18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydy męczą palestyńskie kobiety

S.W.A.T • 2017-05-19, 16:59
Stary jak węgiel filmik, ale, jest duża możliwość że jej jeszcze nie widzieliście. Popularna w Żydraelu zabawa.


Wiewór

2017-05-19, 22:23
ch*j im robią. Wyraźne widać, że lafiryndy mają aparaty i próbują kręcić aferę a żołnierze je gonią. Palestyna to są brudasy. To są ciaparito. Żydzie to jest ostatnia enklawa cywilizacji na bliskim wschodzie i jedyny naród, który się nie pie**oli z arabusami.

wzl_1946

2017-05-19, 23:18
Co Wy, qrwa, pie**olicie o Palestyńczykach? To są zwykłe arabusy.

Ma...........ke

2017-05-20, 02:02
@alexandrus
@krasnal_hałabała
@kalijanek
@Zygmundo
@krasnal_hałabała
@PanKukuruźnik82
Jeszcze k***a użyszkodnika Janlew brakuje i zbierze się cała śmietanka tego co nazywa się słabym trollem albo debilizmem...

kalijanek

2017-05-20, 03:45
up@ coś mi się wydaje, że nie masz całej skóry na ku*asie

mazin

2017-05-20, 06:48
W 0:22 po lewej to Loaloa.

domat1

2017-05-20, 09:59
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Ciekawe dlaczego go zadźgała? dzieci Izaaka lubią gwałcić, mordować, może ją zgwałcił, może zabił jej brata albo kochanka? Poza tym Izrael okupuje Palestynę a żydy się znęcają nad Palestyńczykami i traktują ich gorzej jak śmieci, nie dziwię się tedy że go zadźgała i mam nadzieje że jak mu flaki wylatywały z brzucha to na nie napluła.



Co ty tu pie**olisz ćwoku.
Łapiesz się na propagandę ciapatych, żydów. polityków? Aż taki lewak z ciebie jest? Studiujesz prawo, jesteś wege i pewnie lubisz jeszcze od tyłu!
Poczytaj/pooglądaj sobie niezależne media. Żydzi to h*je, ale Palestyńczycy to też nieźli zwyrole. Radzą sobie jak mogą z muzułmanami.
A najlepsze jest to że się nawzajem wyżynają.

Grze

2017-05-20, 11:19
Jude raus !!

lynks

2017-05-20, 11:25
Brawo CaHaL

SirMajkel

2017-05-20, 12:11
Zygmundo napisał/a:

Najbardziej rasistowski naród na świecie.
Napie**alają te swoje talmudy ucząc się od małego szowinizmu.
Nie wiele różnią się od muslimów, a nawet mają mnóstwo cech wspólnych np. mogą kraść, kłamać, wypierać się wiary i gwałcić małe dzieci.
Jeśli ktoś krytykuje izrael w USA to jest nazywany antysemitą. W Europie w takim wypadku powołują się na holokaust, którego zresztą są współtwórcami.(To są słowa ministra z izraela, a taki to wie co mówi)
To są ludzie z zupełnie innej cywilizacji, totalnie inny system wartości.
Prosty przykład - toczy się wojna:
- w cywilizacji chrześcijańskiej najpierw giną mężczyźni, potem starcy i kobiety dopiero na końcu możecie dostać nasze dzieci
- u żydów ma się to nieco inaczej co pokazała m.in. druga WŚ, oni pierwsze co oddawali swoje dzieci - bo przecież można zrobić następne.
Dla dobra świata ten naród nie powinien istnieć.




Wow, ale ty masz syf w gówie no tak bo przecież wszyscy żydzi pochodzą z Izraela. Zacznij myśleć trochę globalnie bo chrześcijanie też święci nie są. Też mają krew na rękach milionów ludzi, ale nie chce mi się o tym mówić bo pewnie ty ze swoimi łysymi kolegami zaraz krzykniecie, że jestem obrońcą konkretnych ludzi.

