18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywe koty jako przynęta na rekiny.

ty...........ń • 2014-12-14, 01:28
Żywe, małe, słodziuśkie, milusie kotusie jako przynęta dla rekina :bije_konia: pozdrawiam wszystkich turbozjebów typu: "na człowieka cierpiącego i krojonego mogę patrzeć godzinami do obiadu ale jak widzę cierpiącego zwierzaczka to :rzyga: "

Bajdus1962

2014-12-14, 11:30
Za sam opis, już masz piwo ode mnie ;)

ty...........ń

2014-12-14, 11:33
pozdrodlainternetu napisał/a:

Pozdrawiam turbozjebie powiedz mi to w twarz. Ludzie sa k***ami z wyboru zwierzeta nie pozdro600 jestes cwe*em

Bóg dał ludziom wolną wolę :dead: Ziomek, ja tam lubię zwierzaki wszelakie ale jeśli dla kogoś kotek jest ważniejszy niż człowiek to jest on dla mnie turbozjebem. kropka.
janniezbedny23 napisał/a:

Dokładnie takimi zjebami jak ten Jestem_Bartoszem

ale żeś mi powiedział... chyba skasuję konto... :(
drfu napisał/a:

Jestem_Bartoszem mógłbyś robić za przynętę na rekiny, ale po takim debilu to by się rybsko struło i trzy dni gównem rzygało.

I tak BongMan ma gorzej przy krabach :D

sadolus90

2014-12-14, 12:10
Koty to wredne stworzenia, które drapią. Nie żal mi ich.

NieWiemZeWiem

2014-12-14, 12:21
ludzie którzy traktują zwierzęta jak gówno sami są gównem.

elslimomexicano

2014-12-14, 12:58
@Jestem_Bartoszem

Stary, szkoda mi ciebie i tobie podobnych zjebów. Skoro dla ciebie zwykłe sk***ysyństwo nie jest niczym niezwykłym, to ku*as twojej starej ci w cygańską zarobaczoną mordę.



A kotów szkoda.

Arathnmor

2014-12-14, 12:58
".. odbierał setki kotów i kociąt ze schronisk które były przepełnione z powodu globalnego ocieplenia.." co za bełkot, pewnie kolejna fundacja z dupy wzięta która przeżera 90% darowizn.

Edit.
W ogóle próbował ktoś wejść na stronę podaną na końcu? Pewnie nie. Powodzenia w dalszej gównoburzy na temat biednych kotków.

Tco

2014-12-14, 13:04
Bartoszu, takie zachowanie jakie zaprezentowane jest na filmiku z sadyzmem takim po jaki przychodzi tutaj wiekszosc ludzi nie ma nic wspolnego (pomijam pozerow i zakompleksiona gimbaze ktora swoimi komciami chce zamaskowac swoje kompleksy). To jest moim zdaniem jakas choroba psychiczna ,anormalne zachowanie i zwyrodnialstwo z gornej półki.Pozostaje miec tylko nadzieje ze wszyscy ci degeneraci predzej czy puzniej, skoncza w szczekach tych samych rekinow ktore tak ochoczo dokarmiali tymi kotami. A co do ciebie Bartosiu, jestem pewien na 100% ze jestes zwykla pozerska p*zdowata mameja, ktorej sadyzm ogranicza sie co najwyzej do zwalenia konia wachajac wyciagniete z kosza do prania majtki mamusi. A turbozjebem to jest twoj ojciec, bo zj***l robote . Por*chal, zaplodnil i nie zadbal o to zeby pozbyc sie sp***oliny ktora z tego wyszla (krotko mowiac nie zadbal o skrobanke).

Miles87

2014-12-14, 13:11
Szkoda kotków zwłaszcza że na świecie żyje tyle tępych polaczków. Wystarczyło 11 listopada wyłapywać podludzi w warszawie i byłaby przynęta. Albo podczas wyborów izolować tych co na korwina głosowali i też do utylizacji.

Parówka

2014-12-14, 13:12
Zauważyłem, że Ci, którym nie żal tych kotów spokojnie z kulturą przedstawiają swój punkt widzenia, ale za to większość z tych co nie podoba im się traktowanie w ten sposób zwierzaczków rzucają mięsem na prawo i lewo jakby ich piekł odbyt po ostrym kebabie.

qwerq221

2014-12-14, 13:13
pfff wyj***ne w te koty zj***ne gdyby to był mały szczeniaczek to bym się zapłakał.

stock

2014-12-14, 13:13
W Ferguson mogą dostać dużo darmowej przynęty

Tratarara

2014-12-14, 13:16
Obrońcy zwierząt i ich ból dupy, dobra robota. A ja mam w dupie te koty. I tak nic nie zmienię.

mosorekenha

2014-12-14, 13:20
dlaczego nie mogą powiesić jakiegoś wielkiego niejadowitego ptasznika

wormarder

2014-12-14, 13:21
ale wy tam wszyscy u góry co spinacie rowa o kociaczki to wiecie że to fejk tak? :)

Admirał

2014-12-14, 13:21
Sadistic.pl. Tu ludzie płaczą przy filmach z Animal Planet gdzie lew zjada gazelę, bo to okrutne.