18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiedzanie donieckiego lotniska

Janusz~ • 2015-02-12, 13:32
Niby nic sadystycznego, ale jak ktoś lubi powojenne krajobrazy, to powinno się spodobać.

W rolę przewodnika wciela się Arseny Pavlov aka Motorola - jeden z liderów prorosyjskich separatystów.


Mateush444

2015-02-12, 13:48
Nie propagujmy rosyjskich filmików wstawianych przez agentów!!!

grubystefan

2015-02-12, 14:25
A dlaczego nie! Jak dla mnie to oni mają większe prawa niż ukraińcy do tych ziem. Naród ukraiński? A co to k***a w ogóle jest? Gdzie jest o tym w historii? Za dużo chyba tvn kolego oglądasz!

Mateush444

2015-02-12, 15:04
Prawo do ziemi ma k***a ten kto na niej jest więc nie pie**ol. Idąc twoim tokiem myślenia Ameryka jest indian czyli powinno się wyj***ć wszystkich hamburgerów do krajów z jakich tam przybyli i się osiedlili.

fc...........ol

2015-02-12, 15:05
@grubystefan tak samo jak wy pajacu 3 rozbiory hahaha co to jest ??? nie masz prawa bytu tak samo jak aoni , a jak myslisz odwrotnie to stulryj kacapaska sciero !!

oc...........ki

2015-02-12, 15:12
jak ktoś ma wolne 16 000 000 PLN to może sobie kupić własne lotnisko - prawie 500ha z budynkami :mrgreen:

kalium

2015-02-12, 15:21
@fckpol - jak nie wiesz o czym pie**olisz - to zwyczajnie nie pie**ol. No i naucz się jako tako pisać po naszemu. Bo jak widać u ukropów nawet ciężko z logiką...

grubystefan

2015-02-12, 18:45
fckpol napisał/a:

@grubystefan tak samo jak wy pajacu 3 rozbiory hahaha co to jest ??? nie masz prawa bytu tak samo jak aoni , a jak myslisz odwrotnie to stulryj kacapaska sciero !!

Czytam Twoje posty i stwierdzam, że jesteś jakąś ukraińską k***ą. Żryj gruz frajerze i napinaj się piesku napinaj bo jutro znów trzeba będzie z głową wbitą w chodnik chodzić p*zdeczko :D Jak to mogą być ich ziemie jak ludność tych terenów pluje w ryj banderowcom co chcą ich niby uratować :D Tak samo to jest ukraińskie jak Krym, czyli wcale! Nagle nam w europie wyrasta 60mln naród i to jest problemem. A jak tak ich lubisz to wypie**alaj walczyć o ukraiński Donbas:D Putin im nie popuści i bardzo dobrze. Szkoda, że my ich nie jebniemy z drugiej strony i zabierzemy też co nasze! Co może to też są ukraińskie ziemie. Widać, że ci k***a w szkole nie szło bo nie masz pojęcia o czym piszesz a historie znasz pewnie k***a z filmów wojennych. Żydowskich reżyserów :D

LubiePlacki84

2015-02-12, 20:13
Według mnie te ruskie gnidy traktują czyjąś tragedie jak rozrywke

Un...........ly

2015-02-12, 22:26
Ja nie wiem czy na sadisticu staraja sie ostatnio brylowac 14-16 latkowie i polmozgi pokroju bongmana za wirtualne piwka czy jaki ch*j... Ktos wrzuci cos o ukrainskich regularnych zolnierzach*(nie Azovach, Ajdarach, Dniprach, Alfach) to jest wyzywany od ukrainskiej sciery przez wszystkich rowno i zaraz pojawiaja sie krzyki o wolyn, zeby autorowi matke wyr*chali i inne rzeczy*(Co ma k***a 23 latek wspolnego z wolyniem, lub nawet taki prawnik z ajdaru pochodzacy z luganska ch*j wie, ale powyzywam bo modne)... Najlepsze sa zyczenia zeby ukraincy wyzdychali*(a niech sie stanie, to wtedy bedzieci mieli swoich braci ruskow na granicy zobaczymy kto wtedy bedzie trzasl gaciami, zeby sie scenariusz Groznego nie powtorzyl np. w takiej warszafce)...

Z kolei gdy wrzucany jest filmiki z terenow zajmowanych przez "Separatystow" czy to ukrainskich czy tam rosyjskich jeden ch*j... tego nie ma, ba nawet dzieciaczki sie podniecaja jakie to nie kozaki a jaki ten givi i motorola nie mocny, chociaz obydwie strony tego konfliktu napie**alaja i to rowno po cywilach, szpitalach itp... Swoja droga Givi gosc ktory ciagnal kable w fabryce gdzies pod donieckiem i teraz wielki pulkownik*(o k***a)... Motorola rusek z krwi i kosci wojowal w czeczeni ale on walczy o swoja ziemie *(ta k***a o swoja)...

Zeby bylo smieszniej te same osoby wyzywajace ukraincow tutaj bronia separow i nikt nie zauwaza tego co robia i jak np obchodza sie z jencami lub jak okradaja sklepy na zajmowanych terenach, a jak sie nie zgadzasz z modnymi na sadisticu pogladami to masz wypie**alac z kraju, no ja jebie...

Edit1: Aaaa i nie wiem czy juz pozapominaliscie kogo kreaowala propaganda w pierwszych miesiacach niejakiego Masye, gdzie on teraz jest ? Zostal postrzelony nie mogl wojowac i go nie ma, tak samo byloby z kablarzem givim gdyby zostal postrzelony... 99 % tych filmikow to kreowanie bohatyrow dla tluszczy jak za zwiazku radzieckiego....

k***a co to sie porobilo -.-

Pietia82

2015-02-13, 00:43
Znowu kacapską propagandę ktoś tu uprawia? Jak tak bardzo kochacie naszego czerwonego wielkiego brata to się tam może czas przeprowadzić? Tacy z nich separatyści jak z koziej dupy trąba. Zwykłe ruskie wojaki.

Szkoda że mu kulki w łeb nie władował na początku filmiku tylko w kamizelkę strzelał :idzwch*j:

terro79

2015-02-13, 01:42
No i to rozumiem a nie jakiś odgrzewany kotlet Czarnobyl. Powinni zrobić kolejną zamkniętą strefę i brać kasę za wycieczki, bo raczej nie zamierzają tego sprzątać. Ja jestem pierwszym chętnym na takie zwiedzanie ;-)

A tak na serio to nagranie pokazuje jak zajebiście są wyposażeni ci ''separatyści'' dobre mają tam sklepy survivalowe. Nie wyglądają jakby im czegoś brakowało. W sumie to widać że podoba im się ta zabawa w wojnę. Rosjanie to taki naród że bez wojny długo nie wytrzymają, w sumie to tak jak Amerykanie. Nie ważne do kogo aby sobie postrzelać

Vzam

2015-02-13, 12:52
Mój dziadek był w AK. Po zakończeniu wojny chodził z karabinem do lasu. Kiedyś go aresztowali i nigdy nie wrócił.

Teraz gimbusy liżą d.pę Putinowi. Taki piękny mój kraj...

q800

2015-02-13, 16:47
A ty gimbo liżesz rowa UPAińskim rezunom.

reynevvan

2015-02-13, 16:56
"Co ma k***aa 23 latek wspolnego z wolyniem, lub nawet taki prawnik z ajdaru pochodzacy z luganska ch*j wie, ale powyzywam bo modne"

Co ma wspólnego? :D Chodzi na marsze w rocznice urodzin bandery, kładzie kwiaty pod jego pomnikiem, na majdanie wywiesza flagi upa ;)