18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydy męczą palestyńskie kobiety

S.W.A.T • 2017-05-19, 16:59
Stary jak węgiel filmik, ale, jest duża możliwość że jej jeszcze nie widzieliście. Popularna w Żydraelu zabawa.


jacek44

2017-05-19, 17:22
Nie, to przecież nie jest możliwe. Chyba błąd w opisie. Przecież to zawsze żydzi są pokrzywdzeni, a nigdy winni. Coś się pokręciło :amused:

PanKukuruźnik82

2017-05-19, 17:37
Naród tak strasznie doświadczony holokaustem, dokonuje na oczach całego świata holokaust na Palestyńczykach...

elfis

2017-05-19, 18:47
koleżanka pojechała kilka lat temu do izraela, w torebce miała chustę arafatkę,
te pojeby , obrzezane nie chciały jej wpuścić, zrobili jej rewizję
niczym Polański niepełnoletniej kochance

chyba się boją szumowiny że któraś poleci na obrzezany napletek
dla porównania obrzezanego gówna z murzyńskim h*jem

domat1

2017-05-19, 19:02
było tu raz, jak taka Palestynka zadźgała żołnierza, więc nie ma co się dziwić, że wolą reagować (mało kto lubi wąchać kwiatki od spodu)
W 22 sekundzie widać blond "Palestynkę". Od kiedy tam są blondynki?

Pewnie domagały się prawa do wyjścia z kuchni. Ja tu widzę prawidłową reakcję.

krasnal_hałabała

2017-05-19, 19:09
@up, Ciekawe dlaczego go zadźgała? dzieci Izaaka lubią gwałcić, mordować, może ją zgwałcił, może zabił jej brata albo kochanka? Poza tym Izrael okupuje Palestynę a żydy się znęcają nad Palestyńczykami i traktują ich gorzej jak śmieci, nie dziwię się tedy że go zadźgała i mam nadzieje że jak mu flaki wylatywały z brzucha to na nie napluła.

staruchazpalcemwd

2017-05-19, 19:17
No faktycznie Palestynka z dziada pradziada. Biała blondyna drze japę. Na tym filmie ja nie widzę, żeby się ktoś pastwił nad kimś. A to, że Izrael w h*ja leci to inna sprawa.

Zygmundo

2017-05-19, 19:29
Najbardziej rasistowski naród na świecie.
Napie**alają te swoje talmudy ucząc się od małego szowinizmu.
Nie wiele różnią się od muslimów, a nawet mają mnóstwo cech wspólnych np. mogą kraść, kłamać, wypierać się wiary i gwałcić małe dzieci.
Jeśli ktoś krytykuje izrael w USA to jest nazywany antysemitą. W Europie w takim wypadku powołują się na holokaust, którego zresztą są współtwórcami.(To są słowa ministra z izraela, a taki to wie co mówi)
To są ludzie z zupełnie innej cywilizacji, totalnie inny system wartości.
Prosty przykład - toczy się wojna:
- w cywilizacji chrześcijańskiej najpierw giną mężczyźni, potem starcy i kobiety dopiero na końcu możecie dostać nasze dzieci
- u żydów ma się to nieco inaczej co pokazała m.in. druga WŚ, oni pierwsze co oddawali swoje dzieci - bo przecież można zrobić następne.
Dla dobra świata ten naród nie powinien istnieć.

kalijanek

2017-05-19, 19:44
żydzi to ludzie a my jesteśmy gojami czyli zwierzętami jeśli nie świniami. Aż się boję, że przytoczenie ich filozofii życiowej może być odebrane jako antysemityzm

vasik

2017-05-19, 19:50
dobrze, popieram musimy brać z nich przyład jak się traktuje to co u nas zwą "uchodźcami"

krasnal_hałabała

2017-05-19, 19:51
@up, Nie świniami, bydłem. "Żyd jest królem, a goje nie są ludźmi, są bydłem, wyglądają jak ludzie ale nie są ludźmi bo królowi nie może służyć zwierzę w swojej własnej postaci bo to niegodne, musi mu służyć zwierzę w jego postaci"- Talmud.

somet

2017-05-19, 20:12
Wielce k***a zdziwieni wszyscy, żołnierze pragną aby te kobiety poczuły się jak u siebie w domu... ot to.

St...........on

2017-05-19, 21:12
domat1 napisał/a:

było tu raz, jak taka Palestynka zadźgała żołnierza, więc nie ma co się dziwić, że wolą reagować (mało kto lubi wąchać kwiatki od spodu)
W 22 sekundzie widać blond "Palestynkę". Od kiedy tam są blondynki?

Pewnie domagały się prawa do wyjścia z kuchni. Ja tu widzę prawidłową reakcję.



Upy
Tak patrzę na wasze komentarze i k***a ręce opadają. Gdzie wy k***a na historii byliście gimbusy!!! Palestyna została najechana przez żydów, a teraz powiększają swoje terytoria. A ta blondyna to fotoreporterka, przebrana za Palestynkę. Ktoś napisał, że Palestynka wsadziła kosę żołnierzowi- Pustaku- długo bys wytrzymał jak by te k***y tak traktowały Twoje dziecko? O czym ja mówię ty zdechniesz prawiczkiem walacym pod harda... żal jak ch*j, cebulę macie we krwi durnie.

W 2 WŚ nasi dziadkowie i pradziadowie chroni żydów, często kosztem własnego życia, a teraz potomkowie ty żydów mówią o nas:"Goje, polskie obozy zagłady". Trza było to oddac szkopom i nikt by nas dziś nie szkalował.

ch...........li

2017-05-19, 21:16
Ważne ze u nas spokój a tam to sie mogą nawet z murzynami pie**olić.

emperorzbigniew

2017-05-19, 22:04
Akurat tam, gdzie są żydzi, to jest porządek, natomiast w osiedlach arabskich jest burdel - jak to u arabów.