18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życiowy frajer za kierownicą samochodu

immortaldog • 2012-07-26, 17:07


Przetłumaczony opis z YT:

Cytat:

Grupa motocyklistów jeździła w Omaha, NE w ten weekend, gdy kierowca samochodu postanowił spróbować zepchnąć je z drogi. Można zobaczyć kilka razy, jak kierowca próbuje zniszczyć motocykle przy 60 + MPH. Nie wiadomo co sprowokowało kierowcę samochodu.

Kierowca został aresztowany za narkotyki, co nie miało związku z incydentem na drodze.



Mam nadzieje że dojebią mu tyle zarzutów do tych co już ma że dostanie karę śmierci lub na dożywotnie rypanie w kiciu.

:wisielec: vs :banany: :blowjob:

Mizantrop

2012-07-26, 20:03
strony1984 napisał/a:

glaby z motoru sami go prowokowali. zamiast jechac normalnie to oni na glupa dawcy i tyle. lancuch nas szyje



Jesteś rozgoryczony tym, że ci mama nie pozwoliła kupić skutera na 16 urodziny?

Btw. powinni mieć prawo wpie**olić mu na koniec za to.

M@peT

2012-07-26, 20:03
A ja mam nadzieję, że mu pokaźnie dopie**olili.

Azazel91

2012-07-26, 20:12
On to oczywiście do pudła z miejsca, a motocyklistów olać, przyjdzie na nich pora. Trochę mnie dziwi że niektórzy tutaj twierdzą że motocykliści to jacyś uprzywilejowani najbardziej na ulicy są a zrobienie im czegokolwiek powinno się kończyć karą śmierci. Ogarnijcie p*zdy bo to wy tutaj się spinacie najbardziej. Jeżdżę "puszką" i zgadnijcie - wcale się od was gorzej nie czuję. W ogóle podział na "dawców i puszki" jest po ch*ju, wrzućcie na luz.

TelewiZorro

2012-07-26, 20:25
oni najwyraźniej 'chcieli'. Spokojnie mogli gościa zostawić w tyle i pojechać dalej, ale nie, trzeba jechać obok debila w aucie który usiłuje zepchnąć. Wszyscy są siebie warci.

Schabik

2012-07-26, 20:46
wyprzedzili go, ale jak widać pan miał ochotę zrobić z nich tatar. nie ich wina, mam nadzieję że mu soczyście wpie**olili.

+ trzeba mieć na uwadze, że gość z samochodu to był ćpun

brylant1412

2012-07-26, 20:47
ta ch*ja mu zrobili wszyscy po kolei zrobili mu laske i go przeprosili

Wiochmen

2012-07-26, 20:51
ja bym podkrecil do odciny i bym goscia zgubil no bo niby k***a jak mam go zatrzymac i mu wpie**olic?

tylko ze ci kretyni jezdza w koszulkach to nie specjalnie da sie pozapie**alac,nie czaje ich toku rozumowania na h*j oni tak kolo niego jezdzili jak wypadku zwyklego szlifa zdarli by sobie skore do samych kosci,no i jak typ ich taranuje to chyba nie specjalnie chce sie zatrzymywac

Feragas

2012-07-26, 21:00
Ale pener ma zajebiście słitaśny rósoffffy nick :)

Nikkoo

2012-07-26, 21:04
Jechali jak jechali bez przesady w opisie pisze ze predkosc to mniej wiecej 60 mph czyli max na takiej drodze bo to chyba autostradka byla zreszta facet tez ich doganial ladnie. Jak jedzie sie motocyklem to nie trzeba trzymac sie idealnie srodka ani krawedzi pasa cala szerokosc pasa jest zarowno dla auta i motocykla to ze motocykl zajmuje mniej miejsca to nie znaczy ze ma jechac przy boku.

czerwo64

2012-07-26, 21:06
k***a dobrze tak palantom, wiekszosc motocyklistow to spoko ludzie ale takie dupki jak na filmiku zaczepki szukaja, nie raz mialem sytuacje ze widzieli ze mam szybsze aauto to jedzie za mna miga mi swiatlami zebym zapie**alal i sie z nim scigal, oczywiscie z nimi szans nie majac, zeby podbudowali sobie wątłe ego, zamontowac dzialko na masce i strzelac do nich ;]

