18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiastun fimu "Jack Strong"w reż. W. Pasikowskiego

juzeg • 2013-11-13, 15:13
Zwiastun nowego filmu Władysława Pasikowskiego pt. "Jack Strong" o działalności płk Ryszarda Kuklińskiego. Moim skromnym zdaniem zapowiada się nieźle.



po tagach nie znalazłem.

wieniu

2013-11-13, 22:32
Quartz75 weź ty się już bardziej nie ośmieszaj. Gadamy o faktach to proszę powiedz mi jak odniesiesz się do faktu istnienia operacji wisła. Jeśli jesteś taki wybitny to proszę odnieś się do tego i powiedz co to niby było, pewnie według ciebie to wymysły? Ruscy mieli nas w dupie. Powiedz jeszcze, że zsrr to kraj "pokoju"! Ale pewnie i tak jak na debila roku przystało ty dalej będziesz pisał te swoje bzdury. Dla mnie i dla każdego zdrowo myślącego obywatela Kukliński to postać tragiczna i bohater, który wolał poświęcić wszystko co ma by starać się o obronę kraju.

maciejmss

2013-11-13, 22:39
Film rodem z faktów TVN'u kukliński zbawca swiata i Polski. Zdrajca własnego narodu tak jak i Jarecki

MonroeHutchen

2013-11-13, 22:42
jak przeczytałem nazwisko od razu pomyślałem o



vanTerrier

2013-11-13, 23:07
Quartz75, najlepsza beka jest z tego, że domagasz się samodzielnego myślenia i wspierania się wyłącznie na faktach, a 3/4 twoich postów zajmuje wyłuszczanie oponentom z jakiegoż to powodu nie dorośli jeszcze do rozmowy z tobą. Uracz nas, biedny plebs, cząstka swojej tajemnej wiedzy :krejzi:

Widać na kilometr, żeś wsiur i prostak, a swój nieskazitelny tok rozumowania wykuwałeś w oparciu o dyskusje przy bimbrze z ziemniaków szwagra, a nie żadnych książkach.


:idzwch*j:

MrBean

2013-11-13, 23:44
Pasikowski.. to nie może być dobre.

quartz75

2013-11-13, 23:48
No właśnie, pogadajmy o operacji Wisła. Podaj mi źródła z jakich czerpiesz wiedzę. No i tak ogólnie o co chcesz zapytać w związku z tą operacją? To na sercu była, czy może przeszczep wątroby? Bo operację to już chyba sam sobie dorobiłeś, takich nazw się nie używało wtedy...

Prokurator

2013-11-13, 23:59
No to ci mówię, to tak jak stałem, tak jebłem tego MrBean młotkiem, no... takim z półtora kilowym. No ze łba nie było co zbierać... wyrwałem chwasta... To ja sobie myślę, to po co taki człowiek żyje? Po co taki człowiek żyje? Jak ten chwast... wyrwałem chwasta.




Ni...........ny

2013-11-14, 00:08
Jak jak k***a kocham te pseudo naukowe wywody pie**olonych internetowych bohaterów, na temat historii.
Siedzi taka p*zda w domu u mamusi i rozsądza kto zdrajca a kto nie, ryzykując najwyżej bana na sadisticu.
Nie było was w kopalni wujek, w stoczni czy na ulicy pełnej zomo, nie wiecie jak było wiec przyhamujcie z autorytarnymi osadami tamtych wydarzeń bo większość z was nie miała by odwagi by zrobić cokolwiek w takiej sytuacji

Majozen

2013-11-14, 00:19
quartz75 napisał/a:

No i tak ogólnie o co chcesz zapytać w związku z tą operacją? To na sercu była, czy może przeszczep wątroby? Bo operację to już chyba sam sobie dorobiłeś, takich nazw się nie używało wtedy...



Jesteś większym debilem niż myślałem... Robisz jakieś j***ne wywody jakbyś jechał z Poznania do Warszawy przez Nowy York, zamiast albo podać konkrety, albo wreszcie ogarnąć czerep i przyznać się, że nie wiesz o czym mówisz, ale nie, pie**olisz żeby pie**olić. Wieniu zapytał Cie jak się odniesiesz do operacji Wisła, a ty wypie**alasz z czymś takim. Dla mnie jesteś zwykłym debilem który nie wie o czym mówi. Wielki murzyński ch*j Ci w plecy, mimo, że pewnie dla Ciebie to przyjemność.

