18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życiowy frajer za kierownicą samochodu

immortaldog • 2012-07-26, 17:07


Przetłumaczony opis z YT:

Cytat:

Grupa motocyklistów jeździła w Omaha, NE w ten weekend, gdy kierowca samochodu postanowił spróbować zepchnąć je z drogi. Można zobaczyć kilka razy, jak kierowca próbuje zniszczyć motocykle przy 60 + MPH. Nie wiadomo co sprowokowało kierowcę samochodu.

Kierowca został aresztowany za narkotyki, co nie miało związku z incydentem na drodze.



Mam nadzieje że dojebią mu tyle zarzutów do tych co już ma że dostanie karę śmierci lub na dożywotnie rypanie w kiciu.

:wisielec: vs :banany: :blowjob:

Me...........re

2012-07-27, 00:16
Trochę tych pajaców rozumiem - może po prostu chcieli mieć dowód dla policji, że kierowca samochodu stwarza cholerne zagrożenie, prowokowali go, a on się temu poddawał, no ale jak napisał przedmówca, ryzykowanie własnym życiem dla głupiego nagrania na kamerce dla policji nie jest tego warte i lepiej po prostu oddalić się od debila na bezpieczną odległość.

amb

2012-07-27, 11:01
gdybym wracal w lekowej po kacu, to robilbym dokladnie to samo, co ten koles w aucie. nie mam zony, dzieci, kredytu ani majatku, za to mam samochod, ktorym moge paru idiotow-zadymiarzy z nadprodukcja testosteronu na 2 kolkach rozpieprzyc.

DziQ6666

2012-07-27, 12:14
Info dla wszelakich obrońców tych debili na motocyklach..

Życzę Wam żeby taki frajer z kompleksami czy bez jadąc 150 km/h po mieście gdzie jest ograniczenie do 50 rozjechał Wam brata, matkę, ojca czy żonę.. Ciekawy jestem czy nadal będziecie uważali że to spoko kolesie.

Ludzie zrozumcie wreszcie że brawurowa jazda naraża innych ludzi na niebezpieczeństwo, ludzi nie świadomych zagrożenia !! I nie ma różnicy czy to samochód, rower czy motocykl.


immortaldog

2012-07-27, 13:23
amb napisał/a:

gdybym wracal w lekowej po kacu, to robilbym dokladnie to samo, co ten koles w aucie. nie mam zony, dzieci, kredytu ani majatku, za to mam samochod, ktorym moge paru idiotow-zadymiarzy z nadprodukcja testosteronu na 2 kolkach rozpieprzyc.



Nie masz żony, dzieci ani majątku bo jesteś Życiowym Frajerem. 8-)


DziQ6666 napisał/a:

Info dla wszelakich obrońców tych debili na motocyklach..

Życzę Wam żeby taki frajer z kompleksami czy bez jadąc 150 km/h po mieście gdzie jest ograniczenie do 50 rozjechał Wam brata, matkę, ojca czy żonę.. Ciekawy jestem czy nadal będziecie uważali że to spoko kolesie.

Ludzie zrozumcie wreszcie że brawurowa jazda naraża innych ludzi na niebezpieczeństwo, ludzi nie świadomych zagrożenia !! I nie ma różnicy czy to samochód, rower czy motocykl.



Ale nie dociera że to jest autostrada ? Za dużo faktów się naczytałeś i teraz pie**olisz trzy po trzy jak stara baba pod kościołem jakie to wszystko niebezpieczne.

Zdziadziałeś się za w czasu ? nie wiesz że prędkość, dobre samochody/motocykle to dobra zabawa ? Ja pie**ole niektórzy to mają nudne życie na własne życzenie.

Do tej pory słowo "brawurowa" słyszało się od starych dziadów i dziennikach dla starych pryków w których to już 100km/h jest prędkością z kosmosu, pamiętam taki nagłówek z jakiejś gazety, "Pędził 100km/h!" :lol:

Ciekawe że nigdy nie spotkałem w życiu realnym osoby w Twoim wieku która by pie**oliła takie farmazony. Najwidoczniej dlatego że takie cepy nie mają kolegów, są starymi prawiczkami i mają zj***ne podejście do życia.

Najśmieszniejsze jest to że tacy abstynenci od życia najczęściej obrywają od życia.

Gienek2

2012-07-27, 14:06
a może widział ten filmik, dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu i się wk***ił

immortaldog

2012-07-27, 14:43
Gienek2 napisał/a:

a może widział ten filmik, dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu i się wk***ił



Przez takich debili jak na tym filmiku do którego się odwołałeś, opinia o motocyklistach jest coraz gorsza a tego debila co nakręcił ten filmik nie nazwałbym motocyklistą tylko zakompleksionym pozerem z małą samo oceną..

Filmik powinien mieć tytuł, jak odróżnić pozera od motocyklisty.

rogi_sc

2012-07-27, 17:16
Nie chce uzywać niecenzuralnych słow. Po prostu ręce i cycki opadają :D Tak jak napisał kolega immortaldog- większość z was jest jak stary antyspołeczny dziad. bez znajomych i przyjaciół. Całe życie w 4 ścianach lub przed telewizorem z piwkiem i pilotem w ręku :D Kursują tylko praca- samochód- dom :D Narzekacie jakie to życie jest ciężkie? Nooo.
A oglądałeś ostatnio wiadomości?! Jakiś kretyn jechał ostatnio po autostradzie motocyklem! :D hahahaha

Aż się zarejestrowałem żeby to skomentować :D Jak to czytam dochodzę do wniosku ze polscy kierowcy to jacyś paranoicy :D Połowę z nich powinni leczyć na oddziałach zamkniętych :D haha. Boicie się motocyklistów jak nadjeżdżających ciężarówek :D Tymczasem to pojazd jednośladowy który podczas kolizji z innymi nie ma żadnych szans. Zrozumcie to wreszcie. To czy on jedzie 50 czy 150 to jest jego sprawa- jego życie. Podniecacie się jakimś ćpunem który zaatakował/ sprowokował motocykliste. Moim zdaniem zasłużył na pożądny oklep. To co robił już grubo wykraczało poza prowokacje (pomijając fakt że pewnie nieźle był nadźgany) :D Za dużo "trudnych spraw" naoglądaliście się na polsacie. Wrzućcie na luz. Szacun dla chłopaka który przeżył próbę zepchnięcia go z drogi albo uderzenie w "kamerzystę" od tyłu. Jestem pełen podziwu że wyszli z tego cało bo takie kolizje zazwyczaj kończą się tragicznie.

Wszedzie są "napinacze" (pewnie 85% komentujących ten post chociaż w ogóle się za takich nie uważają :D )
Ludzie którzy za słuszną uważają tylko ta drogę którą sami podążają. Pakują wszystkich do jednego wora. Motocykliści to szaleńcy, kierowcy tirów to debile a politycy to złodzieje :D haha. Jest jedna rzecz która całe życie im wychodzi :D Narzekanie i pie**olenie głupot. Żal mi was. Życzę powodzenia i spokojnej starości :D Może nakręcą kolejną serie "trudnych spraw", będzie co robić w następne wakacje :D

SasekPL

2012-07-27, 23:21
Nie rozumiem o co tutaj ludziom chodzi. Przecież motocykliści lubią adrenalinę i inne takie. Gościu dostarczył im trochę więcej emocji. A ci jeszcze narzekali, pff. To czy oddadzą organy teraz, czy później, wielka mi rzecz. :D
Mało sadystycznych komentarzy na sadolu ostatnio.