Po prostu przestańcie patrzeć na religię, kolor skóry, pochodzenie a zacznijcie po prostu patrzeć kto jest zły a kto dobry. Jeździłem trochę po świecie i widziałem jak to wygląda naprawdę, dobrzi ludzie żyją razem bez względu na ww. cechy a to ci źli wykorzystują religie, seksualność itd to czerpania z tego korzyści, albo po prostu do bycia gnidą.

airwalk

2017-05-20, 12:48
e a i a ą ,e a i a ą, ż d , ż d

Zygmundo

2017-05-20, 13:10
SirMajkel, ja przytoczyłem tylko suche fakty.
Za to ty przytoczyłeś swoją wizje świata, która ch*j mnie obchodzi może dlatego, że jest obłudna.

"zacznijcie po prostu patrzeć kto jest zły a kto dobry" - rozmawiamy o żydach. No to jakiś przykład z brzegu - żydowskich "historyków" zakłamujących historie jest od groma, za to tych obiektywnych liczymy na palcach.
No to źli czy dobrzy? Oceniać jednostki czy masy?

Wyciągnąłeś z mojej wypowiedzi to co chciałeś, żeby coś tam wysmarować, przytoczyć nam jakieś banały! i zmienić temat na to jak wstrętni są chrześcijanie.

PS: Moi łysi koledzy już jadą ci wpie**olić. Tak że o siedemnastej za salą gimnastyczną.

DasBoot

2017-05-20, 13:11
Te kobiety celowo weszły w grupę żołnierzy. Aparat, kamera, fotoreporterka w blond włosach. To prowokacja. Ciapaci zawsze brali na litość. Palestyńczycy za żywe tarcze maja własnych ziomali, więc nie pitolcie jacy to ci żydzi to bee, a arabusy to nagle aniołki. Zwykła prowokacja.

człowiek_zły

2017-05-20, 13:12
Niech się brudasy zabijają między sobą. Z miłą chęcią pooglądam sobie to w TV lub komputerze. Żydy to takie samo gówno jak araby - dla mnie to jedna nacja tylko z inną religią. Kto nie je świń, ten jest dla mnie podczłowiekiem.

DasBoot

2017-05-20, 13:12
Te kobiety celowo weszły w grupę żołnierzy. Aparat, kamera, fotoreporterka w blond włosach. To prowokacja. Ciapaci zawsze brali na litość. Palestyńczycy za żywe tarcze maja własnych ziomali, więc nie pitolcie jacy to ci żydzi to bee, a arabusy to nagle aniołki. Zwykła prowokacja.

SQRW3L_ponury

2017-05-20, 13:54
Zygmundo napisał/a:

"zacznijcie po prostu patrzeć kto jest zły a kto dobry" - rozmawiamy o żydach. No to jakiś przykład z brzegu - żydowskich "historyków" zakłamujących historie jest od groma, za to tych obiektywnych liczymy na palcach.
No to źli czy dobrzy? Oceniać jednostki czy masy?


Oczywiście ze masy - jak pojedziesz np. do Stanów to nawet nawet nich ci przez głowe nie przejdzie mysl że jesteś kimś innym niż cebularzem złodziejem i tępym prostakiem - bo to równie oczywiste że kazdy Polak to (...) jak to że kazdy Zyd to (...)
Co wiecej - jak spotkasz kogoś ze wsi - to od razu traktuj go jak małorolnego prymitywa - wszak jednostki sie nie liczą a na wsi mieszkają same debile...
Jesli zas spotkasz kogoś z miasta - bez pardonu wygarnij mu że lewak, rurkowiec i pedał... przecież nie bedziesz sie rozdrabniał i niuansował czy to faktycznie prawda w odniesieniu do konkretnych osób... tobie wystrarczy stereotyp

ps. a na koniec wymień polskich historyków nie zakłamujących historii (na naszą korzysc) wraz z zestawem żydków którzy ja zakłamują (na ich korzysc) - może wreszcie wyjdzie brocha z worka i okaze sie ze te 'suche fakty' o których piszesz to zwykła blaga niepoparta żadną wiedzą za to w całości zbudowana na nieskomlikowanym stereotypie...

ps2. zeby nie było - gdybym znalazł sie w cyganskim obozie pewnie nie zdjąłbym ręki z portfela - co wcale nie oznacza że kazdy z nich miałby ochotę mnie skroić - choć statystycznie bankowo byłaby to wiekszosc... tyle że 'wiekszosc' to pojęcie zupełnie inne niż 'wszyscy' a ludzie którzy traktują je równorzednie wykazują sie wyjątkową indolencją w trudnej sztuce niuansowania.HOWGH.