Kotierez

2012-07-26, 21:08
Taki ch*j!! Film przycinani, ni ch*ja nie wiadomo od czego sie to zaczęło. Wiem tylko tyle, że gdyby chcieli to by odjechali i gosc w puszcze wąchałby spaliny i nie byloby akcji ze raz sa z przodu a raz z tyłu!!
Tylko tyle widac na filmie, no i to ze jest ich grupa a samochod 1

Pi...........is

2012-07-26, 21:15
Japie**ole, znowu wojna a to wina kierowcy samochodu a to wina motocyklisty.

Srutututu.

Jedna bardzo prosta zasada która rozwiązuje problem na wieki. Zakaz wymijania pojazdów każdej kategorii na jezdni przez pojazdy kat. A.
Żyli długo i szczęśliwie koniec.

biceps

2012-07-26, 21:28
czerwo64 napisał/a:

k***a dobrze tak palantom, wiekszosc motocyklistow to spoko ludzie ale takie dupki jak na filmiku zaczepki szukaja, nie raz mialem sytuacje ze widzieli ze mam szybsze aauto to jedzie za mna miga mi swiatlami zebym zapie**alal i sie z nim scigal, oczywiscie z nimi szans nie majac, zeby podbudowali sobie wątłe ego, zamontowac dzialko na masce i strzelac do nich ;]



mówisz o daewoo tico ?

ch...........ek

2012-07-26, 21:38
i bardzo dobrze. Banda jełopów na motorach uczepiła się kierowcy jak rzep psiego ogona. Szkoda że go nie zj***ło z tego motoru.

gi...........on

2012-07-26, 22:11
immortaldog napisał/a:

Spodziewałem się takich komentarzy od napinaczy.

Próba umyślnego zabicia kogoś na drodze a nie włączenie migacza to dwie różne sprawy.

Napinajcie się dalej ale pamiętajcie że ku*as wam od tego nie urośnie zakompleksione frajerki.



Od oglądania drogowych pojebów na YT też nie rośnie, także odpuść sobie z wyzywaniem od "napinania" i przyjmij do wiadomości, że jak coś publikujesz, to ktoś może mieć odmienne zdanie i nie wszyscy będą Ci lizać dupę.

A skoro już to publikujesz to pewnie sam masz motocykl i bawią Cię takie nagrania... jedno Ci powiem - od poważnego rozj***nia się samochodem z winy takich idiotów (i nie zwalam tu winy na motocyklistów, bo ten w aucie równie poj***ny) trzykrotnie uratował mnie tylko i wyłącznie refleks i doświadczenie z wcześniejszych sytuacji w których pojazd stawał się pod/nadsterowny i musiałem sobie radzić sam...

Tobie życzę teraz dokładnie takiej sytuacji - poczuj to samo co ja, niech Cię w sekundę zaleje zimny pot, nogi zmiękną, przejdą ciarki i jeśli tylko wykażesz się takim refleksem (szczęściem?) jak ja to się k***a nauczysz, że w takiej sytuacji jak na wrzuconym przez Ciebie filmiku, normalny kierowca zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i odpuszcza, czyli zwalnia, żeby stracić idiotę z pola widzenia, a nie stracić życie.

Myśl co chcesz, pisz co chcesz, nazwij mnie napinaczem jeszcze raz jeśli Ci to w jakiś sposób daje satysfakcję, gdyby można było to piwa za wstawkę i tak bym Ci nie "odebrał" bo po to jest ten portal, żeby chorych ludzi pooglądać, ale bronienie kogokolwiek, kto w tym filmiku uczestniczył podchodzi po jakiś fanatyzm... tak, czy inaczej - odezwij się jak ktoś zaśnie i będzie Ci jechać na czołówkę i przeżyjesz (czego Ci jak najbardziej życzę) :)