18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwiastun fimu "Jack Strong"w reż. W. Pasikowskiego

juzeg • 2013-11-13, 15:13
Zwiastun nowego filmu Władysława Pasikowskiego pt. "Jack Strong" o działalności płk Ryszarda Kuklińskiego. Moim skromnym zdaniem zapowiada się nieźle.



po tagach nie znalazłem.

kropelkasiku

2013-11-13, 20:48
wypada isc do kina, juz po 45 minatach reklam pojawi ise scena otwarcia

petru23

2013-11-13, 20:50
doświadczenie nakazuje domniemywać, ze będzie to gniot na miarę KacWawa. Zapewne zwiastun ukazał wszystkie najlepsze sceny...

KissOfDeath

2013-11-13, 20:53
Nareszcie zapowiada się dobry film, a nie kolejne gówno z Karolakiem i Kotem.

carl92

2013-11-13, 21:09
Początek jak z Modern Warfare

!Timon

2013-11-13, 21:15
Ciekawe jak zdaniem rzeszy głąbów ten zdrajca kukliński miał chronić Polskę w ewentualnym konflikcie. Chyba tak, że dostarczyłby precyzyjnych planów rozmieszczenia broni atomowej w Polsce i byłoby wiadome gdzie wycelować swoje głowice i jak dużo ich doj***ć żeby przypadkiem nie było za mało.
ZSRR i USA wzajemnie się szachowały - uderzenie z którejkolwiek ze stron doprowadziłoby do zmasowanego odwetu. Chyba, że zna się informacje o rozmieszczeniu broni i można próbować unieszkodliwić arsenał odwetowy.
Dzięki informacją od kuklińskiego Amerykanie mieli przewagę o wymiarze strategicznym i mogli ryzykować uderzenie jako pierwsi gdyby doszło do dużego napięcia.

On WYSTAWIŁ wojsko polskie które wtedy było armią poborową i służyli tam w większości zwykli obywatele którzy mieli wyj***ne na PRL.

Loaloa

2013-11-13, 21:17
Po Wojtyle kolejna kanalia doczekała się filmu o sobie. Miejmy nadzieję, że będzie choć odrobinę mniej przekłamany. Było nie było Pasikowski to solidna firma.

pawlo8

2013-11-13, 21:28
@Loaloa kanalia to może twój stary jest bo spłodził takie gówno jak ty. Jemu to mógłbyć buty lizać co najwyżej. Ty to byś siedział cicho i robił laski ruskim

Fa...........um

2013-11-13, 21:32
quartz75 napisał/a:

Wielu ludzi ryzykowało swoje życie. Ale to ten system ich wykształcił, dał im jakąś tam władzę, pieniądze. Nie było żadnej okupacji, takie pie**olenie zostaw dla siebie. Jak kiedyś zrozumiesz, że zdrajca to zdrajca to pogadamy inaczej. Wojska nie stały a stacjonowały. Takie były doktryny, założenia. Tak było i tego niczym nie zmienisz. Teraz zrób bohatera z każdego szpiega gdzie stacjonują hamburgery. A chcesz czy nie, takich państw jest wiele a jeszcze więcej szpiegów w nich działających. I nikt ich nie wynosi do rangi bohatera. Bo jakim to się jest bohaterem, sprzedać co można wcześniej przysięgając i sp***alać z kraju, w którym żyłeś. Żeby umrzeć zapomnianym. Tak kolego, mają go głęboko w dupie i 99,9 procent amerykańców nawet nie wie kto to był. A te bujdy, że on zapobiegł 3 wojnie światowej to wsadź se w buty. Będziesz wyższy jak będziesz z tym chodził zamiast wkładek. Żyjesz tym, czym ciebie karmią. Wałęsa obalił komunizm, Piłsudski zatrzymał Rosję a Kukliński zapobiegł wojnie atomowej. Myśl stary, czytaj więcej, staraj się analizować. Nie mamy o czym gadać na ten czas.



Tytuł debila roku na sadolu już przyznany.

Sowiecka okupacja nie różniła się niczym od niemieckiej, a jak się policzy ofiary jednej i drugiej to mamy remis. A ty niedorozwoju piszesz, ze to nie była okupacja?! Kukliński Polski nie zdradził - zdradził j***ny PRL, który był Jałtańskim pokruczem, marionetkowym śmieciopaństwem. Tego gowna nie można było zdradzić będąc Polakiem, bo nie miało się wobec niego żadnych zobowiązań. Był to ustrój narzucony siłą, którego nikt tutaj nigdy nie chciał.

Wiec swoje komusze pie**olenie zachowaj dla zjebów swojego pokroju.

