18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życiowy frajer za kierownicą samochodu

immortaldog • 2012-07-26, 17:07


Przetłumaczony opis z YT:

Cytat:

Grupa motocyklistów jeździła w Omaha, NE w ten weekend, gdy kierowca samochodu postanowił spróbować zepchnąć je z drogi. Można zobaczyć kilka razy, jak kierowca próbuje zniszczyć motocykle przy 60 + MPH. Nie wiadomo co sprowokowało kierowcę samochodu.

Kierowca został aresztowany za narkotyki, co nie miało związku z incydentem na drodze.



Mam nadzieje że dojebią mu tyle zarzutów do tych co już ma że dostanie karę śmierci lub na dożywotnie rypanie w kiciu.

:wisielec: vs :banany: :blowjob:

ss1984

2012-07-26, 17:17
glaby z motoru sami go prowokowali. zamiast jechac normalnie to oni na glupa dawcy i tyle. lancuch nas szyje

hycel

2012-07-26, 17:20
Może jego córka była ciężko chora i potrzebowała narządów do przeszczepu?

zonk

2012-07-26, 17:22
Nie popaczał w lusterka :krejzi:

gi...........on

2012-07-26, 17:28
W sumie to i ten kierowca i ci motocykliści siebie warci. Oni zapie**alają zmieniając pasy jak rękawiczki i prowokują, a ten czubek próbuje ich zepchnąć... liczyłem, że cała grupa skończy na barierce albo jakimś tirze, ale i tak piwko :)

immortaldog

2012-07-26, 17:36
Spodziewałem się takich komentarzy od napinaczy.

Próba umyślnego zabicia kogoś na drodze a nie włączenie migacza to dwie różne sprawy.

Napinajcie się dalej ale pamiętajcie że ku*as wam od tego nie urośnie zakompleksione frajerki.

orzechccc

2012-07-26, 17:43
chyba dostal po mordzie....

oroboros

2012-07-26, 18:14
Szybcy zjeby na motorach to jeszcze pól biedy jak nikogo postronnego nie zabije.

Najabrdziej wk***iajacy są wolne zjeby na motorach. Jest ograniczenie 90 km/h spieszysz sie, jedziesz jakimś złomem (samochodem/ciezarówka), który do setki sie rozpedza tylko z góry i taki zjeb jedzie 60 i nie da sie wyprzedzić. Jedzie srodkiem pasa, zaczyansz wyprzedzać to przyspiesza, hamujesz to zwalnia. Musisz jechać za nim i tylko patrzeć jak mu kamienie napie**alaja spod koła w szybe i robia pajaczki. Normalnie Brevik sie załacza.

oI0

2012-07-26, 18:44
strony1984 motor to masz np. pod maską znawco tematu. Dożywotnio prawko powinni zabierać takim jełopom w puszkach.

DBstep

2012-07-26, 18:45
Sam bym chętnie tak chętnie się zabawił z naszymi dawcami :) Ale niestety, gówno zrobię :P

Gd...........dl

2012-07-26, 18:50
oI0 napisał/a:

strony1984 motor to masz np. pod maską znawco tematu. Dożywotnio prawko powinni zabierać takim jełopom w puszkach.



albo w kosiarce :D

mam nadzieje że gościa ukarali..

Rafal1757

2012-07-26, 18:53
nie miał jak na koniec stanąć ...

HAL-9000

2012-07-26, 19:10
immortaldog napisał/a:



Mam nadzieje że dojebią mu tyle zarzutów do tych co już ma że dostanie karę śmierci lub na dożywotnie rypanie w kiciu.




A ja mam nadzieje że pare tych kurew wykoleił i pokazał że droga to nie jest ich j***ny plac zabaw.

Pener

2012-07-26, 19:50

bolsik

2012-07-26, 20:00
Cytat:

Spodziewałem się takich komentarzy od napinaczy.

Próba umyślnego zabicia kogoś na drodze a nie włączenie migacza to dwie różne sprawy.

Napinajcie się dalej ale pamiętajcie że ku*as wam od tego nie urośnie zakompleksione frajerki.



HAHAHA i kto w tym momencie sie spina? no kto ?
Fakt faktem i ten frajer z samochodu zle robil i te leszcze na motorach tez! Po ch*j prowokowali? bo co? bo sa k***a nietykalni, bo jada w grupie i k***a zostawiaja jeden slad po sobie?