18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiedzanie donieckiego lotniska

Janusz~ • 2015-02-12, 13:32
Niby nic sadystycznego, ale jak ktoś lubi powojenne krajobrazy, to powinno się spodobać.

W rolę przewodnika wciela się Arseny Pavlov aka Motorola - jeden z liderów prorosyjskich separatystów.


kalium

2015-02-14, 13:17
Catacombe napisał/a:


Kogo by tu jeszcze j***ć i nienawidzić? Bo na ch*j nam sojusze, najlepiej rozdrapywać stare rany, przecież jesteśmy tacy potężni że możemy wypowiedzieć wojnę całej galaktyce.



Zapomniałeś o wielu nacjach. My chyba tylko Indian się nie czepiamy. Bo nie ma kogo, skoro ich wybito praktycznie do zera. :mrgreen: Jak to mawiał kiedyś pewien pan (którego poglądów i wielu zachowań nie akceptuję): naród dobry, tylko ludzie k***y. A na wojnę to my możemy iść z rozpie**oloną Ukrainą, na nic więcej nas nie stać.

RakMozgu

2015-02-14, 15:08
Unfriendly napisał/a:

Ja nie wiem czy na sadisticu staraja sie ostatnio brylowac 14-16 latkowie i polmozgi pokroju bongmana za wirtualne piwka czy jaki ch*j... Ktos wrzuci cos o ukrainskich regularnych zolnierzach*(nie Azovach, Ajdarach, Dniprach, Alfach) to jest wyzywany od ukrainskiej sciery przez wszystkich rowno i zaraz pojawiaja sie krzyki o wolyn, zeby autorowi matke wyr*chali i inne rzeczy*(Co ma k***a 23 latek wspolnego z wolyniem, lub nawet taki prawnik z ajdaru pochodzacy z luganska ch*j wie, ale powyzywam bo modne)... Najlepsze sa zyczenia zeby ukraincy wyzdychali*(a niech sie stanie, to wtedy bedzieci mieli swoich braci ruskow na granicy zobaczymy kto wtedy bedzie trzasl gaciami, zeby sie scenariusz Groznego nie powtorzyl np. w takiej warszafce)...

Z kolei gdy wrzucany jest filmiki z terenow zajmowanych przez "Separatystow" czy to ukrainskich czy tam rosyjskich jeden ch*j... tego nie ma, ba nawet dzieciaczki sie podniecaja jakie to nie kozaki a jaki ten givi i motorola nie mocny, chociaz obydwie strony tego konfliktu napie**alaja i to rowno po cywilach, szpitalach itp... Swoja droga Givi gosc ktory ciagnal kable w fabryce gdzies pod donieckiem i teraz wielki pulkownik*(o k***a)... Motorola rusek z krwi i kosci wojowal w czeczeni ale on walczy o swoja ziemie *(ta k***a o swoja)...

Zeby bylo smieszniej te same osoby wyzywajace ukraincow tutaj bronia separow i nikt nie zauwaza tego co robia i jak np obchodza sie z jencami lub jak okradaja sklepy na zajmowanych terenach, a jak sie nie zgadzasz z modnymi na sadisticu pogladami to masz wypie**alac z kraju, no ja jebie...

Edit1: Aaaa i nie wiem czy juz pozapominaliscie kogo kreaowala propaganda w pierwszych miesiacach niejakiego Masye, gdzie on teraz jest ? Zostal postrzelony nie mogl wojowac i go nie ma, tak samo byloby z kablarzem givim gdyby zostal postrzelony... 99 % tych filmikow to kreowanie bohatyrow dla tluszczy jak za zwiazku radzieckiego....

k***a co to sie porobilo -.-


Przecież jesteś takim samym "półmózgiem" jak oni tylko kibicujesz Ukraińcą zamiast separatystą.
Pewnie jesteś jednym z tych idiotów którzy mówią ,że silna i niezależna Ukraina leży w interesie Polski. Gówno prawda słaba Ukraina I słaba Rosja jest w interesie Polski. Jedni się rozbiją i podziełą na dwa kraje drudzy wykrwawią ekonomicznie.

:idzwch*j:

Catacombe

2015-02-16, 16:11
kalium napisał/a:



Zapomniałeś o wielu nacjach. My chyba tylko Indian się nie czepiamy. Bo nie ma kogo, skoro ich wybito praktycznie do zera. :mrgreen: Jak to mawiał kiedyś pewien pan (którego poglądów i wielu zachowań nie akceptuję): naród dobry, tylko ludzie k***y. A na wojnę to my możemy iść z rozpie**oloną Ukrainą, na nic więcej nas nie stać.



j***ć Indian, bo czerwoni. Polak każdego znienawidzi.