaleźć można informację iż imię to pochodzi z węgier i wywodzi się od imienia Maria.

Gainer

2022-02-11, 19:32
Gdyby mój mlody tak zrobil to bilbym mu brawo przed tą tępą dzidą