!Timon

2013-11-14, 00:23
No k***a rzeczywiście - jego rodacy padaliby jak muchy dzięki informacjom które przekazał dla PIENIĘDZY ale ch*j z tym przecież zdradził PRL! Fakt, że ginęliby ludzie którzy byli przeciwko systemowi jest przecież nieistotny.
To, że zdradził PRL to jedno a to, że sprzedał za dolary swoich rodaków będących w ch*jowym położeniu to drugie.

kpiciel

2013-11-14, 00:37
Odsyłam do filmu dokumentalnego o Ryszardzie Kuklińskim.
Film można znaleźć pod tytułem "Gry Wojenne"
http://www.sadistic.pl/gry-wojenne-plk-ryszard-kuklinski-vt195992.htm?highlight=kukli%C5%84ski

Dla jakiej kasy? Planty.
Gość poświęcił wszystko co mógł. Dla nas.
Zdrada wojska polskiego, które strzelało do Polaków? Zajebiście.
Brak mi słów.

A może wg. was on teraz żyje w dobrobycie i wydaje hamburgerowe pieniądze na koks i dz**ki?
Aha zapomniałem: Nie żyje. Tak jak jego dwóch synów. Umarł zapomniany. Jeden z nielicznych o których powinniśmy pamiętać.



!Timon

2013-11-14, 01:10
@kpiciel

Wojsko polski za PRL było wojskiem poborowym czyli zwykły Jan Kowalski po maturze albo w ogóle bez został zmuszony do założenia munduru i walki o utrwalanie władzy ludowej czy mu się to podobało czy nie.
I takich Janów Kowalskich wyr*chał kukliński.

wieniu

2013-11-14, 01:40
@up świetnie a taki janek kowalski gdyby poszedł rozkaz z zsrr musiałby iść w miejsca bezpośrednio po uderzeniu bomby atomowej. Ciekawe czy wtedy by było wesoło prawda? Ruscy nigdy nie liczyli się z obywatelami. Gdy przeprowadzali próby jądrowe na terenie kazachstanu wcale nie wysiedlili ludności a bo po co? Dali im książeczki, że brali udział w teście - mając gdzieś na co będą cierpieli ci ludzie i ich dzieci. Tak więc zsrr krajem pokoju, polska pustynią atomową. Dla mnie to, że Kukliński poinformował CIA o składach atomowych w Polsce mimo tego, że bardzo ryzykował to bohaterstwo a nie zdrada.

darkclif

2013-11-14, 02:08
@quartz75

Nie wiem czy jesteś komuchem czy po prostu jesteś lekko ograniczony w rozwoju że odpowiada Ci rząd gdzie 90% osob jest zależnych od władz rosyjskich.

Cytat:

Jesteś idiotą a zasad swoich nie zmienię. Nie dyskutuję z takimi.


Człowieku, wymagasz od innych konstruktywnej dyskusji a sam zachowujesz się jak pryszczaty idiota. Nie chcesz i nie umiesz dyskutować? - to zamknij jape i opuść proszę tą stronę.

Cytat:

Ale ty za mały jesteś, żeby to zrozumieć.


Kolejna marna próba dowartościowania się, takie teksty możesz kierować do dzieci z przedszkola, ew. do swojego rozumu.

Cytat:

Nie chce mi się z tobą gadać, bo ty nawet nie masz zamiaru zrozumieć o czym mowa.


Doskonale że nie chce ci się gadać, więc skończ juz pieprzyć głupoty. Weź raczej rzetelną książkę do historii i przeczytaj czym była Polska za czasów PRL i kto nią rządził, jeżeli tak według ciebie wygląda państwo niezależne, równe wobec wszystkich to radzę ci się leczyć.

Cytat:

No i uj, już japa opadła, nie wiesz co odpowiedzieć.


Brak słów, poziom gimnazjum jak nie mniejszy, idź lepiej wyczyścić swój dresik i tornister.

Cytat:

Za mały jesteś do dyskusji a takie pierdy to dzień w dzień słychać.


Widze że kolega potrzebuje wygórowanego poziomu adekwatnego do swojego ego, radze dyskutować z takimi "wielkimi postaciami" jak prof. Bauman czy Tomasz Lis. Na pewno znajdziecie wiele wspólnych idei i tematów do rozmowy, powodzenia.

wsamookno

2013-11-14, 10:08
zdrajcami to można nazywać Jaruzelskiego czy Kiszczaka

a bohaterami powinno sie tych którzy gineli podczas strajków, byli ściagani przez ubecje czy siedzieli w więzieniach po stanie wojennym

tylko że te historie nie są już tak medialne