Majozen

2013-11-13, 21:39
quartz75, Ale ty k***a typie pie**olisz głupoty. Idąc twoim tokiem rozumowania, to gdyby zgwałcił Cie dwumetrowy murzyn ku*asem w dupę nie uznałbyś tego za gwałt, a pójście na policje, czy gdziekolwiek i powiedzenie o tym byłoby dla ciebie zdradą "kochanka", bo przecież to według twojego toku myślenia nie był gwałt, podobnie jak polska nie była okupowana... Idź się gościu jebnij czołem o ścianę :homer:

chrucik

2013-11-13, 21:57
Dobra historia wątkiem miłosnym sp***olona musi być :D

quartz75

2013-11-13, 21:59
Nie było zjebie żadnej okupacji. W Polsce nie było komunizmu. Byliśmy krajem podległym tak samo jak teraz liżemy dupę USA, zależni jesteśmy od Unii, bez dolara i euro nie istniejemy. Ale ty za mały jesteś, żeby to zrozumieć. Ustrój narzucony siłą który wielu Polaków wprowadzało w czyn? Nie chce mi się z tobą gadać, bo ty nawet nie masz zamiaru zrozumieć o czym mowa. Inaczej, pokaż mi inny ustrój który w Polsce by nie był przez kogoś wprowadzany? No i uj, już japa opadła, nie wiesz co odpowiedzieć. A żeby ci było jeszcze bardziej głupio, ja nie jestem za socjalizmem. Ja tylko potrafię myśleć. Ty potrafisz sloganami operować, jak kogoś nie wyzwiesz to brak ci argumentów. Rób sobie bohatera z kogo chcesz, tak samo jak robisz prawdziwych Polaków z tych, co zadymy największe 11 listopada urządzają.
Za mały jesteś do dyskusji a takie pierdy to dzień w dzień słychać. Tylko jak zapytać o historię to z trudem wycedzisz datę ataku Niemiec na Polskę. Nie potrafisz dyskutować na poziomie to zamknij ryj i tyle. Mnie nie obchodzi kto ci ten pusty łeb otumanił tak, że widzisz tylko jedną prawdę której poprzeć nie możesz niczym. Nie zapominaj, że to był żołnierz ale to znowu pukanie do tępej makówki.
Zdrajca to zdrajca i tyle. I wytłumaczę ci to tak, że może trafi do pustej łepetyny. Nie obchodzi mnie, czy kochasz swoją matkę. Karmiła, żywiła, na przygłupa wychowała. Teraz ją okradnij, pobij czy zabij. Bo ty nigdy takiej matki nie chciałeś przecież.

mateuszowy

2013-11-13, 22:00
Zapowiada się ciekawie, akurat Pasikowskiego w ch*j szanuję.

vredes

2013-11-13, 22:01
ciekawe kiedy nakręcą film o wybitnym szpiegu PRL jakim był Sz.P. M. Zacharski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

froqer

2013-11-13, 22:25
Za mało "k***a" jak na film Pasikowskiego. To jest podróba albo się nam chłop starzeje :D

quartz75, nie było okupacji, jeśli chodzi o definicje, jeśli natomiast o praktykę owszem. Inny ustrój w Polsce? Rozróżnij ustrój wykształcony przez nas samych, a narzucony przez innych. Aleksander I car Wszechrosji narzucił nam konstytucję nawet się nie pytał - i to samo zrobili komuniści niecałe 150lat później, różnica polega na tym, że się zapytali. Kojarzysz głosowanie 3xTAK? Obecny ustrój jest wprowadzony przez "nas", więc "przez kogoś" w tym momencie odpada. Tylko błagam nie mówcie, że naszą konstytucję napisali komuniści w spółce ze zdrajcami, bo i tak pewnie nie wiecie co tam jest napisane :)
Kwestia druga. Nie jesteśmy tak samo uzależnieni jak teraz, bo:
-w razie wystąpienia z UE nic nam nie grozi (uzależnienie gospodarcze? pff, z Rosją nie jesteśmy w żadnym układzie, a kurek z gazem i tak zakręca)
-w razie odstąpienia od sojuszu atlantyckiego nic nam nie grozi
-Czechosłowacja chciała socjalizmu z "ludzką twarzą", oni nawet nie chcieli wystąpić z Układu Warszawskiego! I co? UW zareagował dość agresywnie. Na tym polega różnica.
Kwestia trzecia i ostatnia. Bohatera ze zdrajcy. W każdym mieście jest ulica lub pomnik jednego zdrajcy - Piłsudskiego. Przeprowadził przewrót majowy, wystąpił przeciw Narodowy, przeciw Konstytucji, przeciw Parlamentowi i przeciw Prezydentowi (nieistotnie słusznie czy nie, ja osobiście uważam, że słusznie). No i co? Na lekcji historii mówią ci, że był zdrajcą? No nie, był bohaterem.
Pozdrawiam i polecam spuścić z siebie powietrze, bo wszyscy skończycie z zawałem w wieku 30lat.