18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywe koty jako przynęta na rekiny.

ty...........ń • 2014-12-14, 01:28
Żywe, małe, słodziuśkie, milusie kotusie jako przynęta dla rekina :bije_konia: pozdrawiam wszystkich turbozjebów typu: "na człowieka cierpiącego i krojonego mogę patrzeć godzinami do obiadu ale jak widzę cierpiącego zwierzaczka to :rzyga: "

lalak

2014-12-14, 21:31
nareszcie koty sie do czegoś przydały :D

Hvsarz

2014-12-14, 22:47
Ale już sam tekst drogi autorze mówi dlaczego nie tylko ja wolę oglądać masakrowane zjeby twojego pokroju niż niewinne istoty.
Sk***iel na cierpienie zasługuje, a kot komu coś zrobił? Takim ch*jem jak człowiek, nie jest żadne zwierze.
Ale, żeby cokolwiek zrozumieć, trzeba mieć inteligencje nieco powyżej poziomu gąsienicy ;)

sev_sax

2014-12-15, 10:42
Poszukałem trochę info, film uważany za fake.

Ogólnie koleś sprzedawał koszulki niby na pomoc zwierzętom.

Link: adsavvy#org/save-our-cats-and-kittens-from-fishermen-or-how-to-make-lots-of-money-online-as-a-liar/

Zamiast # dajta kropkę.

zip0

2014-12-15, 11:04
@up właśnie też coś mi tu pachnie nieźle skleconym fejkiem. A kociak zupełnie jak mój. Będę mu pokazywał, jak będą myszy w mieszkaniu, jako filmik motywacyjny. Jak na razie przynosi 1 - 3 dziennie, więc jest git.

MadDave

2014-12-15, 16:04
Po czym poznać wartościowego człowieka?
- nie krzywdzi chociaż może
Ponadto
- miarą człowieczeństwa jest to jak postępujemy ze zwierzętami - wiedzieli o tym już starożytni!

drfu

2014-12-15, 18:50
Xevrrer napisał/a:

p*zdy z was a nie sadole jak płaczecie przy zabijaniu zwierząt, no tak, słodkie kotki zabijają ;33333 takie sweet kiciuszki ;33333 :***** :3:3;3;3:8 jak można to som kotki, j***ć ludzi to k***y h*je p*zdy, kotki 3< jestem sadolem k***a, ale kotki 3< ;33333 miau miau mrr ;333



Ssij pałe, wąchaj jaja pie**olony geriatryku. Zapewne mieszkasz z matką, jeździsz matizem i walisz gruche przy hentai niedomyty oblechu.


makaveli1995

2014-12-15, 21:34
kotów nigdy nie szkoda to najwieksze sk***ysyny wsród zwierząt

drfu

2014-12-16, 16:16
[quote="makaveli1995"]kotów nigdy nie szkoda to najwieksze sk***ysyny wsród zwierząt[/quote

Człowiek jak by nie patrzyć też jest zwierzakiem, tylko sto razy gorszym sk***ysynem. Jako jedyny zabija dla przyjemności, w imię boga i zeżre takie rzeczy której nawet świnia albo szczur nie ruszą. Także nie pie**ol o kotach, bo każdy kot ma swój charakter i jest inny, tak samo jak pies, małpa, hipopotam czy menda.

ty...........ń

2015-02-10, 01:32
[quote="drfu"]
makaveli1995 napisał/a:

kotów nigdy nie szkoda to najwieksze sk***ysyny wsród zwierząt[/quote

Człowiek jak by nie patrzyć też jest zwierzakiem, tylko sto razy gorszym sk***ysynem. Jako jedyny zabija dla przyjemności, w imię boga i zeżre takie rzeczy której nawet świnia albo szczur nie ruszą. Także nie pie**ol o kotach, bo każdy kot ma swój charakter i jest inny, tak samo jak pies, małpa, hipopotam czy menda.



Jako jedyny zabija dla przyjemności

Jako jedyny zabija dla przyjemności


Jako jedyny zabija dla przyjemności


Chyba Cię poj***ło :-D