18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywe koty jako przynęta na rekiny.

ty...........ń • 2014-12-14, 01:28
Żywe, małe, słodziuśkie, milusie kotusie jako przynęta dla rekina :bije_konia: pozdrawiam wszystkich turbozjebów typu: "na człowieka cierpiącego i krojonego mogę patrzeć godzinami do obiadu ale jak widzę cierpiącego zwierzaczka to :rzyga: "

Bankracy

2014-12-14, 13:23
@allup wtamy na Sadisticu

ty...........ń

2014-12-14, 13:25
Cytat:

@Jestem_Bartoszem

Stary, szkoda mi ciebie i tobie podobnych zjebów. Skoro dla ciebie zwykłe sk***ysyństwo nie jest niczym niezwykłym, to ku*as twojej starej ci w cygańską zarobaczoną mordę.



A kotów szkoda.



Cytat:

Bartoszu, takie zachowanie jakie zaprezentowane jest na filmiku z sadyzmem takim po jaki przychodzi tutaj wiekszosc ludzi nie ma nic wspolnego (pomijam pozerow i zakompleksiona gimbaze ktora swoimi komciami chce zamaskowac swoje kompleksy). To jest moim zdaniem jakas choroba psychiczna ,anormalne zachowanie i zwyrodnialstwo z gornej półki.Pozostaje miec tylko nadzieje ze wszyscy ci degeneraci predzej czy puzniej, skoncza w szczekach tych samych rekinow ktore tak ochoczo dokarmiali tymi kotami. A co do ciebie Bartosiu, jestem pewien na 100% ze jestes zwykla pozerska p*zdowata mameja, ktorej sadyzm ogranicza sie co najwyzej do zwalenia konia wachajac wyciagniete z kosza do prania majtki mamusi. A turbozjebem to jest twoj ojciec, bo zj***l robote . Por*chal, zaplodnil i nie zadbal o to zeby pozbyc sie sp***oliny ktora z tego wyszla (krotko mowiac nie zadbal o skrobanke).



Serio nie rozumiecie o co chodzi z moim komentarzem do tego filmu? Spoko, nikt nie jest równy Film z moim jakże "gimbusiarskim komentarzem" jest skierowany do wojujących obrońców zwierząt na tym portalu, którzy przekładają cierpienie zwierząt nad cierpienie człowieka. Jakim trzeba być debilem, żeby tego nie zrozumieć :homer: Ludzi takie rzeczy ruszają, tak jak właśnie Was i to jest zajebiście sadystyczne, nawet bardziej niż te kotki, ciśnienie jakie można zafundować co niektórym na tym portalu :mrgreen:

le_Roi_des_fous

2014-12-14, 13:28
Jestem_Bartoszem napisał/a:

Bóg dał ludziom wolną wolę :dead: Ziomek, ja tam lubię zwierzaki wszelakie ale jeśli dla kogoś kotek jest ważniejszy niż człowiek to jest on dla mnie turbozjebem. kropka.

Jeżeli dla ciebie zjeby z ISIS, jednostki pokroju trynkiewicza lub Pol Pota znaczą więcej niż życie słodkiego kotka to jesteś zjebem.

ko...........nh

2014-12-14, 13:33
No i NIC nie pokazali, tylko pieprzą o globalnym ociepleniu i o pływających kotach, i pokazują w kółko jednego co umie pływać.
Film kompletnie mnie nie przekonuję.
Ps. Kot to słaba przynęta.

ty...........ń

2014-12-14, 13:33
le_Roi_des_fous, nie popadajmy ze skrajności w skrajność ;-)

olek

2014-12-14, 13:36
z chęcią wysłałbym wszystkie te małe kocie k***y co drą mi ryja pod oknem na tą łudź

dzzejkop

2014-12-14, 13:45
olek zle napisales slowo łódź

ReniferPL

2014-12-14, 13:46
mmm. pyszna gównoburza. :D
a za filmik należy się zimne piwko.
ach te "miau miau miau". :D

pakitoo

2014-12-14, 13:48
le_Roi_des_fous napisał/a:

Jeżeli dla ciebie zjeby z ISIS, jednostki pokroju trynkiewicza lub Pol Pota znaczą więcej niż życie słodkiego kotka to jesteś zjebem.



Parafrazując:
Jeżeli dla ciebie zjeby z ISIS, jednostki pokroju trynkiewicza lub Pol Pota kwalifikują się jako ludzie to jesteś zjebem.

Ps. Olać koty. Ja to bym zamknął w więzieniach wszystkich tych chorych ludzi którzy bestialsko znęcają się nad robakami i używają ich jako przynęty na ryby.

el_kadafi

2014-12-14, 13:50
Co to k***a jest? Ani razu w filmiku rekin nie zaatakował kota. Kilka wstawek z połowu tuńczyka + kilka pływających rekinów. Wszystkie urywki zupełnie z innych klipów ani na trochę ze sobą nie powiązanych. Do tego raz na jakiś czas ktoś dodał wstawkę z kotami w wiaderku i tyle. Gdzie wy do ch*ja macie oczy?

karimata2121

2014-12-14, 14:00
Czemu okrucieństwo wobec zwierząt skoro i tak one idą na strawę dla rekina, tak więc długo męczyć się nie będą.

PiotrekMMA

2014-12-14, 14:01
Nad zwierzętami znęcają się tylko największe sp***oliny życiowe, które były bite przez rówieśników w szkole. Są zbyt słabi by stawić się komukolwiek, więc demonstrują swoją ''siłę'' nad bezbronnymi zwierzakami i wtedy myślą ze są zajebiści :amused:

Lu...........96

2014-12-14, 14:10
Widzę że panuje tutaj jakaś moda na udowadnianie innym sadolom, że jest się zbyt "twardym" na to by okazać trochę człowieczeństwa. Czemu winny jest do k***y nędzy mały kot którego nabijają na haczyk i wrzucają do wody?
Nie chcę żadnych wirtualnych piwek ani niczego w tym rodzaju, mam to w dupie, chcę żebyście przejrzeli trochę na oczy, bo wasze myślenie jest silnie psychopatyczne.

carcas

2014-12-14, 14:18
Ludzie, Wy serio nie widzicie ze to jest FAKE? Sceny z roznych akcji, kot podwieszony jest na linie, a haczyki doczepione wyzej dla picu. Na ch*j by ktos mial by sie je*ac z kotami, jak na rekiny 1000x lepiej dziala padlina + krew??!!

Lu...........96

2014-12-14, 14:30
@carcas, fejk czy nie fejk, a stado ultramęskich sadoli już wali kuca przy wpie**alanym przez rekiny kotku.